Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 sie 2018, 08:10     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
42%
Poza paroma minusami są ok
13
30%
Przeciętny
4
9%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
7
16%

Liczba głosów : 43

• Autor
  • Wiadomość

FreeWay

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post08 sie 2018, 18:54

Czy reklamować taką realizacje SL ? 10,1 pips poślizgu zamknięte wczoraj o 23
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post08 sie 2018, 19:17

FreeWay pisze:Czy reklamować taką realizacje SL ? 10,1 pips poślizgu zamknięte wczoraj o 23

U siebie na tej H1 gdzie było zamknięcie pozycji mam rozszerzenie spredu o północy i kurs na ASK skoczył do 0.74285, więc nie powinno być zamknięcia pozycji według mnie. Faktycznie 10 pips niżej był kurs. Druga sprawa to gdzie miałeś ten SL. Sprawdź logi w raportach ale pewnie to jest do reklamacji.

FreeWay

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post08 sie 2018, 19:37

SL był na BE +1 pips , pytałem na ich czacie ID zlecenia podałem to powiedzieli że było jakieś rozliczenie i dostawcy wycofali cześć płynności i że taka realizacja SL to nic niezwykłego po tym zakończyłem rozmowę , jedyne co mnie ciekawi to czy inni brokerzy też tak spreed wtedy rozszerzyli.

houk

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post09 sie 2018, 12:40

FreeWay pisze:SL był na BE +1 pips , pytałem na ich czacie ID zlecenia podałem to powiedzieli że było jakieś rozliczenie i dostawcy wycofali cześć płynności i że taka realizacja SL to nic niezwykłego po tym zakończyłem rozmowę , jedyne co mnie ciekawi to czy inni brokerzy też tak spreed wtedy rozszerzyli.

Mogę doradzić to samo co napisałem 6 lipca w sprawie RobertK (jemu też walnęło SL nocne rozszerzenie spredu na GBPNZD bodajże do 40 pipsów):

Żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości warto ustawiać SL według ceny bid przy otwartej transakcji na sell i według ceny ask przy transakcji na buy. W Dukascopy jest to możliwe co wg mnie jest bardzo dużym plusem. Np. przy transakcji sell ustawiasz poziom SL bid>=1,23456. Po dojściu ceny bid do 1,23456 SL jest aktywowany i Twój rzeczywisty SL to 1,23456+spred w momencie uderzenia SL. Ustawiając w ten sposób SL trzeba oczywiście brać pod uwagę to, że będzie on powiększony o spred.

Pzdr

Świeżak44

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post15 sie 2018, 01:19

Ich MT4 to jakiś żart.. Trochę walut i złoto.. i to wszystko. Żadnych indeksów, surowców tam nie ma.. :lol: :lol: :lol: Taka poważna firma i jeszcze tego nie ogarnęli..
Wykres jest po to, żeby nas zmylić i zabrać nam pieniądze. Nieważne jak dana świeca wystartuje, ważne jak się zamknie.
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post15 sie 2018, 09:02

Świeżak44 pisze:Ich MT4 to jakiś żart.. Trochę walut i złoto.. i to wszystko. Żadnych indeksów, surowców tam nie ma.. :lol: :lol: :lol: Taka poważna firma i jeszcze tego nie ogarnęli..

MT4 w Dukascopy to dodatek. I tak to trzeba traktować. Mają swoje JForex, które bezwzględnie pozostanie ich platformą flagową.

MT4 to dodatkowy koszt, nie tylko licencyjny ale też obsługowy, stąd też prowizje są wyższe. Pewnie jak będzie większe zainteresowanie to i stawki się wyrównają. Zapowiedziano, że oferta stopniowo będzie rozszerzana. Obstawiam, że chodzi o 1) kojarzenie zleceń/ połączenie płynności, 2) opłacalność tego przedsięwzięcia. NIe ma lekko... ;)
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB - (Pakiet książek) - Dukascopy - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 sie 2018, 05:00

Co do tego jForex ciągle coś szwankuje wolno się włącza wykresy sie zacinają nie ładują a dzis na NZD/CAD widze coś takiego no i nie tylko tam , suporter z czatu poradził mi bym wysłał logi do supportu....ale nie do niego szkoda czasu na takie zabawy z MT4 nigdy takich problemów nie miałem.
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Poprzednia

Wróć do Brokerzy Forex