Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W dniu wczorajszym ruszył wreszcie handel na MT4 dla kont Live - na razie tylko w Banku. W D. Europe będzie prawdopodobnie za 1-2 tygodnie.

https://forexclub.pl/mt4-dukascopy-konta-live-dostepne/

Jest też i inna nowinka - jest szansa, że niebawem zobaczymy JForex 4
image428.jpg
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

@Raposo

Na Swojej stronie, gdzie opisujesz różnice miedzy MT4, a jForex, napisałeś, że lewar na tym koncie w MT4 jest 1:30. To pomyłka czy faktycznie tak jest ? Bo na jForex jest 1:300 lewar ?

https://forexclub.pl/metatrader-4-dukascopy/

"Główne elementy oferty:

Maksymalna dźwignia 1:30"
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No wiesz, ESMA, więc lewar 1:30 to max. Platforma tego nie zmienia ;).

W Banku na JForex max jest 1:200, a domyślny 1:100, a na MT4 max 1:100. Ale my opisujemy na stronie tylko Europe. W Europe nie ma statusu klienta profesjonalnego, tak jakby co.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Nendo

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Widzę na różnych tutorialach opisach filmikach że JForex posiada opcję wykresów tickowych ale nie znalazłem informacji czy posiada możliwość budowania wykresów n-tickowych. ?
Z góry dziękuję...

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nendo pisze:Widzę na różnych tutorialach opisach filmikach że JForex posiada opcję wykresów tickowych ale nie znalazłem informacji czy posiada możliwość budowania wykresów n-tickowych. ?
Z góry dziękuję...
JForex -> Preferencje -> Okres -> Okresy oparte o cenę -> słupki tikowe / wartość
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Nendo

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

RAPOSO, jak zwykle niezawodny, dziękuję... słowem usprawiedliwienia, nie posiadam platformy po prostu rozważam różne możliwości. Jeszcze raz dziękuję bardzo!!!

iaaf
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2009, 15:23

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: iaaf »

Jaką jakość modelowania w testerze strategii osiągacie u tego brokera (chodzi o MT4) :?:

Logiczne by było, że 99.9% skoro takie programy jak TickStory pobierają dane od nich, a tutaj by to było bez dodatkowych narzędzi.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

iaaf pisze:Jaką jakość modelowania w testerze strategii osiągacie u tego brokera (chodzi o MT4) :?:

Logiczne by było, że 99.9% skoro takie programy jak TickStory pobierają dane od nich, a tutaj by to było bez dodatkowych narzędzi.
Niekoniecznie, bo nie jest powiedziane, że na MT4 dają identyczne kwotowania, co na JForex. Mogą też dawać te same ale z pewnym stopniem filtracji, co ograniczy ilość tików, aby ją odciążyć. Obstawiam też, że jest jeszcze X zagadnień technicznych, których nie wiemy... :)

Edit:
Sprawdziłem i wychodzi 90% modelowania. Czyli moje przypuszczenia są słuszne. Możliwe, że z jakiegoś powodu MT4 w standardzie nie pozwala uzyskać lepszego modelowania.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

czy dukass bank ma ściśle określone zasady co do naliczania potrójnego Swapu ??
bo czasami mi się wydaje że robią to w środę a czasami mi się wydaje że w w czwartek i piątek dają podwójny ....
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:czy dukass bank ma ściśle określone zasady co do naliczania potrójnego Swapu ??
bo czasami mi się wydaje że robią to w środę a czasami mi się wydaje że w w czwartek i piątek dają podwójny ....
To wydaje Ci się, czy masz pewność? ;)

Wszystko jest opisane:
https://www.dukascopy.com/swiss/pl/fore ... ght-policy
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ