IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
56
57%
Poza paroma minusami są ok
28
28%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 99

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Mam pytanie - czy ktoś wypłacał środki na konto bankowe ? Ile trwa transfer środków z MT na konto bankowe. Ja zleciłem wypłatę 14.01 , zrealizowana 15.01 w/g informacji mailowej jaką otrzymałem , a kasa do dziś nie dotarła na moje konto w banku .Moim skromnym zdaniem trochę to długo trwa

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

TABAZA pisze:Mam pytanie - czy ktoś wypłacał środki na konto bankowe ? Ile trwa transfer środków z MT na konto bankowe. Ja zleciłem wypłatę 14.01 , zrealizowana 15.01 w/g informacji mailowej jaką otrzymałem , a kasa do dziś nie dotarła na moje konto w banku .Moim skromnym zdaniem trochę to długo trwa
Za długo - prosze skontantkowac sie bezposrednio z supportem IC Markets - niech sprawdza przelew.

Ja robilem wyplaty (do mBank, Alior - konta USD) i najpozniej doszly srodki w 3 dni robocze.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Pisałem , pisałem do działu zajmującego się wypłatami środków i sprawdzają już dwa tygodnie ( usd do millennium )

Awatar użytkownika
JUN
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2010, 08:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: JUN »

DanielFX pisze:
TABAZA pisze:Mam pytanie - czy ktoś wypłacał środki na konto bankowe ? Ile trwa transfer środków z MT na konto bankowe. Ja zleciłem wypłatę 14.01 , zrealizowana 15.01 w/g informacji mailowej jaką otrzymałem , a kasa do dziś nie dotarła na moje konto w banku .Moim skromnym zdaniem trochę to długo trwa
Za długo - prosze skontantkowac sie bezposrednio z supportem IC Markets - niech sprawdza przelew.

Ja robilem wyplaty (do mBank, Alior - konta USD) i najpozniej doszly srodki w 3 dni robocze.
Daniel podziel się jakie poniosłeś koszty do tych banków?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

TABAZA pisze:Pisałem , pisałem do działu zajmującego się wypłatami środków i sprawdzają już dwa tygodnie ( usd do millennium )
Proszę się przypomnieć jeszcze raz dziś.

JUN - napisałem prv.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

pingwin
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2007, 10:44

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: pingwin »

Hej
Sprawdzone na własnej skórze.
Euro przelewem europejskim do ich banku-partnera w Niemczech-koszt=0 zł(z T-Mobile Bank).Czas do zasilenia raczunku, 2-3 dni robocze.

Pozdr

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Po ponad dwóch tygodniach wreszcie przelew dotarł na moje konto . Uważam to za duży minus ,nikt nie potrafił odpowiedzieć co się dzieło z przelewem . Dziękuję za pomoc DanielowiFX ,który również monitował w mojej sprawie.
I teraz najważniejsze - przelew podróżnik kosztował mnie 43 USD :shock:
Z jednego z rachunków przelewałem pierwszy raz pieniądze (500 usd - dotarło 457 ) , chciałem zrobić kolejny przelew ,ale chciałem zapytać czy ktoś robił takowe wycofanie środków i czy nie ma tańszego sposobu . I jeszcze jedno czy opłaty związane są z kwotą , powiedzmy przelewając 1000 -2000 zapłacę więcej ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Może tak być ale też niekoniecznie. Zapewne prowizję pobrał bank pośredniczący. I to w zależności od jego cennika albo pobiera kwotę zryczałtowaną albo % od wartości transakcji. Pytanie kim był pośrednik ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: freakout »

z tego co czytałem to IC Markets pobiera przy wypłacie prowizję w wysokości 20$, ale kto zabrał Ci drugie 20$ to pojęcia nie mam :)

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

freakout pisze:z tego co czytałem to IC Markets pobiera przy wypłacie prowizję w wysokości 20$, ale kto zabrał Ci drugie 20$ to pojęcia nie mam :)
No pewnie, że nie masz pojęcia bo Kolega wypłacajacy nie raczył napisać do jakiego banku wypłacał kasę i na jakie konto. Może to był mbank a może spółdzielczy. Przecież nikt na forum tego nie wyjaśni. Kolega wypłacający kasę powinien się zwrócić do swojego banku to uzyska info skad i przez jakie banki kasiorka wpłynęła.

ODPOWIEDZ