Konsekwencja i Determinacja

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

imperator_wszechswiata pisze:za jakiś czas przedstawię (kilka dni) swoje wyciągnięte z dotychczasowej gry wnioski
Ja mam lepszy pomysł - przedstaw dotychczasowe wyniki transakcji - mogą być nawet historyczne demo/excel cokolwiek a my stwierdzimy czy faktycznie masz cokolwiek opanowane/opracowane. Chodzi o większą ilość danych aby moc cokolwiek powiedzieć o tym, w którym kierunku podążasz.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

MaxRipper pisze:aby moc cokolwiek powiedzieć o tym, w którym kierunku podążasz.
wydaje mi się, że w dobrym :)

trochę ochłonąłem, krótka przerwa dobrze mi zrobiła,
wnioski: kilku godzinne pozycje są dla mnie bardzo męczące,
wydaje mi się, że system należy dopasować do własnej psychiki,

...a więc wracam do systemu którym grałem najdłużej i najskuteczniej,
tym razem zmodyfikowany, SL i TP mentalny, przy czym SL (5-15 pips) w miejscu gdzie setup traci sens (pod/nad S/R), natomiast TP na pierwszym aktualnym S/R,
interwał m1, w środku konsoli gram tylko na jeden setup (schody) i przyjmuję SL poza obrębem konsoli (na zewnątrz),
stały lot, nigdy nie zmniejszam w dół wartości jednostki, ryzyko zmienne 2,5-5% (zazwyczaj w dolnych widełkach),
r/r 1:1, ale nadrobię to skutecznością (raz zamknąłem tydzień na 85% skuteczności),
nie dłużej niż 4 godziny dziennie (rozbite na dwie sesje) lub do pierwszego chaosu myślowego, około 4 transakcje od 5 do 15 pipsów, sporadycznie więcej, będę bardzo zadowolony z 20 pipsów dziennie,

skuteczność i jakość wejść ponad wszystko.

Awatar użytkownika
ka7
Gaduła
Gaduła
Posty: 160
Rejestracja: 20 cze 2010, 23:51

Nieprzeczytany post autor: ka7 »

tak te meczace trejdy kilkugodzinne prawdziwy bol, ciesze sie ze doszedles do jedynego rozsadnego wniosku i zszedles na m1, wiecej klikania, wiecej zabawy, mniej stresujacego czekania na rezultat, trzeba trejding dostosowywac pod siebie :lol: a [potem juz tylko te meczace wywiady, koniecznosc udzielania sie w forbsie i pulsie biznesu
Trzeba określić cele I zrobić to mądrze,To do czego dążę to sława i pieniądze,Chce mieć tak jak książę:Posiadłość i pałac,Własną podobiznę w skałach,Tak jak prezydenci w Stanach ,Spędzać życie na muzyce i niekończących balach,

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

na razie nie jestem zadowolony ze swoich transakcji, myślę że z czasem będzie coraz lepiej, oczywiście jeśli będę grał według swojego planu...

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

drugie śniadanie bez Stop Lossa
:mrgreen:

ODPOWIEDZ