Red Ema Trading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

Widzisz na rynku zawsze będzie tak że ludzi będą stosować BE, co w moim osądzie jest błędem, zobacz grasz na dość niskich interwałach więc będziesz miał szanse na powtórne wejście. Wiesz dlaczego podsuwałem Ci teorię ZL, bo ZL obrazuje to co Ci się stało dzisiaj. ZL to jest linia która zeruje ludzi w proficie, wynika to właśnie z przejścia na BE, łatwiej jest oddać część zysku niż zaliczyć SL, taka ludzka mentalność strach przed stratą i chciwość.
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

Awatar użytkownika
Zeziu07
Gaduła
Gaduła
Posty: 268
Rejestracja: 26 lut 2011, 15:42

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: Zeziu07 »

Mpapiez pisze:[...]

Ten tydzień zamykam, do zobaczenia w poniedziałek.
Mam przeczucie graniczące z przekonaniem, że jeszcze się w tym tygodniu 'zobaczymy' .
Wielokrotnie pisałeś, że kończysz na dziś a za chwilę wejście :wink:
Nie krytykuję tego bo zrobisz jak zechcesz a bardziej traktuję jako poradę do pracy nad trejdowaniem i zachowaniem.

Gratuluję wyniku.

Pozdro,

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Wynik ładny, wynik się liczy. Jeśli chce odpocząć to co w tym złego.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Mpapiez

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Zeziu07 pisze:
Mpapiez pisze:[...]

Ten tydzień zamykam, do zobaczenia w poniedziałek.
Mam przeczucie graniczące z przekonaniem, że jeszcze się w tym tygodniu 'zobaczymy' .
Wielokrotnie pisałeś, że kończysz na dziś a za chwilę wejście :wink:
Nie krytykuję tego bo zrobisz jak zechcesz a bardziej traktuję jako poradę do pracy nad trejdowaniem i zachowaniem.

Gratuluję wyniku.

Pozdro,
Dzięki :). Wiem że wiele razy tak pisałem.
Ale tym razem naprawdę się odcinam w tym tygodniu, za bardzo obawiam się że spieprze ten wynik.
Nowy tydzień zmusi mnie do pilnowania DD, więc nie powinno być źle.
Dodatkowo jako rodowity Polak, zrobie na przekór temu co napisałeś :564: .

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Mpapiez pisze:
Zeziu07 pisze:
Mpapiez pisze:[...]

Ten tydzień zamykam, do zobaczenia w poniedziałek.
Mam przeczucie graniczące z przekonaniem, że jeszcze się w tym tygodniu 'zobaczymy' .
Wielokrotnie pisałeś, że kończysz na dziś a za chwilę wejście :wink:
Nie krytykuję tego bo zrobisz jak zechcesz a bardziej traktuję jako poradę do pracy nad trejdowaniem i zachowaniem.

Gratuluję wyniku.

Pozdro,
Dzięki :). Wiem że wiele razy tak pisałem.
Ale tym razem naprawdę się odcinam w tym tygodniu, za bardzo obawiam się że spieprze ten wynik.
Nowy tydzień zmusi mnie do pilnowania DD, więc nie powinno być źle.
Dodatkowo jako rodowity Polak, zrobie na przekór temu co napisałeś :564: .



Bravo. Tak trzymaj. Sam za wszystko odpowiadasz. Wiedziałem ze to będzie wartościowy wątek.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Mpapiez

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Wrzucam tylko jako ciekawostkę.
Rano widziałem porządny sygnał na S, ale z racji tego że tydzień zamknięty, to nie wchodziłem.

Teoretycznie edek wyszedł dołem, to wygląda to teraz na zjazdy do 1.13.


Ps. O zjechało zanim napisałem :))...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Mpapiez pisze:Wrzucam tylko jako ciekawostkę.
Rano widziałem porządny sygnał na S, ale z racji tego że tydzień zamknięty, to nie wchodziłem.

Teoretycznie edek wyszedł dołem, to wygląda to teraz na zjazdy do 1.13.


Ps. O zjechało zanim napisałem :))...


Dzielny jesteś. Ale taka przerwa w tradingu zawsze jest potrzebna. Ci którzy zawsze muszą być na rynku umierają.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Mpapiez
Ładnie kosisz.

Widzę, że masz konto w Admiralu. Mam pytanie czy też masz opóźnione kwotowania w trakcie dużego ruchu?
Tzn. ostatnio po FOMC w środę Admiral pokazywał na wykresie cenę sprzed 30 sekund czy nawet 1 minuty, ale jak brał zlecenie to po cenie aktualnej takiej jak u innych brokerów. Chodzi o cenę na wykresie w terminalu. Wycene pozycji Z/S też wtedy chwilowo pokazuje złą. Miałeś tak u siebie? Zauważyłeś coś takiego?
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
mosek
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:13

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: mosek »

Szwajcar pisze:Mpapiez
Ładnie kosisz.

Widzę, że masz konto w Admiralu. Mam pytanie czy też masz opóźnione kwotowania w trakcie dużego ruchu?
Tzn. ostatnio po FOMC w środę Admiral pokazywał na wykresie cenę sprzed 30 sekund czy nawet 1 minuty, ale jak brał zlecenie to po cenie aktualnej takiej jak u innych brokerów. Chodzi o cenę na wykresie w terminalu. Wycene pozycji Z/S też wtedy chwilowo pokazuje złą. Miałeś tak u siebie? Zauważyłeś coś takiego?
Ja miałem :wpale:
'Chwytamy trend za jaja i wykręcamy tak, że się zesra pipsami. Nasz plan to trzymać się planu. Przejdziemy przez sesję jak gówno przez rurę.'

Mpapiez

Re: Handel z nurtem M15...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Szwajcar pisze:Mpapiez
Ładnie kosisz.

Widzę, że masz konto w Admiralu. Mam pytanie czy też masz opóźnione kwotowania w trakcie dużego ruchu?
Tzn. ostatnio po FOMC w środę Admiral pokazywał na wykresie cenę sprzed 30 sekund czy nawet 1 minuty, ale jak brał zlecenie to po cenie aktualnej takiej jak u innych brokerów. Chodzi o cenę na wykresie w terminalu. Wycene pozycji Z/S też wtedy chwilowo pokazuje złą. Miałeś tak u siebie? Zauważyłeś coś takiego?
Szczerze mówiąc w środę po FOMC wszystko było OK.
Generalnie jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym brokiem, dwa razy bad ticki się zdarzyły, ale tak to jest OK.

Nie wiem, ale ja się bezpiecznie u admirałków czuje, duży brok i nigdy żadnych problemów z nimi nie miałem.

Zablokowany