JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

T-REX pisze:Jest/był jakiś problem z platformą??? Na DEMO GBP/USD od TF 1min do 30min jest brak notowań kursu przez 24 godziny (01.06 2016) Wykres jest płaski jak stół.Od TF 1H mam wykres normalny, różnica między High i Low w tym samym czasie ponad 40 pipsów. WTF?
Sprawdzam real i jest OK więc jeśli już to może być problem tylko na demie (niestety nie mam żadnego pod ręką). Możesz jeszcze profilaktycznie odświeżyć wykres, otworzyć nowy, zresetować platformę itd. itp. - może pomoże ;). Jak nie to trzeba poczekać aż naprawią...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Dzięki, real OK
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Uwaga, uwaga...

Mamy premierę - nowa, oficjalna instrukcja JForex w języku polskim w PDF jest już dostępna. Myślę, że rozwieje to wiele wątpliwości i problemów.

INSTRUKCJA JFOREX PL
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Wierny sobie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 02 kwie 2014, 11:41

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: Wierny sobie »

Przeczytałem całe ;) bardzo pomocne ale... nie widze gdzie mozna usunac te linie poziome które emituja niby nocny przestój rynku. Osobiście bym wolał cały wykres bez tych linii. Wiesz moze Raposo czy jest możliwość usuniecia ? Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jest to możliwe.

Narzędzia -> Ustawienia -> Wykres -> Filtruj wszystkie "Flats"
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Wierny sobie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 02 kwie 2014, 11:41

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: Wierny sobie »

Dziekuję :)

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Mam problem z narysowaniem, umieszczeniem przed ceną znacznika czasu bądź figury np; prostokąt. Znacznik dochodzi do aktualnej ceny i nie można go przesunąć w prawo. Jaka może być przyczyna ? wszystkiego próbowałem. Problem mam od trzech miesięcy, teraz jest mi potrzebna opcja aby umieścić prostokąt przed ceną.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

krystian74 pisze:Mam problem z narysowaniem, umieszczeniem przed ceną znacznika czasu bądź figury np; prostokąt. Znacznik dochodzi do aktualnej ceny i nie można go przesunąć w prawo. Jaka może być przyczyna ? wszystkiego próbowałem. Problem mam od trzech miesięcy, teraz jest mi potrzebna opcja aby umieścić prostokąt przed ceną.
Hmmm czy chodzi o coś takiego jak na screenie?

Jeśli tak to ja nie miałem żadnego problemu żeby umieścić obiekty przed ceną. Żadnych przeskoków, zwieszeń, błędów... Popróbuj może oszukać platformę przesuwając suwak wykresu (na samej górze mała strzałka) bardziej w prawo, a potem cofnij wykres w lewo tak aby zrobiła się między tymi dwoma punktami wolna przestrzeń i spróbuj tam go umieścić. Może trzeba pokombinować, nie mam jak tego sprawdzić bez możliwości wywołania podobnego błędu...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

:D :D :D ok sprawa się wyjaśniła. Nawet nie wiedziałem że jeżeli używa się wykresu typu RB w nazewnictwie JForex to wykres "zakresu" nie można za ceną umieścić żadnego elementu np prostokąt. Tylko do ceny z lewej strony. Natomiast jak mamy załączony wykres świecowy możemy rysować elementy za ceną.
Czegoś się dowiedziałem

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No tak, to nawet ma sens, bo przy RB oś czasu traci na znaczeniu, bo de facto nie wiadomo kiedy dany zakres pozwoli przesunąć tak daleko wykres i tym samym dotrzeć do obiektu ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ