JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Mam pytanko odnośnie pobierania aktualizacji przez JF. Mam zainstalowaną platformę ( bez konieczności aktualizowania javy) W momencie odpalenia platforma sama wyszukuje sobie aktualizacje. Dzisiaj pokazała, że brak aktualizacji, a następnie wyskoczyło dodatkowe okienko z informacją, że jest nowa aktualizacja do wersji 1.1 (moja obecna wersja to 1.019). czyli w głównym oknie żadnego komunikatu o potrzebie pobrania czegokolwiek, i jednoczesna informacja, ze aktualizacja jednak jest. Wcześniej czegoś takiego nie było. Brak e-maila o jakiejś krytycznej aktualizacji ( może warto coś takiego na przyszłość?)Ktoś to pobierał? Na stronie Dukasa też nie widzę informacji na temat aktualnych wersji programu...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To może opiszę jak wyglądało to u mnie, co prawda na Macu, ale to prawdopodobnie bez znaczenia.

Uruchomienie aplikacji przez skrót -> informacja o dostępnej aktualizacji w nowym oknie przed możliwością logowania -> przejście przez proces instalacyjny, czyli wybór języka, miejsca aktualizacji, skrótów -> zakończenie aktualizacji i wyskoczenie nowego okna logowania.

Wszystko bez problemów. Zainstalowałem, zalogowałem się, większych zmian nie widzę :).

Chyba żaden broker nie wysyła informacji o aktualizacjach platformy, chyba, że jest to wręcz kluczowe, aby móc ją uruchomić (w końcu przy włączeniu platformy i tak się dowiadujemy, że jest coś nowego), a z tego co wiem "stara" wersja JForex też dalej działa. Jeśli nie wyskakuje Ci ponownie okno z możliwością aktualizacji to wejdź po zalogowaniu do zakładki Pomoc -> Sprawdź aktualizacje.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

raposo pisze:To może opiszę jak wyglądało to u mnie, co prawda na Macu, ale to prawdopodobnie bez znaczenia.

Uruchomienie aplikacji przez skrót -> informacja o dostępnej aktualizacji w nowym oknie przed możliwością logowania -> przejście przez proces instalacyjny, czyli wybór języka, miejsca aktualizacji, skrótów -> zakończenie aktualizacji i wyskoczenie nowego okna logowania.
tak to właśnie wyglądało, tylko
wejdź po zalogowaniu do zakładki Pomoc -> Sprawdź aktualizacje.
po sprawdzeniu aktualizacji okazuje się, że mam najnowszą wersję. (1.019 a nie 1.1) :?: :?
Może wydziwiam, ale mam zasadę, że na kompie do pracy nie oglądam gołych bab ani nie instaluję niepewnego staffu. Więc może powstrzymam się z instalką parę dni, jak nie zrobisz na forum "puaczu" że Jezusmariaokradli!!! to też zainstaluję... :mrgreen: Dzięki za szybki odzew!
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ok, rozumiem :). Na razie nie widzę żadnych różnic, poza innym wyglądem okna do logowania :D.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Oprócz wprowadzonej w ostatnim czasie aktualizacji została także wypuszczona JForex w wersji 3 Beta. Na razie oczywiście dostępna tylko dla kont demonstracyjnych jednak już można testować wdrożone nowości. Więcej detali co zostało zmienione na naszej stronie:
http://forexclub.pl/nowa-wersja-jforex- ... py-polsce/

Dodatkowo, pod koniec września w 4 dużych miastach Polski zostaną poprowadzone przez polski team seminaria dot. właśnie JForex. Harmonogram w powyższym linku. Zapraszamy do zapisów - ilość miejsc ograniczona.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Mam problem z wykresem "Zakres". W czasie weekendu nie umiem dociągnąć historii. Nie ważne jaki mam ustawiony zakres czy 2pip czy 20pip. Może to jest wina samego programu JForex. W trakcie trwania notowań jest wszystko OK. Może jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

krystian74 pisze:Mam problem z wykresem "Zakres". W czasie weekendu nie umiem dociągnąć historii. Nie ważne jaki mam ustawiony zakres czy 2pip czy 20pip. Może to jest wina samego programu JForex. W trakcie trwania notowań jest wszystko OK. Może jakieś pomysły?
Z tym chyba nic nie zrobisz. Mam to samo ale JForex od samego początku miał problemy z poprawnym działaniem w weekendy - swego czasu nawet nie można było go wtedy uruchomić.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Mogliby dodać opcję "Add alarm" lub coś takiego, żeby klikając prawym przyciskiem myszy na poziomej linii jednym kliknięciem ustawić alarm na tym poziomie [ macie screen w załączniku ]. Nie uważacie, że to byłoby lepsze niż ten standardowy alarm, który jest teraz w dolnym panelu, w którym nie ma żadnego dźwięku, tylko okno pop-up. No właśnie. Nie wiem jak u was, ale u mnie nie ma dźwięku choć wygląda jakby były 2 rodzaje alarmów. Mogliby to poprawić w nowej wersji. A tak poza tym, to mimo początkowych oporów powoli przekonuję się do nowej wersji jforex.

// edit - najlepiej z domyślnie ustawionym alarmem dźwiękowym i ceną BID jako poziom po którym zostanie aktywowany ten alarm. To byłaby opcja domyślana, a na dole w panelu można by edytować jak teraz inne warianty czyli ASK> BID<, pup-up, itp. Gdyby zrobili coś takiego... Czasem chciałbym skorzystać z alarmu, ale ten obecny jest bezużyteczny i takie rozwiązanie byłoby moim zdaniem lepsze niż to co jest teraz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

Witam,

Mam problem z Jforex, mianowicie po dzisiejszych automatycznych aktualizacjach w Windows 10 po odpaleniu Jforex okna wyglądają tak jak na zdjęciu w załączniku:

Nie mogę dodawać wykresów itp. Czy ktoś miał do czynienia z czymś takim i mógłby mi pomóc?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

U mnie wszystko hula (win7) ale czas wgrywania wykresów po włączeniu platformy, i zmiany TF to masakra.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ