Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Wydaje mi się, że z tematem zbaczamy trochę z kursu.

Grymus nie buduj sobie opinii o jednej osobie. Nawet sam Alex powiedział co pisze książkę o miliarderach, że jedni robią bogacą się na pokaz, a są też osoby co żyją skromnie. Przykład wyżej wspomniany Jobsa czy Zuckenbera, Pudziana z Hummerem na gaz to idealne przykłady.

Tutaj artykuł:
http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/se ... rzy,2079,1
https://www.pb.pl/oszczedni-miliarderzy-401668

Swoją drogą dzisiaj dostaliście na kanale sukces filmik z konferencji, możecie zobaczyć ludzi jacy przychodzą.

jatutylkonachwilke
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:34

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jatutylkonachwilke »

Witam. Ten cały kurs można streścić w kilku słowach...
Kupuj coś na alibaba i sprzedawaj to na allegro. Co? A no właśnie to Ty masz wymyślić co sprzedawać.
Do tego masz napisać jakiś infoprodukt/książkę i go sprzedawać na allegro/amazon.. Ale o czym napisać? To również już twój problem.. Dosłownie cały kurs kręci się wokół tych dwóch rzeczy i paplanina jest straszna. Nie polecam bo to wszystko co on mówi na kursie to ja sam wiem.. Strata czasu i pieniędzy

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Wszystko się sprawdza z tego tematu.. Teraz Jacek będzie wciskał ksíąźkę "rusz dupę" ( znajoma nazwa co? :lol: ) swoim widzom. Po tym co było na kursie o tej samej nazwie ja nawet nie chce wiedzieć co będzie w tej książce. Okładka jak z,lat 70 jakichś - można sprawdzić na fanpege sukces. Pl

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

Niech zgadnę, książka Jacka będzie o motywacji? obstawiam cenę 27, 29, 37, 39 zł :D W sumie, czego innego można po nim spodziewać się, były kursy o motywacji o i książka będzie o niej, proste

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

My tu srututu a Jacek za chwilę wzbogaci się pewnie o kolejne set tysięcy złotych.

Za chwilę w księgarniach "RUSZ DUPĘ" zapewne stanie się najlepiej sprzedawaną książką tego roku, a może i kilku ostatnich lat.

Mam wrażenie, że im dłużej tu będzie ten wątek, tym większa bedzie sprzedaż książki Jacka.

I niech ktoś mi powie, że to nie jest biznesmen w pełni tego słowa znaczeniu???

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

Może i jest biznesmenem, ale to taki biznesmen, jak ze mnie piekarz. Za pewne jego książka to nic innego jak historie motywacyjne. Ok, ma prawo, ale i tak bym tego nie kupił. Jacek mówi, że nie robi szkoleń. No jak to nie, przecież w ostatnim filmie o tym mówi. Teraz niby według Jacka książka i nagrania ze szkolenia, które prowadził jest warte 6000 zł. No ciekawe, kto by mu dał. Bo ja nawet stówy bym za to nie dał. Mnóstwo jest takich książek o motywacji. Jedne gorsze, inne lepsze. W sumie wszystko pod jedną tematykę podchodzi. Znowu ma być konferencja na temat pieniędzy. Czyżby to było znowu o kursie miliona? Myślę, że na naiwnych Jacek dorobił się i dorobi się. Wszystko to kwestia czasu, po to przez 2 lata streszcza książki na kanale, a ludzie naiwni to kupują. Żeby nie było, że mam ból dupy. Nie mam i mieć nie będę. Uważam, że są lepsze, a na pewno bardziej etyczne sposoby zarobienia pieniędzy. Niż żerowanie na naiwności ludzi.

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Jeszcze jakieś szkolenie z 2015 na DVD sprzedaje no nieźle :lol: :lol: . Jeszcze niech ktoś napisze ze dorobił się z czegoś innego niż te kursy czy inne duperele to się skompromituje

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

kursy, jakieś tam szkolenia, albumy, to cały jego dorobek. A w ten samochody jego nie wierze, że ma chociaż taki jeden wypasiony. Co najwyżej wypożycza je, to w to jestem w stanie uwierzyć. Ciekawe dlaczego Jacek nie lubi tematu nieruchomości. Może go zwyczajnie w świecie nie stać na jedną nieruchomość, nie mówiąc o dwóch, trzech. U niego nic nie wiadomo. Mistrz sprzedaży....

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Jeśli chodzi o tego białego Lexusa którego Pokazywał to chyba serio jego bo rejestracja z tej Dębicy chyba jest czy tam z okolic.
Kiedyś oglądałem wywiad z prezesem tego klubu to mówił że za 50 tysięcy rocznie można se tam wykupić abonament na 40 dni użytkowania dowolnego samochodu. Więc bardzo możliwe, że wykupuje to i ma na te 40 dni.
Jeśli chodzi o jego biznesy to już wszystko jasne przecież.. Dorobek to kursy, szkolenia, albumy, książki i inne tego typu.. Jakaś puszka z sukcesem
Brak "normalnych" biznesów

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Hmm

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Obiektywny pisze:Mistrz sprzedaży....
Ja już wcześniej wspomniałem o tym, że z samego tego wątku można by wyliczyć tylko czy aż 8 osób które kupiło ten kurs, co daje na oko jakieś 24 tysiące złotych, a jestem pewien, że takich osób jak Wy jest o wieeele wieeele więcej. Dolicz do tego książki, albumy, miedziane tulipany, puszki, kto wie czy nie wynajem tych aut i import ich zza granicy, kto wie czy naprawdę nie handluje na tym amazonie czy ebayu itd. Jeszcze cały czas działają te jego kursy od tantr, uwodzenia, atrakcyjności, oświecony kochanek itd. Teraz doszła ta książka, pewnie niedługo będą koszulki i breloczki...

Jakimś olbrzymim krezusem to raczej nie jest, ale pieniędzy na pewno mu nie brak co tylko niektórzy potwierdzili kupując jego kurs za 3 tysiące...

ODPOWIEDZ