7LS part 1

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
eeein26
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:15

Nieprzeczytany post autor: eeein26 »

Popieram post Karola, należy się pochwała i przeniesie do działy psychologia. Dużo razy miałem tak samo, zreszą myślę tak, że dużo osób miało podobnie. Myślę jednak, że każdy jest inny, stąd inaczej to działa u każdego, tym nie mniej, post godny podreślenia, greed jest zły :D

Awatar użytkownika
pan_martino
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 01 kwie 2009, 13:51

Nieprzeczytany post autor: pan_martino »

<kerimb> pisze:
pan_martino pisze:Mozna tez zaostrzyc MM
A jeśli dostaniesz po dupie za przeproszeniem? Chęć odrabiania za wszelką cenę może wziąć górę nad naszą psychiką ...
Z tym ze ja je zaostrzylem na stale. Wyleczylem sie z syndromu ciagle otwartej transakcji i generalnie wystarczaja mi dwie na tydzien. Narazie dobrze idzie i jedyny minus to zwiekszony strach przed niektorymi transakcjami.
Kiedys bylo jednak tak jak pisales.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

<kerimb> pisze:http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziennik

Nigdzie nie znajduję w definicji "dziennika" abym musiał opisywać w nim swoją strategię ... Ten kto czytał pierwszy dziennik powinien doskonale się orientować jak inwestuję ...
Jest jeszcze może jakiś link do Twojego pierwszego Journala na forum?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

czerwinek pisze:Jest jeszcze może jakiś link do Twojego pierwszego Journala na forum?
sory, ze sie wcinam i odpowiadam za autora.

ja kiedys przegladalem tematy z profilem Kerimb. jak dobrze pamietam bylo juz kilka dziennikow i watkow. teraz widze, ze jest wiele usunietych z forum, domyslam sie, ze przez Modow......

p.s. Kerimb swietny dziennik!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

bartek1916 pisze:ja kiedys przegladalem tematy z profilem Kerimb. jak dobrze pamietam bylo juz kilka dziennikow i watkow. teraz widze, ze jest wiele usunietych z forum, domyslam sie, ze przez Modow......
....... na prośbę Kerimba.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

....... na prośbę Kerimba.
ok, dzieki za poprawienie

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

W grze kerimba wielki nacisk kładziony jest na psychologię gry - on silnie jest przekonany, że gdy dostanie sygnał ma wchodzić w trejd a nie zastanawiać się - i po prostu trzymać do sl lub tp - a jeśli wystąpią specjalne warunki do odwrotu to wychodzi ręcznie.

Wg mnie w jego grze nie ma nic nadzwyczajnego - po prostu perfekcyjnie zgrał ze sobą:

- doskonałe MM - przykład - pisanie o wchodzeniu np. za 50% normalnej stawki w przypadku prawdopodobnie gdy nie jest to sygnał w 100% pewny
- prosta jak drut metoda wejścia - wg opiera się głownie o kanały trendowe + poziomy s/r +to co robi cena w określonych godzinach - bardzo ważne w jego strategii jest to w jaki sposób jest rysowana świeca - kto wie o co chodzi to załapie momentalnie :)
- opanowanie psychiki - prawdopodobnie na wzór grupy żółwia:

http://www.sendspace.com/file/7wvvj8

Tyle i aż tyle. Po prostu każdy kto gra zbudowaną przez siebie strategią jest w stanie osiągać takie wyniki - bo zna ją od podstaw - nie patrzy na ogólnodostępne systemy gry - bo ich i tak nigdy do końca nie zrozumie.
Opiera się także prawdopodobnie na korelacjach miedzy parami.

I co najważniejsze - NIE JEST TO ŚWIĘTY GRALL - przykładów na to jest mnóstwo - np. ostatnio dzień na minusie ponad 100p. Także utwierdza mnie to, że jest to strategia jak każda inna - tylko chłopak nauczył się ją perfekcyjnie wykorzystywać - bo to jest jego autorstwa.

Ja też buduję swoją strategię - codziennie uczę się czegoś nowego i wiem, że większe szanse na sukces mam przy wykorzystaniu swojej wiedzy niż przy głupim wykonywaniu poleceń jakiegoś kosmicznego wskaźnika - który i tak nie działa. Np w piątek skuteczność moich analiz wynosiła 100% - kto nie wierzy niech sprawdzi w dzienniku.

Także ludzie - bierzcie się do nauki - nie oczkujcie, że ktoś was za was tego nauczy - tak się nie da.

sorry za offtop.

pozdrawiam
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

klonmarcin pisze:W grze kerimba wielki nacisk kładziony jest na psychologię gry - on silnie jest przekonany, że gdy dostanie sygnał ma wchodzić w trejd a nie zastanawiać się - i po prostu trzymać do sl lub tp - a jeśli wystąpią specjalne warunki do odwrotu to wychodzi ręcznie.

Wg mnie w jego grze nie ma nic nadzwyczajnego - po prostu perfekcyjnie zgrał ze sobą:

- doskonałe MM - przykład - pisanie o wchodzeniu np. za 50% normalnej stawki w przypadku prawdopodobnie gdy nie jest to sygnał w 100% pewny
- prosta jak drut metoda wejścia - wg opiera się głownie o kanały trendowe + poziomy s/r +to co robi cena w określonych godzinach - bardzo ważne w jego strategii jest to w jaki sposób jest rysowana świeca - kto wie o co chodzi to załapie momentalnie :)
- opanowanie psychiki - prawdopodobnie na wzór grupy żółwia:

http://www.sendspace.com/file/7wvvj8

Tyle i aż tyle. Po prostu każdy kto gra zbudowaną przez siebie strategią jest w stanie osiągać takie wyniki - bo zna ją od podstaw - nie patrzy na ogólnodostępne systemy gry - bo ich i tak nigdy do końca nie zrozumie.
Opiera się także prawdopodobnie na korelacjach miedzy parami.

I co najważniejsze - NIE JEST TO ŚWIĘTY GRALL - przykładów na to jest mnóstwo - np. ostatnio dzień na minusie ponad 100p. Także utwierdza mnie to, że jest to strategia jak każda inna - tylko chłopak nauczył się ją perfekcyjnie wykorzystywać - bo to jest jego autorstwa.

Ja też buduję swoją strategię - codziennie uczę się czegoś nowego i wiem, że większe szanse na sukces mam przy wykorzystaniu swojej wiedzy niż przy głupim wykonywaniu poleceń jakiegoś kosmicznego wskaźnika - który i tak nie działa. Np w piątek skuteczność moich analiz wynosiła 100% - kto nie wierzy niech sprawdzi w dzienniku.

Także ludzie - bierzcie się do nauki - nie oczkujcie, że ktoś was za was tego nauczy - tak się nie da.

sorry za offtop.

pozdrawiam
Brakuje jeszcze paru elementów ale i tak :564: Ale jestem w stanie nauczyć tego każdego, nawet takiego złapanego z ulicy ... :D

Awatar użytkownika
morderca
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 04 wrz 2010, 11:44

Nieprzeczytany post autor: morderca »

A masz zamiar zacząć innych uczyć?

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

morderca pisze:A masz zamiar zacząć innych uczyć?
Czy możesz rozwinąć swoją myśl? Co to znaczy Twoim zdaniem uczyć kogoś FX?

Zablokowany