JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:jest opcja by łatwo w Jforex narysować Pivoty i S1 , S2 ???? :!: :!: :!: :!:
Poszukaj wskaźnika do tego w zbiorze na stronie Dukascopy. Są tam jakieś do Pivotów ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Ważniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:44

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: Ważniak »

Nie działa mi dzwiękowy alarm na platformie jforex. Nie słychać żadnego dzięku gdy się uaktywnia.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ważniak pisze:Nie działa mi dzwiękowy alarm na platformie jforex. Nie słychać żadnego dzięku gdy się uaktywnia.
Witaj,

Faktycznie, już przekazałem to do supportu. Tzn. działa wyskakujące okno pop-up ale nie generuje żadnych dźwięków. Więc pytanie czy tak miało być czy coś nie działa - sprawdzą ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Wierny sobie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 02 kwie 2014, 11:41

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: Wierny sobie »

Repo sprawdzałem i mozna zmienic kolor świec a kolor tła ? :) No nie wiem ja niestety nie widze takiej opcji ( albo źle patrze ) a te białe tło na duzym ekranie daje w kość ;) Pomożesz ? :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Repo? :-P

Można. :-P

-- Dodano: czw 07-04-2016, 12:02 --

U góry na pasku narzędziowym wykresu masz ikonę z paletą kolorów -> klik -> z prawej są gotowe motywy do zmiany, a z lewej możesz sobie go dowolnie "pomalować" i modyfikować.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

siemka, jest jakiś dodatek ( cokolwiek ) co pozwoli mi posegregować pozycję po swojemu ???
np. nadać im numerki i żeby segregowanie było po tych właśnie numerkach ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W standardzie na pewno nie, w 'niestandardzie' nie słyszałem ;). Poszukaj na wszelki wypadek w zbiorze JStore na stronie Dukascopy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:W standardzie na pewno nie, w 'niestandardzie' nie słyszałem ;). Poszukaj na wszelki wypadek w zbiorze JStore na stronie Dukascopy.
a jest w ogóle taka szansa by napisać taki skrypt czy coś ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To pytanie do programisty ;) W samej platformie w zakładce z pozycjami na 90% nie ale jakoś zewnętrznie w pop-upie pewnie się da.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:To pytanie do programisty ;) W samej platformie w zakładce z pozycjami na 90% nie ale jakoś zewnętrznie w pop-upie pewnie się da.
beznadziejnie że nie ma tego w standardzie ;/ z resztą w MT4 też nie ma :|
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

ODPOWIEDZ