Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

zakaven pisze:
03 lut 2022, 17:09
Koleś popierdoliło Cię? Skończ z tą jebaną demagogią!
Jak jedziesz bez cenzury to ok.
(...)
Mało nie zniżyłem się do Twojego poziomu, ale usunąłem tekst.. Wiem czemu mało zaglądam na fora. Bo komputerowe cwaniactwo nie znika. Za stary jestem żeby się kłócić z nieznajomym w internetach więc przyznam Ci rację.
A do reszty chętnie się ustosunkuje bo wymieniłeś niemal wszystko co mnie nie dotyczy 8)
zakaven pisze:
03 lut 2022, 17:09
A jak żresz jak świnia, walisz wódę i inne używki, palisz, podpiszesz taki papier?
Tak, podpisał bym, ale... Nie żre, i do tego nie marnuje, oraz wspomagam potrzebujących i zwierzęta. O taki ze mnie gnój.
Alko nie ruszam od dawna, młodość przeminęła i w dorosłości nie mam na to ani czasu ani chęci, do tego używki pod każdą postacią też odrzuciłem, i nie pale niczego.
Mało tego, lecze się na własny koszt, i przepuszczam ludzi w podeszłym wieku w kolejce.. Hehe a najśmieszniejsze jest to że byłem bardzo zły w życiu i teraz chyba spłacam moralny dług za to wariactwo..
Jak stanę w obronie słabszego to liczę się z tym że mogę oberwać, więc jak sam bym sie prosił o chorobę to wziął bym to na klate za to że jestem debilem, i powtórzę, podpisał bym taki kwit. Po za tym nadwaga i uzależnienia nie powinny być uznawane za choroby, ale to osobny temat.
zakaven pisze:
03 lut 2022, 17:09
Znasz ten popularny kawał w US:
Dlaczego Amisze nie chorują na covid? Bo kurwa nie oglądają TV.
Czego i Tobie życzę.
Telewizję oglądam między godzinę a dwie dziennie, tj. przed spaniem, właczam jakiś film który powtarzają juz po raz 50-ty tak żeby zasnąć szybciej i tyle.
zakaven pisze:
03 lut 2022, 18:32
Pytanie serio, choćby do osób które sie tu wypowiadały.
Ty się lepiej zastanów co zrobisz jak wojna na Ukrainie rozleje się dalej...
[/quote]
Kurde wsadziłem gówno w wiatrak to mam za kare... Co mam zrobić? Z moim życiorysem nikt mi świadomie broni do ręki nie da..
Nie wypowiem się na ten temat, ponieważ rozmowa pójdzie w kierunku w którym nie chce, a na obecnym etapie nie powinienem pisać głupot w Internecie..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

dzikson pisze:
03 lut 2022, 18:36
zakaven pisze:
03 lut 2022, 17:09
Koleś popierdoliło Cię? Skończ z tą jebaną demagogią!
Jak jedziesz bez cenzury to ok.
(...)
Mało nie zniżyłem się do Twojego poziomu, ale usunąłem tekst.. Wiem czemu mało zaglądam na fora. Bo komputerowe cwaniactwo nie znika. Za stary jestem żeby się kłócić z nieznajomym w internetach więc przyznam Ci rację.
A do reszty chętnie się ustosunkuje bo wymieniłeś niemal wszystko co mnie nie dotyczy 8)
zakaven pisze:
03 lut 2022, 17:09
A jak żresz jak świnia, walisz wódę i inne używki, palisz, podpiszesz taki papier?
Tak, podpisał bym, ale... Nie żre, i do tego nie marnuje, oraz wspomagam potrzebujących i zwierzęta. O taki ze mnie gnój.
Alko nie ruszam od dawna, młodość przeminęła i w dorosłości nie mam na to ani czasu ani chęci, do tego używki pod każdą postacią też odrzuciłem, i nie pale niczego.
Mało tego, lecze się na własny koszt, i przepuszczam ludzi w podeszłym wieku w kolejce.. Hehe a najśmieszniejsze jest to że byłem bardzo zły w życiu i teraz chyba spłacam moralny dług za to wariactwo..
Jak stanę w obronie słabszego to liczę się z tym że mogę oberwać, więc jak sam bym sie prosił o chorobę to wziął bym to na klate za to że jestem debilem, i powtórzę, podpisał bym taki kwit. Po za tym nadwaga i uzależnienia nie powinny być uznawane za choroby, ale to osobny temat.
zakaven pisze:
03 lut 2022, 17:09
Znasz ten popularny kawał w US:
Dlaczego Amisze nie chorują na covid? Bo kurwa nie oglądają TV.
Czego i Tobie życzę.
Telewizję oglądam między godzinę a dwie dziennie, tj. przed spaniem, właczam jakiś film który powtarzają juz po raz 50-ty tak żeby zasnąć szybciej i tyle.
Wprost cudownie :lol: Przeproś jeszcze zwierzęta, w imieniu Owsiaka za światełko do nieba :lol:
Wiesz co? Przeczytałem trzy razy Twoją odpowiedź i tu problem jest raczej inny.
Demagogia na poziomie przeciętnego targetu koncernów medialnych wzbudza we mnie agresję. Nie potrafię nad tym zapanować, pomimo tego że staram się postępować wg schematu na agresję - łagodność, na nieszczerość - szczerość itd.
Ktoś osiągnął cel, dzieląc ludzi...
Ostatnio zmieniony 03 lut 2022, 18:48 przez zakaven, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ja bym powiedział, że jest bardzo prawdopodobne, że Amisze, po prostu, umierają w domu i nikt ich nie diagnozuje. Poza tym, to nie jest prawdą, że Amisze nie umierają na Covid.
Że Amisze nie umierają na Covid, to kolejna bujda, tzw. false news.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
03 lut 2022, 18:45
Ja bym powiedział, że jest bardzo prawdopodobne, że Amisze, po prostu, umierają w domu i nikt ich nie diagnozuje. Poza tym, to nie jest prawdą, że Amisze nie umierają na Covid.
Że Amisze nie umierają na Covid, to kolejna bujda, tzw. false news.
Nie, to nie false news, to joke :lol:

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

zakaven pisze:
03 lut 2022, 18:40
Wprost cudownie :lol: Przeproś jeszcze zwierzęta, w imieniu Owsiaka za światełko do nieba :lol:
Wiesz co? Przeczytałem trzy razy Twoją odpowiedź i tu problem jest raczej inny.
Demagogia na poziomie przeciętnego targetu koncernów medialnych wzbudza we mnie agresję. Nie potrafię nad tym zapanować, pomimo tego że staram się postępować wg schematu na agresję - łagodność, na nieszczerość - szczerość itd.
Ktoś osiągnął cel, dzieląc ludzi...
Masz słuszność, niestety tak jest.
Edytowałem wiadomość i odpowiedziałem odnośnie tego o Ukrainie, ale nie rozumiem co miałeś na myśli?
ninjaproject pisze:
03 lut 2022, 18:45
Ja bym powiedział, że jest bardzo prawdopodobne, że Amisze, po prostu, umierają w domu i nikt ich nie diagnozuje. Poza tym, to nie jest prawdą, że Amisze nie umierają na Covid.
Że Amisze nie umierają na Covid, to kolejna bujda, tzw. false news.
Zapominamy o tym że Amisze również korzystają z miast i mimowolnie mają kontakt z innymi ludźmi więc nie było by w tym nic dziwnego gdyby zachorowali na jakąkolwiek chorobę zakaźną..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Robili badania w amiszowskich społecznościach i 77% wykazało pozytywnie.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Warto uzupełnić dietę. Witamina ADEK, (w kroplach), wit. C, niacyna-amid kwasu nikotynowego, magnez, potas, dla ninji dużo cynku, może jakaś ashwagandha, nie żałować sobie, do tego koniecznie trochę ruchu. Zioła dziurawiec, czystek, głóg...itd co kto potrzebuje. W zdrowym ciele zdrowy duch. Miłego weekendu 8)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
03 lut 2022, 19:03
Warto uzupełnić dietę. Witamina ADEK, (w kroplach), wit. C, niacyna-amid kwasu nikotynowego, magnez, potas, dla ninji dużo cynku, może jakaś ashwagandha, nie żałować sobie, do tego koniecznie trochę ruchu. Zioła dziurawiec, czystek, głóg...itd co kto potrzebuje. W zdrowym ciele zdrowy duch. Miłego weekendu 8)
U nas się mówiło inaczej:
W zdrowym ciele zdrowe cielę.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Pooojeby antyszczepionkowe w akcji. Bo inaczej nie mozna tego nazwać. Oby Sąd wymierzył dotkliwą karę.
https://wiadomosci.wp.pl/incydent-na-wa ... 225471200a

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Znam bardzo wielu ludzi zaszczepionych 3 dawkami nie noszących maseczek(pojeby?) bo jak twierdza po to się szczepili by tego nie robić po za tym maseczki sa nie zdrowe zmniejszają dopływ tlenu do mózgu. Za wszczynanie awantury jak najbardziej dotkliwa kara im się należy ale autor tego newsa piętnuje to mniej stanowczo niż to że nie założyli kagańców na ryje , samoloty nie są dezynfekowane po każdym locie wystarczy że osoba zakażona dotknie swoich ust potem podłokietnika fotela i kolejny pasażer tam zasiadający z pewnością się zarazi maseczka tu nie wiele zmienia.

ODPOWIEDZ