FxPro (ECN) - wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
9
56%
Poza paroma minusami są ok
5
31%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
mystix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2010, 22:23

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: mystix »

Niestety mam też smutną wiadomość wiadomość. Wcześniej padła informacja, że FxPro nie zmieni lewarowania dla Polaków. Dziś bezpośrednio przyszło pismo od regulatora do FxPro i zarząd brokera postanowił zastosować się do tych zmian. Czyli do 15 lipca możemy samodzielnie zmienić sobie dźwignię do 1:100 lub broker zrobi to za nas 16 lipca.


A ja mam takie pytanie. Jesli mieszkam za granica od 8 lat jestem stalym rezydentem UK to te zmiany mnie tez podlegaja? Posada Polski paszport I dowod osobisty z tym ze mam papier ze jestem stalym rezydentem Uk

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jest szansa, że Cię nie obejmą. To już bardziej pytanie do KNFu lub chociażby działu prawnego brokera. Może być to tylko kwestią tego jakich dokumentów i danych adresowych użyłeś przy rejestracji.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Dlaczego lewar obniżają? Cała UE będzie tak miała?

edit:

a już wiem zasługa KNF, no nic.
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Mpapiez

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Cześć,

Jest tutaj może ktoś, kto używa FxPro od dłuższego czasu i obraca większą ilością gotówki ?
Chodzi mi o to, jak się ma kwestia wypłat... jaki jest średni czas realizacji i czy kasa jest bezpieczna ?


Pytam dlatego, że szukalem informacji o FxPro i opinii.
Ja generalnie jestem bardzo zadowolony póki co, ale opinie i ocena jaką ma ten broker na ForexPeaceArmy jest po prostu strasznie niska...

Więc, ktoś coś jest w stanie napisać ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wpłacam, wypłacam... ;) Nie ma problemu, środki klientów trzymane są na osobnych, segregowanych rachunkach. Czas realizacji - przelew bankowy z polskiego do polskiego banku max. 1 dzień roboczy - Wczoraj o 16 zlecona dyspozycja, dziś przed 12 środki miałem na koncie. Aż sam jestem mile zaskoczony ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Mpapiez

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

raposo pisze:Wpłacam, wypłacam... ;) Nie ma problemu, środki klientów trzymane są na osobnych, segregowanych rachunkach. Czas realizacji - przelew bankowy z polskiego do polskiego banku max. 1 dzień roboczy - Wczoraj o 16 zlecona dyspozycja, dziś przed 12 środki miałem na koncie. Aż sam jestem mile zaskoczony ;).
Troszkę mnie uspokoiłeś :wink:

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: astra »

Witam :-)
Mam kilka pytań dot. FXPRO i proszę o możliwie szczere (nie marketingowe) odpowiedzi:
1. Obecnie FXPRO ma rewelacyjne warunku obrotu akcjami- czy wiadomo jak długo te warunki zostaną utrzymane, czy są ona na stałe, czy to tylko czasowa promocja ?
2. Jaki jest minimalny depozyt do konta z akcjami ? Czy depo może być w PLN ?
3. Na demo jest bardzo duży problem z wykresami na akcjach- krótka historia, bardzo duże przekłamania na wykresie w porównaniu do innych brokerów również oferujących te same akcje- czy na rachunku Live wykresy i historia są lepszej jakości ?

Pozdro
Astra

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,
astra pisze:Witam :-)
Mam kilka pytań dot. FXPRO i proszę o możliwie szczere (nie marketingowe) odpowiedzi:
Oj inaczej nie śmiałbym pisać ;).
astra pisze:1. Obecnie FXPRO ma rewelacyjne warunku obrotu akcjami- czy wiadomo jak długo te warunki zostaną utrzymane, czy są ona na stałe, czy to tylko czasowa promocja ?
Nic mi na ten temat nie wiadomo, żeby była to tymczasowa promocja. Ogólnie FxPro mocno obniżyło opłaty na wszystkim co się da, począwszy od prowizji na ECN, przez futures, po spready na walutach. Myślę, że to całkowita zmiana polityki, a nie chwilowy wabik.
astra pisze:2. Jaki jest minimalny depozyt do konta z akcjami ? Czy depo może być w PLN ?
Konto z akcjami, czyli konto MT4? ;) Oficjalnie min. depozyt wynosi 500 USD ale można wpłacić nawet 3 razy mniej i nie będą robili z tego tytułu problemu.
astra pisze:3. Na demo jest bardzo duży problem z wykresami na akcjach- krótka historia, bardzo duże przekłamania na wykresie w porównaniu do innych brokerów również oferujących te same akcje- czy na rachunku Live wykresy i historia są lepszej jakości ?
Wrzuć screen konkretnego wykresu to zaraz zrobię to samo z konta realnego i sobie komisyjnie będziesz mógł porównać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: astra »

:lol: akcje są tylko w MT4 ;-)

Screen Glencore Daily:
glencore.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2015, 17:39 przez astra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro (ECN) - wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tak, na realu jest to samo. Widocznie dorwali historyczny datafeed słabszej jakości... A jak bieżące kwotowania? Te powinny być już OK. Tak czy inaczej, zgłoszę im to, bo może nie wiedzą, że takie coś tam nawet jest.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ