Let's Rock!

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Godfather
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 01 kwie 2011, 23:08

Nieprzeczytany post autor: Godfather »

jjmtom pisze:Odnośnie Godfather chciałbym żeby tego typu ludzie mieli zakaz pisania w jakimkolwiek journalu.
Ty też się boisz prawdy?
Boisz się, że marzenia o milionie dolarów zrobionym ze 100 zł w ciągu 3 miesięcy pękną jak bańka mydlana?

Na FX da się zarabiać i da się z tego żyć. Nie jest to niestety takie łatwe jak pokazuje to Good Will Hunting.

Każdy kto ma trochę doświadczenia w grze na realnym koncie wie jaki wynik jest realny, a jaki wynik to kompletna ściema ...
Oprócz zysków są i niestety straty ...

Mam wrażenie, że Good Will Hunting jeszcze nie grał w realu, dlatego nawet sobie nie zdaje sprawy z tego, jak daleko się zagalopował z pokazywaniem swoich rzekomych wygranych trejdów ....
To, że widać coś na historii, nie oznacza, że można było w realnym czasie wyciągnąć z tego zysk ...
Proste rzeczy bywają bardzo trudne, ponieważ są bardzo łatwe.

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

Godfather pisze:
jjmtom pisze:Odnośnie Godfather chciałbym żeby tego typu ludzie mieli zakaz pisania w jakimkolwiek journalu.
Ty też się boisz prawdy?
Boisz się, że marzenia o milionie dolarów zrobionym ze 100 zł w ciągu 3 miesięcy pękną jak bańka mydlana?

Na FX da się zarabiać i da się z tego żyć. Nie jest to niestety takie łatwe jak pokazuje to Good Will Hunting.

Każdy kto ma trochę doświadczenia w grze na realnym koncie wie jaki wynik jest realny, a jaki wynik to kompletna ściema ...
Oprócz zysków są i niestety straty ...

Mam wrażenie, że Good Will Hunting jeszcze nie grał w realu, dlatego nawet sobie nie zdaje sprawy z tego, jak daleko się zagalopował z pokazywaniem swoich rzekomych wygranych trejdów ....
To, że widać coś na historii, nie oznacza, że można było w realnym czasie wyciągnąć z tego zysk ...

Moim zdaniem Mike ma rację.

Gdybym miał takie umiejętości, jakie pokazuje Good Will Hunting, to z radością podpiąłbym konto pod myfx i zamknął gęby raz na zawsze wszystkim ujadającym psom.

Co do samych wyników ukazywanych w journalu nie trzeba nawet kombinować z fotoshopem, wystarczy dać w jednym miejscu zlecenia na dwóch kontach, jedno na BUY, drugie na SELL, by wieczorem wkleić to które walnęło w TP :D

Pozdr
Paweł

Awatar użytkownika
grafmax
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 443
Rejestracja: 01 paź 2010, 18:52

Nieprzeczytany post autor: grafmax »

Jedyne co mnie zdziwiło to brak psychologicznych problemów autora przy skokowym przejściu z małych pozycji na duże. Nie mówię że się nie da ale większość osób miałoby jakieś problemy dlatego trochę mnie to dziwi

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

Godfather pisze:
jjmtom pisze:Odnośnie Godfather chciałbym żeby tego typu ludzie mieli zakaz pisania w jakimkolwiek journalu.
Ty też się boisz prawdy?
Boisz się, że marzenia o milionie dolarów zrobionym ze 100 zł w ciągu 3 miesięcy pękną jak bańka mydlana?
Jak to? Przecież Mr.Yogi zrobił z kilkuset dolarów niezłą sumkę i to bardzo szybko! :lol: :D :evilbat:

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

God czy Mike, nie wiem jak Cie zwać, aczkolwiek do Mike miałem szacun za ostry ale wyważony język, wychodzę w tym momencie z bardzo ryzykowną dla mnie propozcją, bo przy złej woli z Twojej strony przewalisz mnie na tym Forum ostro, poświęcę swój czas gratis, bez żadnej gratyfikacji finansowej aby Cię zaznajomić z moją strategią inwestowania na FX tylko i wyłącznie na bazie średnich. Mam nadzieję, że jesteś Człowiekiem Honoru i podejdziesz do mojej propozycji w sposób uczciwy i pozbawiony wszelkich uprzedzeń, a co za tym idzie liczę na obiektywizm. Ja w tym momencie ryzykuję swoją reputację, natomiast Ty będziesz w stanie wyjść z tej bezsensownej przepychanki z twarzą i przyznać, że popełniłeś błąd tak zle mnie oceniając.
Pozdrawiam
Zicmar
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
szulczas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 436
Rejestracja: 03 maja 2010, 12:21

Nieprzeczytany post autor: szulczas »

hmmm....no..no...jestem pod wrazeniem ;)

mike....idz na szkolenie i zdaj recenzje :)

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

grafmax pisze:Jedyne co mnie zdziwiło to brak psychologicznych problemów autora przy skokowym przejściu z małych pozycji na duże. Nie mówię że się nie da ale większość osób miałoby jakieś problemy dlatego trochę mnie to dziwi
To tylko pieniądze :wink:
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Godfather
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 01 kwie 2011, 23:08

Nieprzeczytany post autor: Godfather »

zicmar pisze:God czy Mike, nie wiem jak Cie zwać, aczkolwiek do Mike miałem szacun za ostry ale wyważony język, wychodzę w tym momencie z bardzo ryzykowną dla mnie propozcją, bo przy złej woli z Twojej strony przewalisz mnie na tym Forum ostro, poświęcę swój czas gratis, bez żadnej gratyfikacji finansowej aby Cię zaznajomić z moją strategią inwestowania na FX tylko i wyłącznie na bazie średnich. Mam nadzieję, że jesteś Człowiekiem Honoru i podejdziesz do mojej propozycji w sposób uczciwy i pozbawiony wszelkich uprzedzeń, a co za tym idzie liczę na obiektywizm. Ja w tym momencie ryzykuję swoją reputację, natomiast Ty będziesz w stanie wyjść z tej bezsensownej przepychanki z twarzą i przyznać, że popełniłeś błąd tak zle mnie oceniając.
Pozdrawiam
Zicmar
Mów mi Mike, God to lekka przesada :d

Zicmar myślałem, że już wszystko jest jasne.
Nie doczytałeś czegoś, niewyspany jesteś czy o co chodzi?

Godfather = Mike_Scofield = ja (nie podaję publicznie imienia i nazwiska).

Byłem na Twoim szkoleniu w styczniu tego roku. Wszystko bardzo ładnie wygląda. Cena pięknie się porusza między średnimi (coś jak w GMMA). Na historii można pokazywać pięknie wejścia (z wyjściami gorzej).
I co z tego?
Ano nic. System jest bardzo uznaniowy. Nie określa momentu wejścia, wyjścia, nie określa co z prowadzeniem pozycji. Ile SL ile TP, jaki TF ...
Ciężko to nazywać w ogóle "systemem".

Kiedy się zorientowałem, że jestem lepszym traderem od Ciebie, a Ty sam nie potrafisz zarabiać przy pomocy swojego "systemu" zrezygnowałem z dalszej części szkolenia.

Nie wiem dlaczego ciągle się upierasz, że to co oferujesz to jakiś "super system".
Nic nie jest jasno określone. EA też się nie da do niego napisać, bo się nie da zdefiniować w sposób jednoznaczny pewnych kwestii.
A skoro nie da się ich zdefiniować, to do jakich zasad ma się stosować trader?

Sprzedajesz mrzonkę za 1000 pln. Ludzie słyszą o jakimś "nowym podejściu do średnich" i się na to łapią.
Równie dobrze mogą poczytać bezpłatnie o GMMA albo obejrzeć film Guppy-iego.
Dowiedzą się tyle samo, ale jak wiadomo do zarabiania na FX nie wystarczy sam system tylko potrzebne jest "coś więcej".
Tego "czegoś" Ty niestety nie jesteś w stanie nauczyć, bo sam nie zarabiasz ...

Też liczę na to, że jesteś Człowiekiem Honoru i zwrócisz mi wpłaconą zaliczkę 500 pln (wpłata 18 stycznia b.r.).
Zwrotu dokonaj na to samo konto z którego przyszło ...


P.S.
Chyba niepotrzebnie się wcinałeś po raz kolejny Zicmar.
Nie chciałem być tak ostry w stosunku do Ciebie, ale obraziłeś mnie kiedyś i nie przeprosiłeś ...
Proste rzeczy bywają bardzo trudne, ponieważ są bardzo łatwe.

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

Godfather pisze:na FX nie wystarczy sam system tylko potrzebne jest "coś więcej".
Tego "czegoś" Ty niestety nie jesteś w stanie nauczyć,
Nikt cię tego nie nauczy-musisz sam do tego dojść, ,,dorosnąć" są osoby ,które moga pomóc,wytłumaczyć ale nie nauczyć-dlatego większość traci

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

GMMA? :lol: Widać jakie masz pojęcie.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Zablokowany