marcin.ino

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

oki czyli jak mam to rozumieć ? Grę zaczyna się od 0.1 lota tak

Awatar użytkownika
Mihau
Gaduła
Gaduła
Posty: 326
Rejestracja: 24 gru 2009, 22:53

Nieprzeczytany post autor: Mihau »

marcin.ino pisze:Za czołem grę
marcin.ino pisze:tak aby zarobić chodź minimalną kwotę
marcin.ino pisze:wcześniej nie sadziłem (...) więc sadzę
marcin.ino pisze:Są to bardzo popularne wskaźniki dlatego iż twierdze że należy na nich grać bo wiele ludzi je stosuje .
marcin.ino pisze:Będę podnosił stopa na każdym z oporów .fajnie ze coś tak potrzebnego odkryłem teraz już nie muszę zamykać sam transakcji zrobi to za mnie komp
Powodzenia :D


yoshhi
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:27

Nieprzeczytany post autor: yoshhi »

"Wszyscy twierdza, ze sie nie da, a potem przychodzi taki jeden, ktory o tym nie wie i to robi..."

Czyz gdzies juz nie bylo o tym, ze w prostocie sila...?

Ciekaw jestem dalszego rozwoju sytuacji...:)

Powodzenia kolego...
Człowiek mądry uczy się na swoich błędach, człowiek sprytny uczy się na cudzych błędach, człowiek głupi nigdy się nie uczy!

polbanda

Nieprzeczytany post autor: polbanda »

Mihau pisze:
marcin.ino pisze:Za czołem grę
marcin.ino pisze:tak aby zarobić chodź minimalną kwotę
marcin.ino pisze:wcześniej nie sadziłem (...) więc sadzę
marcin.ino pisze:Są to bardzo popularne wskaźniki dlatego iż twierdze że należy na nich grać bo wiele ludzi je stosuje .
marcin.ino pisze:Będę podnosił stopa na każdym z oporów .fajnie ze coś tak potrzebnego odkryłem teraz już nie muszę zamykać sam transakcji zrobi to za mnie komp
Powodzenia :D
Mihau
Powodzenia :D

marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

60% po 2 1/4 dnia jestem z siebie zadowolony . Przyznam się że od wczoraj gram na nieco ulepszonym systemie ,bardzo się z niego cieszę .Moja strategia jest nieco powiększona o jeden wskaźnik jestem nim zachwycony a odkryłem go przez przypadek i bardzo mi on dobrze pasuje . Także mam spore straty ale nie przewyższają zysków i to jest chyba najważniejsze . Początki z reguły zawsze mam udane

marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

dzięki że życzycie mi powodzenia sądziłem że nie jestem tu mile widziany . Postanowiłem założyć ten Jurnal ponieważ nikogo to nie interesowało w czasówkach jak to zarabiam a może tutaj kogoś tym zaciekawię . Obiecuję że jeżeli dojdę do około kilkuset procent to założę w końcu konto real tylko że jeszcze muszę się przyzwyczaić do ulepszonej strategi i wszystko ze sobą zgrać a to wymaga trochę czasu ale do nowego roku powinienem się uporać z racji tego że nie mam teraz zbyt dużo czasu wolnego . Jestem tylko na siebie zły z jednej rzeczy z tego że nie mam tak długiego stażu jak co niektórzy z was mogłem się tym zainteresować od przynajmniej 2006 roku teraz bym był o wiele lepszym traderem no ale cóż dwa lata temu jeszcze nie wiedziałem że coś takiego jak forex w ogóle istnieje . Wcześniej byłem zainteresowany GPW ale stwierdziłem że zarabia się tylko na wzrostach i to cala tą sytuację trudno ogarnąć ze wszystkimi spółkami czytając te wszystkie sprawy związane z nimi . Oczywiście jest jeszcze jedno złe rozwiązanie że GPW mam czas ograniczony trwania a forex jest 24h na dobę także to przemówiło mi za tym aby zaczynał tą grę na fx

marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

teraz pochwalę się moim wejściem na parze eur/usd oczywiście buy zlecenie zrealizowałem na poziomie 1.4383 Miałem ją już ustawioną na wzrosty już nieco niżej ale postanowiłem chwilę poskalpować . Czuję się tak pewnie z ulepszoną strategią że otworzyłem od razu 3 pozycję na północ na tejże parze ale nieco wcześniej niż to miało miejsce parę minut temu . Ustawiłem Sl na poziomie linii otwarcia zlecenia tak aby nic nie stracić a tylko zyskać do usłyszenia

marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

pozycję z zyskiem 34$ na parze ueu/usd zamknięcie i otwarcie zlecenia przeciwnego

marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

kilka transakcji później i 77% zysku .Na dziś chyba już wystarczy rynek jest ociężały . Trochę strat ale nie wiele kilku pipsowe . Wykorzystanie cenowych ruchów świec myślę że zadowalające .Raz chciałem wejść z trendem ale zrezygnowałem i teraz żałuję . Dziennie przed komputerem spędzam max 3 h tyle że z przerwami nie kontrolując trendu ale sądzę że można tak robić gdy używam się SL Z dzisiejszego dnia najwięcej zarobiłem na transakcji 32$ największa strata to 13$ Powodzenia na forexie życzę wszystkim czytającym moje wpisy

ODPOWIEDZ