Zaklady bukmacherskie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

CZY GRASZ U BUKMACHEROW?

TAK, czesto
3
4%
TAK, ale czasami
3
4%
TAK, ale bardzo rzadko np z okazji wiekszych imprez
5
7%
KIEDYS cos tam probowalem, ale zrezygnowalem
21
30%
POKI CO NIE, ale mam w planach
2
3%
NIE, nigdy i nie planuje
36
51%
 
Liczba głosów: 70

vicki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:55

Nieprzeczytany post autor: vicki »

Najciekawsze jest to że te 12% aq wczesniej 10% Wg. ustawy płaci BUKMACHER , panstwo opodatkowalo buka podatkiem obrotowym ale skurczybyki od samego poczatku przerzucily podatek na nasa jako ze zamkniecie sie w krajowym poletku nie wymusza za bardzo walke o klienta to jest jak jest , jakby naziemne musialy rywalizowac z bukami w sieci to podatek musialy by wziac na siebie tylko czy by sie ostały na rynku.

halford1990
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 22 cze 2012, 21:03

Nieprzeczytany post autor: halford1990 »

jordan pisze: jeśli w np, w sts byłbyś na minus to w takim be365 czy innym byłbyś na zero lub lekki plus
haha miałem kiedyś taką sytuację, że z powodu chwilowego braku dostępu do Internetu chodziłem przez dwa dni do STS. Bilans: strata 12gr, na podatek poszło około 9zł. :lol:

Nity1974
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2024, 01:03

Re:

Nieprzeczytany post autor: Nity1974 »

seba pisze:
19 cze 2012, 15:30
witam witam
nie pisalem juz nic wczoraj w temacie bo chcialem najpierw o tym troche poczytac w internecie zeby chociaz minimalne pojecie miec :)
Dagu pisze: jeden kupon jedna druzyna
rzeczywiscie czesto sie pojawia to stwierdzenie...ze jeden zaklad na jeden kupon..nawet sie dowiedzialem ze "fachowo" to sie nazywa SINGIEL hehe...kupon z dwoch zakladow to dla odmiany DUBEL :D
jak do tej pory wybieralem sobie po kilka meczy/zdarzen tak zeby przelicznik byl jak najwyzszy...najwiecej mialem 7....co ciekawe trafilem 6...a ten jeden nie trafiony to byla przegrana rosji z grecja (bo obstawialem 'asekuracyjnie' remis albo zwyciestwo ruskich)
mam jeszcze jeden "zywy" kupon z 6 zdarzeniami...za 2zl do wygrania 190zl...i moze sie spelnic o ile Benzema sie ogarnie i zacznie wreszcie strzelac bramki :D hehe..ale juz i tak wiem ze jezeli to wejdzie to bedzie bardziej szczescie..ale w razie czego bedzie 190zl na nauke :)

i jeszcze jedno pytanie bo mozesz wiedziec...
jezeli wybieramy "najlepszego strzelca druzyny"..konkretniej Van Persie - Holandia..holandia w przeblysku swojej genialnej formy strzelila na claym turnieju 2 bramki i juz pojechala do domu...jedna z bramek strzelil moj zawodnik, a druga Van der Vaart...tak wiec kazdy z nich ma po jednej bramce..i teraz pytanie..czy obaj sa "najlepszymi strzelcami druzyny" czy w takim przypadku zaden z nich nie jest ;)
pytalem sie pani w punkcie i nie wiedziala...napisalem maila do nich oczywiscie nikt nie odpisal...a jak poprosilem pania zeby mi sprawdzila na swoim komputerku czy jest wygrane czy przegrane zdarzenie to byl status "TRWA" :)
Dagu pisze:wszytskie ligi ale najczesciej te wieksze/lepsze bo na mniejszych nie mozna stawiac wiekszych sum
ale tylko pilka nozna? czy tez inne sporty?
w pilce noznej, koszykowce, recznej sa 3 zdarzenia mozliwe - wygra - przegra - zremisuje
w innych sportach typu siatkowka, tenis sa tylko dwa - wygra - przegra
bierzesz to tez pod uwage przy wyborze?
Dagu pisze:nie gram na wynik spotkania, gram tylko na opcje poboczne
tzn rozumiem ze nie wybierasz pomiedzy 1, x, 2
a co to beda w takim razie opcje poboczne?
wynik do przerwy, gol w ktorej minucie, kto wygra pierwsza polowe, dokladny wynik, ilosc goli powyzej/ponizej - tu sa czasami dosc wysokie kursy na niektore zdarzenia
czy np ktora druzyna pierwsza rozpocznie od bramki, ktora pierwsa bedzie miala aut, ktora rozpocznie mecz - tu kursy sa przewaznie po ok 1,80 na kazda z druzyn bo jakby nie patrzec prawdopodobienstwo tafienia jest praktycznie 50%
Dagu pisze:tak czysta matematyka i statysyka w oparciu o kurs + rachunek oplacalnosci
wybieram spotkanie
wklepuje kursy w moj kaukulator i szukam takiego spotkania ktore przy obojetnie jakim wyniku przyniesie mi najwieksza wygrana
i tyle
skoro nie surbety to moze jakas progresja?
grasz u jednego bukmachera w punkcie czy sial rzeczy musisz miec kilka internetowych do zakladow na zywo?
Dagu pisze:i tak to wszytsko nie ma sensu bo kiedy zaczniesz zarbiac po kilka tys zl miesiecznie to buk nalozy ci limit 50 zl na kupon a wtedy to juz nic nie zarobisz
mowimy o bukmacherach internetowych?
bo chyba na zywo w punkcie nie moze ci pani powiedziec "niestety pan moze tylko stawiac 50zl"
a w razie czego sa inne punkty w miescie :D
Dagu pisze:zabawa stracila sens z wejsciem ustawy hazardowej ktorej nie rozumie nawet sam US
a czy ja dobrze rozumiem?
u internetowych zagranicznych - nie mozna grac
u stacjonarnych w punkcie - mozna grac
u internetowych polskich - mozna grac (z tego co zauwazylem STS reklamuje sie ze maja juz pozwolenie, mozna juz zakladac konta, ale cala platforma jeszcze nie dziala...jest za to komunikat ze juz wkrotce otwarcie itp)
z polskich bukmacherow znam tylko STS..slyszalem jeszcze o EFORTUNA (jest legalny?)
mozesz cos polecic?
Dagu pisze:zeby zarabiac i utrzymywac sie z metody ktora stosuje
ta metoda ma jakas nazwe? bo chetnie bym poczytal cos o tym w internecie
czy to tajemnica handlowa?

a uzywasz tez systemow?
czyli wystarczy ze spelnia sie np 3/5 czy tam 2/4 zaklady z twojego kuponu?
TARKIN pisze:seba
to proste
twoje obliczenia co do danego spotkania musza byc lepsze (statystycznie) od obliczeń buka
to taki jakby VALUEBET (opisalem ponizej)
ale poki co nie wiem jak to oszacowac oprocz metody na "wydaje mi sie ze...."
Ostatnio zacząłem interesować się tematyką kasyna. Często przeglądam najlepsze kasyna internetowe, wybieram najlepszą stronę z grami i przesiaduję na niej godzinami. To dobry sposób na dobrą zabawę.
================================================================================================

i teraz krotko o systemach / metodach / strategiach o ktorych wczoraj poczytalem troche
1) HANDICAP - polega na dodaniu lub odjeciu czegos jednej z druzyn. czyli np tak jakby mecz rozpoczynal sie od stanu 1:0 dla slabszej druzyny..wtedy sila rzeczy silniejsza druzyna musi wygrac 2 bramkami i kurs za takie zwyciestwo jest automatycznie wyzszy.
2) SURBET - musimy miec kilku bukmacherow i szukamy roznicy kursowej. np bukA wycenia zwyciestwo druzyny I na 2,20, a bukB wycenia zwyciestwo druzyny II na 2,10. obstawiamy dwa zdarzenia u dwoch bukmacherow i obojetnie co sie stanie wygrywamy. malutka wygrana ale 100% pewna.
3) VALUEBET - szacujemy sami mozliwy % wygranej danej druzyny np 64%, nastepnie patrzymy na kurs bukmachera np 2,10. potem mnozymy te dwie wartosci 0,64*2,10 = 1,34....jezeli wynik jest wiekszy niz 0 to teoretycznie mamy wieksza szanse na wygrana bo lepiej oszacowalismy szanse wygranej niz buk. ale jak oszacowac racjonalnie ta szanse w % - jak juz pisalem nie mam pojecia poki co.
4) DZIESIECIOKROTNOSC - tu potrzebna raczej duza wiedza. wybieramy sobie stawke poczatkowa np 5zl i gramy dopoki nie powiekszymy jej 10 razy czyli do 50zl. wybieramy mecze wycenione na ok 1,50 - 1,60, a po wygranej gramy za calosc wygranej. czyli np 1 mecz: 5*1,50=7,50zl, 2 mecz: 7,5*1,50=11,25zl, 3 mecz11,25*1,50=16,87 itp...i tak az nie osiagniemy wartosci 10 x stawka poczatkowa
5) ZASADA SLUPKOWA - gramy od razu kilka kuponow np 10. kursy MUSZA (!) byc w przedziale 2.0 - 2.5 i obstawiamy TYLKO (!) gospodarzy. wybieramy 10 kuponow, kazdy obstawiamy za taka sma stawke. statystycznie wystarczy ze trafimy polowe (czyli 5/10) aby wyjsc na +...podobno nie jest tak trudno trafic 5/10 zwyciestw gospodarzy przy kursie 2.0 - 2.5...sila rzeczy jakas wiedza jest potrzebna
6) PROGRESJA NA REMIS - zakladamy ze w koncu nasza druzyna musi kiedys zremisowac. za kazda przegrana zwiekszamy stawke x 2 (forexowy martyngal, progresja - jak zwal tak zwal). tu potrzebne sa rozgrywki ligowe, najlepiej w lidze gdzie jest duzo remisow...np polska liga w zeszlym sezonie...i wybieramy druzyne ze srodka tabeli..nie bierzemy kandydatow na mistrza lub do spadku. wady jak w kazdej progresji. zaleta jest to ze kurs na remis jest zwykle duzo wyzszy niz na zwyciestwo/przegrana
7) CIAG FIBO hehe - niekoniecznie gramy na remisy i najlepiej wybierac zdarzenia o kursie 2.0.. przy kazdej porazce zwiekszamy stawke podobnie jak w progresji tylko ze nie x 2, a tak jak nakazuje ciag fibo. czyli 2,2,4,6,10,16 itp tez potrzebna wiedza bo w koncu trzeba cos trafic :)

narazie tyle bo musze poki co odejsc od kompa
wieczorem opisze jeszce kilka systemow/metod ktore znalazlem
:)
Dziękuję za podzielenie się z nami tymi ciekawymi metodami obstawiania! Bardzo interesujące podejścia, każde z nich ma swoje zalety i ryzyko. Podoba mi się szczególnie pomysł z Valuebetem - szacowanie szans i poszukiwanie wartościowych kursów wydaje się być bardzo logiczne. Jestem też ciekaw, jak sprawdza się Twoja strategia z Progresją na Remis - może rzeczywiście to dobre rozwiązanie, zwłaszcza w ligach o wysokiej liczbie remisów.

Czekam z niecierpliwością na dalsze opisy metod! Niezwykle interesujące dyskusje. Dzięki za dzielenie się swoimi spostrzeżeniami!

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1225
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Zaklady bukmacherskie

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Wykopałeś temat sprzed 12 lat...
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ODPOWIEDZ