Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Nawet nie chodzi o te maratony nawet jak je przebiegł to nic nie zmienia w kwestii jego biznesów

Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

Jego znajomy razem z nim współpracuje przy Projekcie Sukces. http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/sukces/?page_id=18

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Proszebardzo pisze:Jego znajomy razem z nim współpracuje przy Projekcie Sukces. http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/sukces/?page_id=18
Ja to widziałem już kiedyś, super fajnie, co widzę?

PRZERWA OBIADOWA

Nie no kurwa ja nie wierzę naprawdę, z góry przepraszam za moje wulgarne słownictwo, ale to co widzę przekracza moje wszelkie bariery odnośnie ludzi, odnośnie tego całego sukcesu kurwa za 2 zł. Onepage, spoko rozumiem, po taniości żeby nie było, wręcz gotowiec... Ale te "okejki" zielone, skopiowane z neta, bezczelnie, bez usuniętego tła, nie zrobione jako gif, to jest nieporozumienie. Ten szary podpis, nie wiem nazwa tam była czy coś, zamazane bezczelniejsze...

Zajebany obrazek z internetu od kogoś kto zarabia SIEDMIOCYFROWE KWOTY. WordPress oczywiście, gotowiec onepage nie wspomnę itd.

Ludzie kochani kurwa, "PRZERWA OBIADOWA", a co z kolacją i drugim śniadaniem, ja nie wierzę w to co widzę. Kolejny "marketyng" z chuja od miliardera, od mola książkowego, kolejne jakieś nieporozumienie...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ale przerwe na kolecje masz drugiego dnia 18:00 - 19:00. Nie narzekaj bo będziesz zawsze biedny :P A może na tym kursie faktycznie by ci pomogli, skąd wiesz... Suchej nitki na nich nie zostawicie tutaj, heh.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

-rookie- pisze:Ale przerwe na kolecje masz drugiego dnia 18:00 - 19:00. Nie narzekaj bo będziesz zawsze biedny :P A może na tym kursie faktycznie by ci pomogli, skąd wiesz... Suchej nitki na nich nie zostawicie tutaj, heh.
Żeby nam pomogli, najpierw musieli by pomóc sobie samym. Czy Ty serio wierzysz że taki samozwańczy mędrzec jak Jacek jest w stanie komukolwiek pomóc? - Chyba że to podpucha?
Sam widzisz jak te jego "wielomilionowe biznesy" w rzeczywistości wyglądają.
Mnie tylko dziwi to że przez tak długi czas nigdzie nie można było znaleźć informacji o Jacku i jego marnych biznesach a teraz nagle wszystko wyszło na światło dzienne.
To jest jedyna pozytywna rzecz w tym wszystkim...

PawelPawel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 15 wrz 2012, 01:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: PawelPawel »

Może ja się wypowiem. Pytajcie :)
Ostatnio zmieniony 15 sty 2017, 22:46 przez PawelPawel, łącznie zmieniany 1 raz.

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

PawelPawel - Możesz myśleć co chcesz ale z Twojej wypowiedzi jasno wynika że nie wiesz o co chodzi.
Szczególnie zdradza to punkt 6 Twojej wypowiedzi. Tak Jacek wręcz zapewniał że osiągniemy 1 milion złotych w ciągu 2-3 lat stosując metody z jego kursu. Była kiedyś na YouTube konferencja w sobotę przez 4 godziny i to nagranie usunął. Kto był wtedy na tej konferencji ten wie.

Nie wiem zatem czy jest sens dyskutować o szkoleniu skoro nie znasz podstaw.
Nie wiem jak inni ale ja tu nie przychodzę po to żeby Jackowi dowalić tylko po to żeby przestrzec innych przed tymi pseudo kursami.
Każdy zrobi z tym co zechce a że kurs jest jaki jest, pretensje może mieć wtedy tylko do siebie, że nie posłuchał naszych ostrzeżeń. To nie jest jedyne miejsce w sieci gdzie takie opinie się pojawiają. Poczytaj to się przekonasz.

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

@PawelPawel

Po co się wypowiadasz na tematy na których nie masz pojęcia?

Ma firmy zagraniczne? To nic nie szkodzi

Zauważ, że każdy biznesmen, który coś tam osiągnał lubi się chwalić na tematy swoich firm - mówią o pozytywach jak i negatywach .
A poza tym mówił kilka razy, że miał portal jako pierwszy w Polsce coś jak pizzaportal, ale teraz już go nie prowadzi. Co by mu przeszkodziło powiedzieć co to był za portal jak już go nie prowadzi?

A poza tym który normalny przedsiębiorca robił by takie rzeczy jak jakiś kurs orgazmów, jakieś potencje :lol: :lol:
Wyobrażasz sobie np Leszka Czarneckiego albo Kulczyka robiącego coś takiego? Haha no właśnie

Tak samo nagrał video o swoim "Geniuszu", że niby zrobił dla siebie tylko hahah. Ostatnio widziałem reklamę na onecie tego. I co serio zrobił dla siebie ? Albo jak mówi, żeby brać tego 4 tabletki to działa najlepiej . Czemu cztery jak na opakowaniu jest napisane jedna? Tak po to, żeby szybciej kupić następne opakowanie.. No, ale wiadomo zrobił to tylko dla siebie :D

Nikt tu chyba nie narzeka na swoje życie, że przez niego jest słabe . Tylko tu chodzi o wiarygodność
Co innego mówi na konferencjach o swoim kursie a co innego jest potem na tym kursie.
Chodzi o wiarygodność czy na prawdę jest człowiekiem wolnym finansowo i zarabia siedmiocyfrowe kwoty jak podaje .
Bardzo często się odcina od Grzesiaków , Majków itp a sam na kursie mówi, że ma hajs ze szkoleń .. To nie jest dziwne?

PawelPawel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 15 wrz 2012, 01:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: PawelPawel »

@Monster11, @mix - usunąłem wpis (aczkolwiek pewnie jakoś i tak można podejrzeć).
Nie mam czasu na prowadzenie dyskusji na forach. Chcecie kupići oglądać widea kupujcie, nie chcecie - nie kupujcie i nie oglądajcie. Część z Was mnie zna i kojarzy i pewnie się domyślacie, ze mam dostęp do informacji innych niż publicznie dostepne. Natomiast:

Nie jest w moim interesie aby go bronić, deprecjonować lub zachwalać. Nie mój interes a czas mamy ograniczony.
I to sam Wam radzę. Szkoda czasu na fora internetowe i angazowanie się emocjonalne.
Szczególnie zdradza to punkt 6 Twojej wypowiedzi. Tak Jacek wręcz zapewniał że osiągniemy 1 milion złotych w ciągu 2-3 lat stosując metody z jego kursu
To egzekwujcie to sądownie.

(dotyczy wszystkich i wszystkiego) Jak macie coś konkretnego to zgłoście to (zgodnie z prawem macie nawet taki obowiązek, a jak nie macie to pamiętajcie o 212 kk (pomówienie). Wbrew pozorom w Internecie nikt nie jest anonimowy.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2017, 23:25 przez PawelPawel, łącznie zmieniany 3 razy.

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Dobrze Monter11, że poruszyłeś ten wątek tabletek...

Tam na fejsbuku czy YT swego czasu ktoś zapytał się ile brać tych tabletek, żeby był efekt. Napisał chyba 4, żeby działało, ale "najlepiej to 7".

Więc to kolejna złota rada - żreć dzień w dzień po 7 tabletek, żeby mieć sukces...

Właśnie chodzi oto, że on opowiada o 700 firmach, 900 stronach, 30 fabryk i dosłownie ŻADNEJ nie pokaże, dosłownie nic, mówienie "ogólnikami", jakaś kreacja handlu z Chinami i całym światem, w ogóle to ilu to on ludzi nie zatrudnia, a fakty są takie jakie są, jednoosobowa działalność. O jego znajomych "mastermind" ultra ludzi sukcesu już wspomniałem wcześniej.

Szkoda nawet strzępić ryja...

ODPOWIEDZ