DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 06 cze 2014, 00:00

Wzrost
14
48%
Bez zmian
3
10%
Spadek
12
41%
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
MasterFx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 392
Rejestracja: 03 maja 2013, 19:04

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: MasterFx »

atlanticos pisze:
jednym wystarczy rok, innym 5 lat... ale na pewno nie tydzień
wydaje mi sie ze z ty "rok" to fantazjujesz troche . 5 lat bardziej realne :)

Awatar użytkownika
koks
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 741
Rejestracja: 21 kwie 2014, 15:14

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: koks »

Nowy123

może słowo o eurpln? mamy chyba ultra pro-popytową świecę na D1.
Swing

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

MasterFx pisze:
atlanticos pisze:
jednym wystarczy rok, innym 5 lat... ale na pewno nie tydzień
wydaje mi sie ze z ty "rok" to fantazjujesz troche . 5 lat bardziej realne :)
w sumie racja :)
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

xantiros
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 14 lis 2011, 12:56

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: xantiros »

ByQ pisze:Cala AT idzie na bok. Jak ktoś dziś zarobił to tylko fartem. Najpierw ruchy po 20 pips w obie strony przez tydzień a teraz w ciągu godziny ruch w obie strony po 130 pips. Co to ma wspólnego z trendem, analiza techniczna itp??
Gdzie tam AT idzie na bok, przy takich danych jak dziś czy NFP stoi się z boku i patrzy jak układa się EKG, dopiero jak się wszystko uspokoi to się wchodzi w pozycję i zgarnia swoje, regularnie i do przodu. Bo raz ci się uda i zgarniesz 130pip a 3x z rzędu ładnie wtopisz.

A tak swoją drogą, odbicie od okolic 1,3500 było do przewidzenia, patrząc na W1
Za jakiś czas WR 104 zmiecie ten cały bajzel...... i nastanie cisza.....

Awatar użytkownika
ByQ
Gaduła
Gaduła
Posty: 183
Rejestracja: 20 maja 2014, 06:29

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: ByQ »

atlanticos pisze:
ByQ pisze:Cala AT idzie na bok. Jak ktoś dziś zarobił to tylko fartem. Najpierw ruchy po 20 pips w obie strony przez tydzień a teraz w ciągu godziny ruch w obie strony po 130 pips. Co to ma wspólnego z trendem, analiza techniczna itp??

Byq - już Ci wczoraj Ciapul napisał że to że Ty nie potrafisz zarobić nie oznacza że inni sobie nie radzą... W tydzień tego nie ogarniesz i zamiast płakać to się dokształć... i nie piszę tego żeby Ci dopiec tylko stwierdzam fakt... Jak nie masz pojęcia o tym rynku to go odpuść i zajmij się czymś innym...albo poświeć na naukę tak dużo czasu aż to ogarniesz... jednym wystarczy rok, innym 5 lat... ale na pewno nie tydzień
Gram na tyle długo ze nie muszę się doksztalcac. Dzisiaj mi wpadło dużo pipsow bo prawie 400 wiec się nie żale. Dziwie się tylko tej jednej sytuacji na edku na którym nie miałem pozycji a ty zamiast napisać cos sensownego prawisz swoje moralny, farmazony, jakbys był kimś lepszym i w ogóle jakbys mnie znał, wiedział ile mam na koncie i kim jestem. A pewnie sam nie masz pojecia co sie dzisiaj stalo. Spasuj człowieku.

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

ByQ pisze:Cala AT idzie na bok. Jak ktoś dziś zarobił to tylko fartem. Najpierw ruchy po 20 pips w obie strony przez tydzień a teraz w ciągu godziny ruch w obie strony po 130 pips. Co to ma wspólnego z trendem, analiza techniczna itp??
jak zrozumiesz może wtedy zaczniesz zarabiać ;) to dziś to się nazywa wyleszczanie leszczy jakbyś odrobił pracę domową wiedziałbyś że na wykresie dziennym takie świeczki to nie jest anomalia forex nie jest prosty bo wtedy każdy leszcz mógłby tłuc kasę :mrgreen:
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

tomek123
Gaduła
Gaduła
Posty: 268
Rejestracja: 15 lut 2013, 17:12

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: tomek123 »

Nawet SL nie ustawiam tylko TP i czekam panowie to nie koniec spadków :) tylko się tak nie spinajcie trzeba wyluzować :roll:

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

nie kłócić się, ktoś tu pisze, że można było zarobić dziś tylko fuksem, potem dodaje, że dużo pipsów mu wpadło.... i że jest mega znawcą forexu ;) buahha... :D :)
Żaba - jesteś tutaj jednym z nielicznych, którzy są bardzo OK - i kulturalny i się fajnie wysławiasz i dajesz często trafne analizy. Jak dla mnie to duży browar dla Ciebie :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
MasterFx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 392
Rejestracja: 03 maja 2013, 19:04

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: MasterFx »

nie zebym sie czepiał ale 400 pips?????? :shock:

Coluche
Gaduła
Gaduła
Posty: 337
Rejestracja: 17 kwie 2012, 12:43

Re: DayTrading: Czwartek 05.06.2014

Nieprzeczytany post autor: Coluche »

ByQ pisze:Cala AT idzie na bok. Jak ktoś dziś zarobił to tylko fartem. Najpierw ruchy po 20 pips w obie strony przez tydzień a teraz w ciągu godziny ruch w obie strony po 130 pips. Co to ma wspólnego z trendem, analiza techniczna itp??
Sedno...Wszystkie te pierdy o AT można o kant dupy potłuc...:)

Zablokowany