IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
maniuszn
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:47

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: maniuszn »

Podaj jeszcze numer partnera czyli forexclub.pl
Z góry dzieki

-- 15 sie 2018, 08:32 --

Takie dziwactwo znalazłem między kontem demo a real, ktos wie z czego to wynika
https://iv.pl/images/58939822795169804938.png
https://iv.pl/images/87073751615750112631.png

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

arik
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2018, 15:15

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: arik »

Założyłem ostatnio konto ECN i mam prowizję 7USD za lota. Proszę o info jak obniżyć prowizję? Czytałem że maja nawet 4.3

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

maniuszn pisze:Podaj jeszcze numer partnera czyli forexclub.pl
Z góry dzieki

-- 15 sie 2018, 08:32 --

Takie dziwactwo znalazłem między kontem demo a real, ktos wie z czego to wynika
https://iv.pl/images/58939822795169804938.png
https://iv.pl/images/87073751615750112631.png
Sorki, nie zauważyłem, że coś dopisałeś. Wrzuć plik na forum lub jeszcze raz na serwer, bo wygasły ;).

-- czw 23-08-2018, 7:51 --
arik pisze:Założyłem ostatnio konto ECN i mam prowizję 7USD za lota. Proszę o info jak obniżyć prowizję? Czytałem że maja nawet 4.3
Podeślę Ci w wiadomości prywatnej.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

majki_bre
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2018, 21:32

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: majki_bre »

cześć bois.
mam pytanie.

czy deponując 200e poprzez kartę debetową visa, mogę zrealizować zysk większy niż 200e? czy rozbić go na kilka transzy po 200e? jakieś prowizje/opłaty za realizację zysku ze strony brokera, realizując go tą metodą?

bo piszą:
To withdraw an amount more than the sum deposited by Verified by Visa / MasterCard Secure Credit / Debit Card, you will be required to use another deposit method that has been used earlier or a bank wire transfer option.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

majki_bre pisze:cześć bois.
mam pytanie.

czy deponując 200e poprzez kartę debetową visa, mogę zrealizować zysk większy niż 200e? czy rozbić go na kilka transzy po 200e? jakieś prowizje/opłaty za realizację zysku ze strony brokera, realizując go tą metodą?

bo piszą:
To withdraw an amount more than the sum deposited by Verified by Visa / MasterCard Secure Credit / Debit Card, you will be required to use another deposit method that has been used earlier or a bank wire transfer option.
Tak jak napisali.
Wpłacając 200 EUR kartą możesz wypłacić na kartę również 200 EUR. Możesz wypłacić całe 200 lub "resztki", które zostały na koncie (czyli np. 10 EUR jeśli straciłeś resztę).

W przypadku zysku możesz wypłacić 200 EUR kartą, a wszystko ponad ten poziom inną metodą zastosowaną wcześniej np. Skrill, PayPal itd. lub przelewem bankowym.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

majki_bre
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2018, 21:32

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: majki_bre »

tak też myślałem, a jeśli nie wpłacałem ani nie wypłacałem, żadną inną metodą? bo jest to moja pierwsza wpłata w IC, właśnie poprzez kartę i nie wiem jak wypłacić resztę zysku? mogę zlecić zwykły przelew swift? bez historii wpłaty, tą metoda? czy może inną? jak radzisz?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

majki_bre pisze:tak też myślałem, a jeśli nie wpłacałem ani nie wypłacałem, żadną inną metodą? bo jest to moja pierwsza wpłata w IC, właśnie poprzez kartę i nie wiem jak wypłacić resztę zysku? mogę zlecić zwykły przelew swift? bez historii wpłaty, tą metoda? czy może inną? jak radzisz?
Ponownie - tak jak napisali ;). Jeśli nie korzystałeś z innej metody, niż karta, to możesz wypłacić tylko przelewem. Trzeba tylko pamiętać, że przelew kosztuje 20 AUD, niezależnie od kwoty wypłaty. Dlatego dla małych wypłat lepiej jest zasilić konto Skrillem czy PayPalem i wtedy też w ten sposób zlecać wypłaty.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Schopen
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2018, 11:05

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Schopen »

Witam
Mam problem bo próbowałem wpłacić pieniądze do icmarket przez skrill, tylko do dzisiaj nie wiedziałem, że nie można tego robić przez karte mastercard. Po kontakcie ze skrill chcą mi zwrócić sami pieniądze na kont tylko to trwa do 7 dni.
Tu pojawa się moje pytanie czy da się przelać teraz te pieniądze nie wiem do neteller, przelewy 24,paypal albo coś takiego, żebym mógł jeszcze dzisiaj mieć pieniądze u brokera ?
Próbował ktoś już tak?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Schopen pisze:Witam
Mam problem bo próbowałem wpłacić pieniądze do icmarket przez skrill, tylko do dzisiaj nie wiedziałem, że nie można tego robić przez karte mastercard. Po kontakcie ze skrill chcą mi zwrócić sami pieniądze na kont tylko to trwa do 7 dni.
Tu pojawa się moje pytanie czy da się przelać teraz te pieniądze nie wiem do neteller, przelewy 24,paypal albo coś takiego, żebym mógł jeszcze dzisiaj mieć pieniądze u brokera ?
Próbował ktoś już tak?
Nie za bardzo rozumiem. Przelałeś pieniądze do Skrilla i są na koncie Skrilla - teraz czekasz na wycofanie transakcji wpłaty od nich?

Jeśli tak, i skoro masz już tam środki, to wystarczy przelać je ze Skrilla do IC Markets bezpośrednio. Nie trzeba do tego używać ponownie karty. No ale jak już środki są wycofywane to... Wg mnie najlepiej po prostu zasilić konto w ICM kartą. To najtańsza i najszybsza opcja.

Nie można też ze Skrilla transferować środków do Netellera czy PayPala - konieczne byłoby zrealizowanie wypłaty na konto/kartę, a dopiero potem zasilenie konta u jednego z tych operatorów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

majki_bre
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2018, 21:32

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: majki_bre »

mam kłopot z zasileniem konta w skrill.
waluta euro.
pierwsza wpłata.

po zalogowaniu się w wersji desktop i wybierając formę zasilenia rachunku zwykły przelew "ręczny", pojawia się okno z pytaniami o miejsce zamieszkania, następnie po wypełnieniu i kliknięciu "dalej" , pojawia się komunikat z załącznika. :shock:

następnie.

po zalogowaniu się w wersji mobilnej i uzyskaniu danych do przelewu (bez konieczności wprowadzania danych na temat zamieszkania), przelew wyszedł - sepa. dziś mija 5 dzień od daty zlecenia.

mejla wystosowałem do skrill, na chwile obecną - cisza.

dołączam również zdjęcie po zalogowaniu się do skrill w wersji desktop.

nie wszystkie zakładki mam aktywne.

zdecydowanie jest coś nie tak.

ktoś coś mądrego?

z góry dziękuję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ