Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Kris24
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2021, 12:31

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Kris24 »

Czyli jest tak jak podejrzewałem, nikt nic nie mówi o tym świetnym portfolio , CISZA. Jak dla mnie temat mocno naciągany .
Nawet pod ostatnim jego filmem na którym namawiał na kurs nie znalazłem nic na ten temat. Czyli albo niewygodne komentarze usuwają ( nie wiem czy jest taka możliwość ) albo nie jest tak jak opisują.

Pozdrawiam

Tomalski
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 00:14

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Tomalski »

Czy ktos z Was wie, jak wyglada to slynne portfolio , ktore zrobilo x12.5 w cztery miesiace?

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

szaradii pisze:
06 maja 2021, 18:51
Phil chwali się że zapodał kursantom portfolio które wzrosło w 4 miesiące 12 krotnie to jak z tym jest ? Byłeś na tym kursie możesz to potwierdzić krypto fan ?
Od 2019 roku BTC urósł z 5000 do 65000, więc teraz wszystko można pod to podciągnąć.
Problem polega na tym, że gorące głowy we wszystko uwierzą.

Ja jak wielu innych zaczynając przygodę z rynkami finansowymi myślałem, że żadna wiedza nie jest potrzebna wystarczy tylko czytać newsy aby być na bieżąco i kosić kasę - bo wtedy była hossa i niemal wszystko rosło. Następnie przyszedł krach to myślałem, że wystarczy kopiować ruchy guru. I dopiero potem dowiedziałem się, że nie ma drogi na skróty. Bez wiedzy uda się kilka razy wstrzelić w rynek ale w dłuższym terminie rynek zweryfikuje każdego.

Zasadniczo kłopot jest w modelu biznesowym takich szkoleń, wystarczy niewiele osób żeby zarabiać miliony. 300 osób razy 8.000 zł za kurs, lub 300 zł razy 8000 osób. I po co się spierać z rynkiem kiedy wystarczy głosić prawdy objawione. Ani za 300 zł ani za 8000 zł nikt za was nie odwali roboty. Na rynkach finansowych trzeba myśleć samodzielnie.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

przykład; Inteligentny Inwestor XXI wieku książka 349 zł jedynie w trzy miesiące
w ręce czytelników trafiło już ponad 31 tys. tomów.
Skoro masz wiedzę i ją sprzedajesz, to znaczy że sam na niej nie możesz lub nie potrafisz już zarabiać, bo w tym przypadku chroniłbyś ją jak najwyższą tajemnicę (Jim Simons). Skoro wiedza jest częściowo lub całkowicie nieaktualna, sprzedajesz ją frajerom i kasujesz pewny zysk.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

matictothemoon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2021, 09:38

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: matictothemoon »

Co jeśli faktycznie Trader21 jest już zarobiony i chce się ta wiedza dzielić? Rozumiem Twój punkt widzenia jednak wydaje mi się ze ktoś pokroju Tradera raczej to co mial zarobić to już zarobił, choć mogę się mylić

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Mustafa pisze:
14 maja 2021, 16:00
szaradii pisze:
06 maja 2021, 18:51
Phil chwali się że zapodał kursantom portfolio które wzrosło w 4 miesiące 12 krotnie to jak z tym jest ? Byłeś na tym kursie możesz to potwierdzić krypto fan ?
Od 2019 roku BTC urósł z 5000 do 65000, więc teraz wszystko można pod to podciągnąć.
Problem polega na tym, że gorące głowy we wszystko uwierzą.

Ja jak wielu innych zaczynając przygodę z rynkami finansowymi myślałem, że żadna wiedza nie jest potrzebna wystarczy tylko czytać newsy aby być na bieżąco i kosić kasę - bo wtedy była hossa i niemal wszystko rosło. Następnie przyszedł krach to myślałem, że wystarczy kopiować ruchy guru. I dopiero potem dowiedziałem się, że nie ma drogi na skróty. Bez wiedzy uda się kilka razy wstrzelić w rynek ale w dłuższym terminie rynek zweryfikuje każdego.

Zasadniczo kłopot jest w modelu biznesowym takich szkoleń, wystarczy niewiele osób żeby zarabiać miliony. 300 osób razy 8.000 zł za kurs, lub 300 zł razy 8000 osób. I po co się spierać z rynkiem kiedy wystarczy głosić prawdy objawione. Ani za 300 zł ani za 8000 zł nikt za was nie odwali roboty. Na rynkach finansowych trzeba myśleć samodzielnie.
Mustafa pisze:
14 maja 2021, 16:19
przykład; Inteligentny Inwestor XXI wieku książka 349 zł jedynie w trzy miesiące
w ręce czytelników trafiło już ponad 31 tys. tomów.
Skoro masz wiedzę i ją sprzedajesz, to znaczy że sam na niej nie możesz lub nie potrafisz już zarabiać, bo w tym przypadku chroniłbyś ją jak najwyższą tajemnicę (Jim Simons). Skoro wiedza jest częściowo lub całkowicie nieaktualna, sprzedajesz ją frajerom i kasujesz pewny zysk.
Heh, przypominają się historie tego typu jak ludzie sprzedają kamyki które leczą albo uszczęśliwiają, lub powietrze w słoikach za 100 euro
https://www.rp.pl/Nowe-technologie/3021 ... etrza.html

Pamiętam też że swego czasu była apka w google store albo appstore czy gdzieś tam, że fejm był taki że tą aplikację musiałeś kupić za xxx$, np 700$ i tylko bogate dzieciaki stać było na nią. Właśnie myk na tym polegał że wciągałeś resztę bo wchodziłeś im na ambicję że ciebie stać na tą apkę, a ty jesteś jeb... biedakiem bo ciebie nie stać bla bla bla. Tak to działało. Już nie pamiętam dokładnie jak się nazywała ta aplikacja ale w końcu ktoś zażądał zwrotu pieniędzy i sprawa wyszła na światło dzienne wtedy.

A wiedza tajemna o rynkach finansowych, wizja niezależności finansowej, pokazanie życia jako bogacz, czyli jachty, sportowe fury itd itd. To jest też dobra pożywka dla jeleni.

Może właśnie na tym to polega, tak się robi hajs na frajerach, bo niby fx i granie u broków to też swego czasu miało podobną otoczkę, reklamy o super samochodach, jachtach, gdzieś tak z 5 lat do tyłu zaczęto z tym walczyć, i brokerzy spuścili z tonu. To też taka nagonka na jeleni była heh :roll: :lol:
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Tomalski
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 00:14

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Tomalski »

ok,
czyli nikt tutaj nie wie, jak wyglada ten legendarny, uniwersalny portfel PK ?

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

matictothemoon pisze:
14 maja 2021, 17:30
Co jeśli faktycznie Trader21 jest już zarobiony i chce się ta wiedza dzielić? Rozumiem Twój punkt widzenia jednak wydaje mi się ze ktoś pokroju Tradera raczej to co mial zarobić to już zarobił, choć mogę się mylić
Trader21 nie zna nikogo kto dorobił się na inwestycjach, za to dużo sprzedaje cennej wiedzy.
https://forexrandomwalk.blogspot.com/20 ... o-kto.html
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Tomalski pisze:
16 maja 2021, 13:56
ok,
czyli nikt tutaj nie wie, jak wyglada ten legendarny, uniwersalny portfel PK ?
Ten portfel nie istnieje, pogłoski o nim są rozpowszechniane by naciągnąć naiwnych na wpłatę kasy.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2236
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Mustafa pisze:
17 maja 2021, 10:16
matictothemoon pisze:
14 maja 2021, 17:30
Co jeśli faktycznie Trader21 jest już zarobiony i chce się ta wiedza dzielić? Rozumiem Twój punkt widzenia jednak wydaje mi się ze ktoś pokroju Tradera raczej to co mial zarobić to już zarobił, choć mogę się mylić
Trader21 nie zna nikogo kto dorobił się na inwestycjach, za to dużo sprzedaje cennej wiedzy.
https://forexrandomwalk.blogspot.com/20 ... o-kto.html
Za 4 książki 350 pln to nie dużo, treści nie będę oceniał bo nie czytałem. Ale jego kursy za 4K i wersja 6,5K to już bym sobie odpuścił bo to już trochę słabe (jest tam sporo minusów w tym co oferuje).

PK i trader21 często razem występują w różnych filmikach i to jest słabe (udzielają tym samym sobie wsparcia)

Moim zdaniem PK i trader21 zaczęli robić biznes szkoleniowy bowiem cokolwiek mają w aktywach to jak się domyślam czekają aż zwiększy wartość (trader21 powiedział że dokonuje kilka transakcji rocznie a PK postępuje pewnie podobnie). Gdyby byli traderami pokazali by zupełnie co innego niż biznesy oparte na szkoleniach, książkach, konsultacjach czy też giełdach metali.

Trader21 mówi że nie zna nikogo kto by się dorobił na inwestowaniu. Naprawdę ? Rozumiem go bo gdyby twierdził inaczej to po co były by jego produkty. Z tego co zrozumiałem z ich wspólnych wypowiedzi PK i trader21 mają wspólne korzenie w biznesie opartym o sprzedaż.

Nie chcę negatywnie ich oceniać ale uważajcie co kupujecie od sprzedawców sprawdzajcie czy to jest tyle warte.

A tak przy okazji pamiętam jak trader21 na swoim blogu kilka lat temu pokazał swoje wyniki. Nie mogę ich teraz znaleźć inne posty są a tego jakos nie widzę
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ