JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Wierny sobie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 02 kwie 2014, 11:41

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: Wierny sobie »

raposo pisze:Repo? :-P

Można. :-P

-- Dodano: czw 07-04-2016, 12:02 --

U góry na pasku narzędziowym wykresu masz ikonę z paletą kolorów -> klik -> z prawej są gotowe motywy do zmiany, a z lewej możesz sobie go dowolnie "pomalować" i modyfikować.
Przepraszam pomyliło mi sie z innego forum i tak juz z pamieci wpisałem :)

Raposo oczywiscie :564:

Dziekuje za pomoc ;) Niestety nie mogłem odszukać ustawień żeby było czarne tło czerwone i zielone swieczki :roll:

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Ma ktoś problem z przesuwaniem zleceń SL i TP na wykresie?: Przesuwam zlecenie, klikam na potwierdzenie a kreska zlecenia wraca na poprzednie miejsce. Dzieje się tak bez względu na to czy przesuwam kursorem, scroluję czy używam okienka do edycji zlecenia. Co może być powodem? Cały cza mam sygnał połączenia z internetem i platformą.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

T-REX pisze:Ma ktoś problem z przesuwaniem zleceń SL i TP na wykresie?: Przesuwam zlecenie, klikam na potwierdzenie a kreska zlecenia wraca na poprzednie miejsce. Dzieje się tak bez względu na to czy przesuwam kursorem, scroluję czy używam okienka do edycji zlecenia. Co może być powodem? Cały cza mam sygnał połączenia z internetem i platformą.
Real, D. Europe, sprawdziłem przed chwilą na Eur/Usd. Działa normalnie.

Standardowa procedura przy tym jak coś nie działa... Aktualizacja Java, czyszczenie cache, restart platformy...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Mnie się to zdarza cyklicznie, szczególnie gdy mam zbudowaną piramidę i kilka takich zleceń. Po przesunięciu któregośtam zlecenia SL lub TP kreska powraca w stare miejsce. Do tej pory wystarczyło przesunięcie wykresu do przodu trójkącikiem u góry, teraz nie pomogło nawet restartowanie platformy. Bez względu na aktualność Javy. A czyszczenie mogę sobie zrobić, ale nie jak mam zlecenia co zaraz albo wybiją stopa, albo polecą dalej.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Hmmm może w takim razie to ma miejsce tyko gdy posiadamy wiele pozycji. Trzeba zatem dorwać kogoś kto tez ustawia piramidy na JForex. Ew. Ja spróbuje to zrobić w poniedziałek na mikrolotach. Powiedz tylko ile tych pozycji masz lub możesz podesłać mi screena na maila.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

To raczej nie ilość pozycji a ilość operacji, zdarzało się, że miałem jedną pozycję na danej walucie, lub w ogóle tylko jedną na całej platformie i często przesuwałem SL o parę pipsów ( tak, jestem pazernym skąpcem :mrgreen: ). Tak samo na demo i real. Mam jeszcze jeden pomysł, tylko czy rejestr operacji z poprzedniej sesji jest gdzieś zapisywany? Bo wyłączyłem wcześniej platformę i ten dostępny pod wykresem jest czysty. Choć przyznam iż wydaje mi się, że to ślepa uliczka, bo jak sądzę zlecenie jest fizycznie przesuwane, a tylko sam jego symbol - kreska z numerem ciągle powraca na stare miejsce. Tak zdarzało mi się wcześniej i po restarcie platformy zlecenie widniało już w nowym miejscu. Dzisiaj nie. Za duży chaos? Czy rozumiesz mię? :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tak wiesz... Tyle o ile :D ale odnośnie rejestru to poszukaj w folderze JForex w Dokumenty.

Ew. będzie sie trzeba ciut opanować lub łączyć pozycje (opcja merge).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Tak, mergowanie SL to dobry pomysł - dzięki. Kiedyś używałem tej opcji ale jakoś ze łba mi wyszło...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

T-REX pisze:Tak, mergowanie SL to dobry pomysł - dzięki. Kiedyś używałem tej opcji ale jakoś ze łba mi wyszło...

Tylko jak to zrobić, zaznaczam wszystkie zlecenia SL i mogę je tylko usunąć lub edytować, ale edycja dotyczy tylko jednego zlecenia nawet jeśli jest zaznaczona grupa. Z tego co widzę mogę połączyć tylko zlecenia aktywne i to pod warunkiem, że zlikwiduję zlecenia oczekujące czyli TP i SL :-/ :roll: czyli dalej trzeba manualnie...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No niestety nie ma jak połączyć SL, bo opcja łączenia dotyczy tylko pozycji. Więc musisz usunąć SL/TP, połączyć pozycje (wtedy uśrednia się cena otwarcia) i dodać jeden SL. Później, w razie co, możesz ręcznie zamykać część pozycji osobno.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ