Lek na raka - niechciane błogosławieństwo

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Poza tym odkrycie leku na raka = obcięcie wielkich grantów na badania... grantów, które o dziwo otrzymują właśnie te największe firmy, które od lat nie mogą nic odkryć sensownego.

Przy całym zaawansowaniu technologicznym ludzkości uważam to za pewną farsę.

Sprawa patentów też jest poroniona. Każdy z graczy będzie torpedował opatentowane metody innych, byleby tylko piłka nadal była w grze. I to jest chore.

Bodaj Korwin Mikke mówił, że ochrona patentowa jest zdecydowanie za długa i hamuje rozwój społeczeństw.

Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

Jak anea napisala B17 jest wspaniala witamina, ale to nie jest lekarstwo, to dziala inaczej jak wszystkie witaminy, to NIE LECZY raka, to ZAPOBIEGA rakowi. Tu jest cale sedno problemu, niezrozumienie.
Ja powiem, nie mamy lekarstwa na raka, true, na smierc tez nie mamy i nie szukamy, bo to oczywiste, ze na smierc sie nie szuka lekarstwa, smierci sie zapobiega, tak samo z rakiem......

Uwazam ze, jak tu wspomniano aby ogranizm byl zdrowy nalezy o niego dbac regularnie, a nie naprawiac jak sie posypie.
aktywnosc, dobre jedzenie, witaminy, stosowane regularnie i z umiarem pozwola miec przewage i nie dopuscic do stanu gdzie rak czy inne chorobsko przejmie wladze nad organizmem.

Choroby nie da sie wyleczyc w 1 dzien, nalezy je tepic caly czas,
i tu uwazam jest klucz do sukcesu.
ave
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

To jest genialne

-Ma Pan raka bo nie jadł Pan witaminy b17
-ale ja jadłem.
-no to widocznie raz Pan ominął dawkę. Widzi Pan b17 jest doskonała trzeba było ją łykać
-no tak jest doskonała to prawda.

:lol:
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2730
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Stforex pisze:oza tym odkrycie leku na raka = obcięcie wielkich grantów na badania... grantów, które o dziwo otrzymują właśnie te największe firmy, które od lat nie mogą nic odkryć sensownego.
To biznes trzeba uszanować przecież miejsca pracy sa najważniejsze.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

jerryde
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 lip 2011, 16:41

Nieprzeczytany post autor: jerryde »

Rak jest biznsem dla wszystkich firm farmaceutycznych,sam mam dziecko ktore to przeszlo i zyje.Zastanawiam sie do tej pory czy chemioterapia to ten lek( kosztujący NFZ potęzne pieniadze)jest wyjsciem.Syn wylysial dostajac lek,ale jednoczesnie byl tak silny w swoim zachowaniu i podejsciem do zycia,ze sam zadaje sobie pytanie czy musial byc lysy.Placebo? nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie.Wiem jedno(co moze okazac sie dla niektorych fikcja,ale wiara czyni cuda i nie jest to namawianie was do wiary w nawias (w boga czy inne rzeczy),ale w siebie i waszych bliskich.Co tez ma odzwierciedlenie w forexie.
Ps. podobno,zmodyfikowano juz komorki AIDS w taki sposob,ze nie atakuja organizmu,tylko niszcza komorki rakowe-co wydaje sie niezla koncepcja.

Erykos
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 19 lis 2011, 11:17

Nieprzeczytany post autor: Erykos »

Znam osobę mi bliską, która była w bardzo dużym stanie zaawansowania nowotworu, a ona spróbowała Vilcacora z Tybetu od księdza jakiegoś. Lekarze dawali jej jeszcze miesiąc, góra dwa. Na 100% nie więcej, a ona przeżyła ponad rok. Niestety stan jaki miała przez raka zniszczył doszczętnie jelita. To tak jakby wyjąć ( wyleczyć ) nóż ( rak )- da się, ale powikłania ze zniszczenia już nie. To prawda co napisała osoba wyżej. Onkologia to biznes. Na pewno są na to leki bardzo dobre, ale po co je ujawniać, skoro opłaca się dawać jakąś dziadowską chemię. Polska chemia do gówno ( przepraszam za wyrażenie ). Polska kupuje chemie z zagranicy takiej jakości, ponieważ ma bardzo niski pułap cenowy. Tylko jedna, góra dwie najgorsze a'la koncerny dostarczają ją za taką cenę.

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Erykos pisze:Na pewno są na to leki bardzo dobre, ale po co je ujawniać, skoro opłaca się dawać jakąś dziadowską chemię.
Ja slyszalem ze firmy motoryzacyjne juz od 20 lat dysponuja technologia ktora pozwala unikac wypadkow. W chwili zagrozenia samochod sam przejmuje stery od kierowcy i pozwalaja uniknac wypadku. Ale po co ja ujawniac skoro oplaca sie produkowac samochody ktore sie rozbijaja i klient kupi nastepny samochod.


Erykos, uwazasz ze to co napisalem brzmi debilnie? To teraz jeszcze raz przeczytaj to co sam napisales. Jak to brzmi?
Erykos pisze:Na 100% nie więcej, a ona przeżyła ponad rok.
A ja ci daje 100% gwarancji ze zarobie 100% w miesiac na forex. Tez tak latwo w to uwierzysz? Bo lekarz powiedzial.... ?
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Erykos
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 19 lis 2011, 11:17

Nieprzeczytany post autor: Erykos »

No to sprostuję i napiszę Ci, że 99%. Po prostu nie było prawie żadnych szans, a już na pewno nie z pomocą polskich służb.

Armia np. USA dysponuje bronią o której większość ludzi sobie nie wyobraża. Po co jednak ją ujawniać, skoro opłacalnej będzie w takim momencie jakim teraz jesteśmy wysprzedać i wykorzystać broń na dzisiejszym poziomie?

Po co ukrywać istnienie UFO? Przecież gdyby istniało to na pewno by nam o tym każde państwo powiedziało i byśmy się cieszyli i radowali, tak?

Po co interweniować w Korei Płn- tyle ludzi tam ginie? Hmm... no tak. Nie ma ropy= nie ma pomocy.

Oh ta rzeczywistość...

Dodano po 11 minutach:

Czy Ty na prawdę sądzisz, a może czy Ty na prawdę jesteś aż tak naiwny by sądzić, że ludzkość nie jest w stanie ,teraz, wygrać z czymś takim jak nowotwór?

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

http://worldtruth.tv/proof-that-the-can ... -a-cure-2/

Wszelkie zmiany muszą zacząć się w umysłach ludzi, dlatego jak najwięcej osób powinno się o tym dowiedzieć.

Film na końcu artykułu jest wart obejrzenia. Dużo ciekawego materiału, wywiady, wyniki prób klinicznych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem, to polecam również wygooglanie o witaminie B17.

Jeśli jesteśmy przy temacie to jest jeszcze jeden ciekawy - zastanawiający materiał: "Cud Terapii Gersona"
http://www.terapiagersona.com.pl/film.html

Pozdrawiam

jorguś
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2012, 15:47

b17 + ibogaina - brak interesu korporacji

Nieprzeczytany post autor: jorguś »

Warto zapoznać się z tym materiałem - http://www.poznajprawde.net/16-zywnosc/ ... -raka.html
linkowana strona nie ma nic w interesie by promować B17 - przedstawia fakty ,które każdy może sam zinterpretować i wyciągnąć wnioski.

Dla niedowiarków i sceptyków jeszcze polecam poczytać o ibogainie - również w wielu krajach zakazanej - dlaczego ? bo czyni cuda a jest dostępna w naturze ,więc każdy mógłby ją stosunkowo tanio posiąść - a koncerny choćby tytoniowe mogły by być sporo w plecy ...

http://niepoprawni.pl/blog/11/ibogaina- ... korporacji
W wielu mediach nie bez powodu słowo spisek próbuje się ośmieszać. Bardzo często sugeruje się przy tym, że w spiski wierzą tylko "ludzie nawiedzeni", którzy mają problemy z własną psychiką. Dzisiaj jednak mam zamiar zaprezentować Państwu niepodważalny dowód na to, że spiski mediów, rządów i korporacji istnieją. Istnieją wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą naprawdę ogromne pieniądze i gdzie korzyści są obopólne.
tiaa... spisek istnieje tylko potrzeba rozszerzyć swoje horyzonty i dostrzec to co pozornie niewidoczne...

ODPOWIEDZ