Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

sytuacja na eurusd jest troszke skomplikowana...do rzeczy...

generalnie panuje trend longowy tak jak to określam od momentu kiedy zmieniłem go z shorta na longa...problem polega w tym że na wykresie m15 zaznaczyłem jeden z poziomów (błękitny prostokąt) który powinien na jakiś czas zatrzymac trend longowy...z drugiej jednak strony nie widzę wolumenowo przynajmniej do tej chwili by tak miało być zwłaszcza że eurusd przebija już ten poziom...moim zdaniem będzie to kluczowy poziom na dzisiejszą sesję który niekoniecznie da moment wejścia na S...uważałbym z tym ponieważ znając eurusd spodziewam się po przełamaniu poziomu zaznaczonego na m15 wybicia ceny i szarży na poziom H4 zaznaczony prostokątem zielonym...ewentualnie tam róznież po bardzo bardzo silnym sygnale sprzedaży otworzyłbym pozycję S...

wiem jedno...rynek longowy trwa i ten kto chce mieć L nie powinien w tym momencie wchodzić tylko jak coś trzymac longa od poziomów z poprzednich dni...dlatego dzien moze byc trudny do zajecia pozycji ponieważ do longa jesteśmy spóźnieni a co do S po pierwsze nie widzę sygnałów które miały by sie utworzyć aczkolwiek to forex i trzeba obserwować a po drugie są bardzo duże szanse że cena będzie chciała forsować szczyt z zielonym kwadratem...

zwróćcie uwagę na wykres H4 ...w tle mamy trójkę korekcyjną...fala B jest zawsze trójką a B fala jest zawsze korekcyjna dlatego tym bardziej na fali trendu longowego spodziewam sie wybicia zielonego prostokąta...

reasumując...na L zbyt późno chyba że po bardzo silnej korekcie (scenariusz zaznaczę zaraz w osobnym poście) lub oczekiwanie na wybicie zielonego kwadrata i tam szukanie S po bardzo bardzo silnym sygnale
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: profession »

Przyszedłem tu z dobrą intencja pogadania i wymiany opini ale to co tu spotkałem z twojej strony to dziecinada i tyle.

Posłuchaj Investor2006 kilka stron wcześniej kolega z forum zapytał Cię o wielkość lota i pozycje bo coś mu się nie zgadzało na myfxbook. Zamiast się przyznać, że kwoty są fałszywe, to coś ściemniłeś. Dlaczego? Mozesz odpowiedzieć? Bo jesteś kłamcą.

Myślisz, że ktoś wierzy w twoje bajki, że tobie ktoś tam powiedział seket, że masz sekretny system? To jest tak niedorzeczne i śmieszne, ze szkoda to komentować. Nie ma sekretnych systemów, dla jednych będą działać lepiej dla innych w ogóle, bo specyfika nie bedzię odpoweidnia dla tradera. Ale dobra broń sobie dalej swojego świętego grala.

Gadałem z wieloma osobami. Słuchaj dlaczego wchodzisz w tą pozycje, dlaczego kupiłeś złoto, czym się kierujesz. I nikt normalny nie nazywa tego czychaniem na system ot normalna rozmowa. Odpowiada i wymienia opinie. Po to jest forum, od rozmowy, merytorycznej jak tego nie rozumiesz.

Nie odpowiedziałeś, na żadne pytanie, same sekrety w tym wątku. I magiczne wskaźniki, triki. Same wymijajace odpowiedzi

To jest właśnie nie traktowanie ludzi poważnie.

I nie nazywaj mnie, że niszczę cokolwiek. Napisałem tylko suche fakty o Tobie.

Ja nie tworze dziennika by wrzucać super dochodowe pozycje, zachęcać do rozmowy i nie odpowiadać, a Ty tak sie zachowujesz.

To mój ostatni post, powodzenia w polskim piekiełku braku pomocy, sekretów, szpanowania, ze się jest lepszym od innych i lansownia sekretnych złotych graali...
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

projekcja kontynuacji longa po korekcie sgortowej jest bardzo trudną rzeczą w tym sensie że podejrzewam że za godzinę bedzie trzeba ja zaktualizować w przypadku gdy rynek bedzie szedł na L i przebijał poziom wcześniej wspomniany...jeśli się tak jednak nie stanie i rynek zacznie spadać w dół tak jak napisałem od poziomu błękitnego prostokąta to mamy dwa prawdpopodobne miejsca podłaczenia się pod kierunek longowy...

1. miejsce które opisałem "pierwsze problemy i przystanek" w tym sensie że tutaj jest bardzo silne wsparcie dla kontynuacji longa i tutaj szczerze uważam że zajmowanie L to dobry pomysł

2. obszar dosyć szeroki zaznaczony szerokim prostokątem zielonym - ale niestety...obszerny jest zakres ruchu wygenerowanego przez eurusd więc i ten obszar jest szeroki...

ALE PRZZYPOMINAM....to tylko poziomy...na nich muszą zaistnieć sygnały...jeśli takowe zaistnieją to wtedy sam rynek zdradzi nam który z tych poziomów jest właściwy

PS: dwa małe żółte prostokąty są zbędne , zapomniałem je usunąć a screena już zrobiłem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

profession pisze:Przyszedłem tu z dobrą intencja pogadania i wymiany opini ale to co tu spotkałem z twojej strony to dziecinada i tyle.

Posłuchaj Investor2006 kilka stron wcześniej kolega z forum zapytał Cię o wielkość lota i pozycje bo coś mu się nie zgadzało na myfxbook. Zamiast się przyznać, że kwoty są fałszywe, to coś ściemniłeś. Dlaczego? Mozesz odpowiedzieć? Bo jesteś kłamcą.

Myślisz, że ktoś wierzy w twoje bajki, że tobie ktoś tam powiedział seket, że masz sekretny system? To jest tak niedorzeczne i śmieszne, ze szkoda to komentować. Nie ma sekretnych systemów, dla jednych będą działać lepiej dla innych w ogóle, bo specyfika nie bedzię odpoweidnia dla tradera. Ale dobra broń sobie dalej swojego świętego grala.

Gadałem z wieloma osobami. Słuchaj dlaczego wchodzisz w tą pozycje, dlaczego kupiłeś złoto, czym się kierujesz. I nikt normalny nie nazywa tego czychaniem na system ot normalna rozmowa. Odpowiada i wymienia opinie. Po to jest forum, od rozmowy, merytorycznej jak tego nie rozumiesz.

Nie odpowiedziałeś, na żadne pytanie, same sekrety w tym wątku. I magiczne wskaźniki, triki. Same wymijajace odpowiedzi

To jest właśnie nie traktowanie ludzi poważnie.

I nie nazywaj mnie, że niszczę cokolwiek. Napisałem tylko suche fakty o Tobie.

Ja nie tworze dziennika by wrzucać super dochodowe pozycje, zachęcać do rozmowy i nie odpowiadać, a Ty tak sie zachowujesz.

To mój ostatni post, powodzenia w polskim piekiełku braku pomocy, sekretów, szpanowania, ze się jest lepszym od innych i lansownia sekretnych złotych graali...

jesteś żałosny...spadaj...

wtedy odpisałem tylko tyle że 1 lot to 10tyś a nie 100tyś...napisałem prawdę...gdzie ściemniłem???napisałem prawdę że przelicznik jest następujący 1 lot=10000

sekretny system?????odpowiedziałem Ci w jednym poście że to nie magia tylko mój system!!!to nie jest święty gral...dlaczego tyle sobie dopowiadasz???????napisałem wyraźnie że tricki to nie magia tylko po prostu schematy i układy:)

nie odpowiedziałem na żadne pytanie bo Ty tylko pytałeś o jedno...:):)

skoro tyle grałeś z tyloma osobami to wracaj tam!!!i graj dalej a nie sęp...dziel się super informacjami które pozwalają zarabiać, pij whisky, rób co chcesz

może i forum jest od wymiany opinii ale dział dziennik na bank nie jest od zdradzania czegoś czego nie chce zdradzać i zmuszania mnie do tego...dobrze że pistoletu nie masz bo czuje że musiałbym zdradzić...

tracę czas na Ciebie jednym słowem...poważni ludzie się wypowiedzieli, nie uważają jak Ty że się lansuje, że mam świętego grala, nie wierzą w moje bajki...a Ty nie przyszedłeś w dobrej intencji i wymianii opinii tylko miałeś jeden cel...dowiedzieć się o moim systemie, o tym jak zagrywam...i to nie ja Ci to powiedziałem tylko inni użytkownicy!!!!
Ostatnio zmieniony 12 sie 2015, 09:04 przez inwestor2006, łącznie zmieniany 1 raz.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Zgodnie z filozofią tej podgrupy dzienniki są prowadzone po to, by prezentować wyniki online. Poza to Twój cyrk i twoje małpy, Twoja piaskownica więc Ty jesteś tutaj gospodarzem i decydujesz jakimi zabawkami się bawimy. Nie wiem dlaczego niektórzy uważają że taki dziennik ma za zadanie kogoś uczyć. Wszyscy chcemy kilkoma kliknięciami myszki zarabiać wielkie pieniądze, więc takie płomienne nawoływania o altruizm są troszkę dziwne. Czyli co, ktoś ma owoce swojej wieloletniej pracy, wielu nieprzespanych nocy, utopionej kasy dać ot tak na talerzu anonimowym ludziom których nie zna i nigdy nie pozna? Nie ma drogi na skróty, nie da się wyciągać kasztanów z ognia cudzymi rękoma...

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: highend »

nieudacznik pisze:Zgodnie z filozofią tej podgrupy dzienniki są prowadzone po to, by prezentować wyniki online..
Serio? pokaż mi taki zapis w "regulaminie".....
Ja myślę, że dzienniki są po to żeby pokazywać wejścia i wyjścia... a wyniki to już kwestia indywidualna. Pieniądz lubi ciszę.
Dla mnie pokazywanie wyników = bycie pod presją. Więc sorry, ale nie.

Jeśli inwestor omawia strategię i pokazuje wejścia... wyjścia... i to dobre i te niedobre... to dziennik jest jak najbardziej OK.
A to czy ma na depozycie 100 PLN czy 1.000.000 PLN. Nie ma znaczenia.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

profession!!!

dziękuje że przynajmniej zauwazyłeś że są super dochodowe te moje pozycje:)

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

ponieważ rynek nie sprzyja otwieraniu pozycji to niech ta dyskusja trwa teraz i się zakończy tak żebyśmy później czy tam od jutra skupili się na zagraniach...

mnie presja nie przeszkadza...pracuje z dużo większą presją i dobrze mi z tym bo sie tego nauczyłem...natomiast to co mi przeszkadza to pisanie tutaj innych postów niż tych opisujących rynek i aktualną sytuację zamiast skupić się na wykresie...dlatego niech każdy powie co myśli tak żeby atmosfera się wyczyściła i żebyśmy naprawdę mogli z tego wątku wyciągnąć wartość dodaną której szanowny Pan Profession nie widzi...

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: profession »

O tym pisałem, nie przyznałeś się:
inwestor2006 pisze:
Marcifx pisze:Dlaczego pozycja e/u o wielkości 2,5lota przy zysku 10 pipsów ma wartość 25 dolarów ? Nie powinno byc 250 dolarów? Chyba jest coś nie tak z myfxbook
nie...ten broker ma inne przeliczniki...ta pozycja to 0,25 lota...jest ok:)
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

Piotr Modry
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2010, 13:56

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: Piotr Modry »

Aktualnie jest szum, rynek niezdecydowany i walka o przyjęcie jakiegoś kierunku.

ODPOWIEDZ