AliorTrader - ECN.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
6%
Poza paroma minusami są ok
13
41%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
5
16%
 
Liczba głosów: 32

marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

Zainstalowałem demo otrzymałem hasło i login natomiast nie mogę go w pisać tam gdzie jest to możliwe Jedyne co mogę ustawić to naciskając na gwiazdkę po prawej stronie na wysokości połączenia wypełnić połączenia proxy gdyż są luki i nic tam nie jest napisane z tego względu podejrzewam że przez to nie mam połaczenia z logowaniem internerowym z alior bankiem proszę o natychmiastową pomoc jak uruchomić tą platformę bo zaraz wyjdę z siebie

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Też miałem takie problemy.

Wpisz
Name: Alior Bank
URL: demo.aliortrader.pl
I zaznacz opcję: Secure

Myślę że to pomoże.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
ramaso
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 05 maja 2011, 21:06

Nieprzeczytany post autor: ramaso »

mariusz911 - nie wiem, ale u mnie zwiechy w tym tygodniu nie bylo ani jednej. 2 rozlaczenia z nowym sms-em. a gram na netbooku 1gb ram.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

ramaso pisze:mariusz911 - nie wiem, ale u mnie zwiechy w tym tygodniu nie bylo ani jednej. 2 rozlaczenia z nowym sms-em. a gram na netbooku 1gb ram.
Po jednym dniu używania platformy już kończy mi się cierpliwość. Cóż z tego że ma piękne kolory, latające strzałki i kupę wodotrysków jak zwyczajnie nie działa. Tzn. zrywa połączenie, wiesza się przy przełączaniu pomiędzy interwałami itp.

Zaznaczam że mam łącze 10Mbit i dobry komp i5, 8GB, dyski SSD w RAID, NVIDIA, win7 64 bit

Temat jest ważny.U mnie ładnie wszysto śmiga,z kolei u kolegi w banku mimo że ma lepszy sprzęt,szybszy internet ciągłe zwiechy.
Prosimy kogoś kompetentnego o wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje?.
Czyżby zależało to od jakiego dostawcy mamy internet.,?jest to możliwe?.
Za wyjaśnienie tego będziemy zobowiązani.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
mariusz911
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 18 maja 2011, 17:16

Nieprzeczytany post autor: mariusz911 »

najbardziej wisiał przy przeładowywaniu wykresów ale już mi się nic nie wiesza bo to wyłączyłem w diabły.

rozumiem że mt4 działa na innej zasadzie, ale nawet kiedyś miałem platformę saxobanku i to na słabszym kompie i wszystko śmigało bez problemu.

ta platforma to wygląda jakby to jakaś wersja beta była

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
mariusz911 pisze:najbardziej wisiał przy przeładowywaniu wykresów ale już mi się nic nie wiesza bo to wyłączyłem w diabły.
Przy przeładowywaniu wykresów Alior Trader pobiera od nowa dane, dlatego trochę to może trwać i wyglądać jak zwiecha platformy ale tak nie jest.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
mariusz911
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 18 maja 2011, 17:16

Nieprzeczytany post autor: mariusz911 »

no ale żeby tradować to chyba nie trzeba ciągnąć światłowodów do domu :)
w innych platformach tak się nie dzieje. mt4 można mieć odpalonych nawet kilka, w tle odpalić TVNCNBC do tego jeszcze sidomę do GPW i wszystko śmiga.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

MaRCHeW pisze:
Przy przeładowywaniu wykresów Alior Trader pobiera od nowa dane, dlatego trochę to może trwać
Wypieprzyłem wszystko co niepotrzebne,zostawiłem 1 platformę z niezbędnikami bez wskażników ,jest odczuwalna poprawa .

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

zz pisze:Temat jest ważny.U mnie ładnie wszysto śmiga,z kolei u kolegi w banku mimo że ma lepszy sprzęt,szybszy internet ciągłe zwiechy.
To mnie trochę teraz zaskoczyłeś.
Bo już sobie zacząłem snuć teorie na podstawie przejrzenia kilku adresów IP tych co im zrywa.
Bo jak na razie zauważyłem to Ci ze zmiennymi adresami IP mają największe problemy (przypadek?).
Na ale jak mówisz że kolega z banku też ma problemy a przypuszczam że nie jedzie tam na Neo lub czymś podobnym to już nie wiem.
Hmmmm.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

N_Tesla
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 19 lis 2008, 15:48

Nieprzeczytany post autor: N_Tesla »

Precyzuję pytanie.

Załóżmy, że rynek forex to cały zbiór.
Z jakiej części tego zbioru są zlecenia widoczne w oknie matrix?

Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ