Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Maximur
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:04

Nieprzeczytany post autor: Maximur »

sena9 pisze:podobno są już dostępne pary w złotym, ja niestety ich nie mam u siebie, należy to jakoś włączyć, czy będą dodane automatycznie?
Ja również nie mam par złotowych. Mi to nie przeszkadza, bo i tak na nich nie gram ale widać to nie jednostkowy problem.

Na kontach live jest już polska wersja platformy :)

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Maximur pisze:Ja podobnie nie mam par złotowych. Mi to nie przeszkadza, bo i tak na nich nie gram ale widać to nie jednostkowy problem.
Właśnie dostałem wiadomość, że niestety sprawy forme w Dukascopy Europe związane z wprowadzeniem nowych par walutowych, trochę się przeciągnęły i jeszcze nie ma ich na platformie. W Dukascopy Bank są od momentu kiedy zamieściłem info. Niestety nie miałem jak tego sprawdzić, bo mam konto tylko w DB... Cierpliwości, niebawem się pojawią :). Spready 5-17.0 pips w ciągu dnia.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
forex
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 29 lip 2009, 14:06

Nieprzeczytany post autor: forex »

Czy jest na jforex wskaznik do wykrywania formacji harmonicznych? W sumie to nawet nie musialby byc jakis dedykowany - moze komus udalo sie przekompilowac ZUP-a lub korharmonics?

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

W wersji demo jest już wbudowany. W wersji live będzie jak przejdzie testy na demo.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cyb,
chodziło o formacje harmoniczne takie jak motyl, krab itp. itd. ;). Niestety ja nie widziałem nic takiego. To co jest wbudowane na demie rozpoznaje formacje z klasycznej AT (trójkąty, głowa z ramionami, podwójne/potrójne dna/szczyty...).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
graw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 cze 2010, 13:06

Nieprzeczytany post autor: graw »

Witam,
@forex , na forum Duka , @Support podaje ciekawy kod na motyla . Co jest dziwne w tym ?? Podaje pewną "class" której nie można nigdzie znalezc . Co to nam mówi ?? Duka nie chce tego pokazać ,ale ma to już i zaimplementuje to w najbliższej przyszłości ,albo nigdy tego nie pokaze i "radz sobie sam" .
KorH jest "szybszy" od ZUPa i w naj. wersji v.6.7.13 jest naprawdę dobry . Otwarty kod jest w wersji v.11 .

Awatar użytkownika
forex
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 29 lip 2009, 14:06

Nieprzeczytany post autor: forex »

graw pisze:Witam,
@forex , na forum Duka , @Support podaje ciekawy kod na motyla.
Widzialem, ale na motylach formacje harmoniczne sie nie koncza. Dlatego nawet nie walczylem, zeby ten kod na motyla u siebie zainstalowac.
graw pisze:Co jest dziwne w tym ?? Podaje pewną "class" której nie można nigdzie znalezc . Co to nam mówi ?? Duka nie chce tego pokazać ,ale ma to już i zaimplementuje to w najbliższej przyszłości ,albo nigdy tego nie pokaze i "radz sobie sam".
Albo bedzie słońce, albo bedzie dysc, hej! Czyli wiadomo, ze nic nie wiadomo. :D
graw pisze:KorH jest "szybszy" od ZUPa i w naj. wersji v.6.7.13 jest naprawdę dobry . Otwarty kod jest w wersji v.11 .
Tyle, ze ten otwarty kod sie nie kompiluje pod jforex. :/
Na forum Dukasa juz kilka razy przewijal sie temat wskaznika formacji harmonicznych. Niestety, broker wiekszosc tych wpisow kompletnie ignoruje. Nie rozumiem tego podejscia. :shock:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zmiany w stawkach prowizyjnych

Obniżono większość prowizji transakcyjnych, w szczególności tych z wyższego pułapu. Od pierwszego lipca najwyższa prowizja będzie wynosiła 35 USD za 1 mln USD obrotu, co oznacza obniżkę aż o 27%! Jeśli uwzględnimy rabat FC 30%, prowizja ostatecznie wynosi 24.5 USD za 1 mln USD obrotu.

Kolejnym progiem jest 33 USD (23.1 USD), gdzie wystarczy wpłacić depozyt powyżej 5 000 USD.

Zmiany dotyczą zarówno Dukascopy Bank, jak i Dukascopy Europe. Więcej szczegółów na naszej stronie lub stronie brokera.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
raposo pisze:Od pierwszego lipca najwyższa prowizja będzie wynosiła 35 USD za 1 mln USD obrotu, co oznacza obniżkę aż o 27%![/color] Jeśli uwzględnimy rabat FC 30%, prowizja ostatecznie wynosi 24.5 USD za 1 mln USD obrotu.

Kolejnym progiem jest 33 USD (23.1 USD), gdzie wystarczy wpłacić depozyt powyżej 5 000 USD.
Całkiem przyjemnie :) Dzięki za info Raposo :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To może jeszcze od razu uprzedzę pytanie, które padnie "jaki jest koszt dla EUR/USD?"
Za otwarcie i zamknięcie (łącznie) pozycji na EUR/USD całkowity koszt z rabatem FC wynosić będzie (maksymalnie) 0.6 pipsa, czyli chyba najtaniej wśród ECNów, a tu mamy jeszcze w arsenale mikroloty i konto od 100 USD... :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ