Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Zgadzam się z tym że to forum nie jest w najwłaściwszym miejscu jeżeli chodzi o tematykę ale skoro ktoś go tu założył i wiele osób dzięki niemu przejrzało na oczy, spełnia swoją rolę.
Zauważyłem, że w internecie są jeszcze 2 inne fora na których ktoś wspomina o Jacku Wiśniowskim i jego niezwykłych "biznesach" Tam widać że też został zdemaskowany ale niewiele osób trafiło na te fora, więc to forexowe forum jest The Best. Nie sprawdzałem nawet które forum powstało szybciej.
Dla zainteresowanych podaję linki do stron:

http://www.culturva.pl/2017/01/kana-suk ... lshit.html

https://www.forum.bukmacherskie.com/f30 ... 29276.html

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Powinny tu być ciekawe linki, reklamy dotyczące forexu.

Dziwne, że administrator nie usuwa tego szajsu.

Wg mnie temat nie ma nic wspólnego z Fx, powinien być usunięty do Off-topic.
Świata się nie uratuje, jakby wstawiać wszędzie tematy ku przestrodze i nie związane z Fx, to forum zamieniło by się w forum o innym temacie.
Obrazek
Obrazek

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

Monster11 pisze:Dziwne, że nagle Administrator grupy na fb gdzie są fani Jacka nagle wprowadził posty do zatwierdzenia a wcześniej nie było tego haha . Przypadek

https://www.facebook.com/groups/1660708897532051/
Nie no bez jaj. Już nawet Fejsa cenzuruje?
To że na YouTube zatwierdza tylko pozytywne komentarze zostało tu już wspomniane, ale żeby tak daleko posunąć się z cenzurą to już jest szczyt wszystkiego.
A popatrzcie na YouTube jak on fajnie gada. Normalnie anioł nie człowiek.
Szkoda mi tylko ludzi, którzy kupią "kurs" Jacka bo dla niektórych 3000 zł. to sporo wyrzeczeń...

klnq
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 24 gru 2016, 23:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: klnq »

Trzeba przyznać, że temat został nierozsądnie założony w dziale Forex.
Według mnie najrozsądniejszym miejscem dla tego tematu byłby dział Off-Topic.

Zdecydowanie nie usuwać tej dyskusji, tylko przenieść go do innego działu i wszyscy powinni być zadowoleni.

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Rozumiem, że to forum forexu, ale proszę o nie kasowanie tego wątku, ewentualnie przeniesienie go do działu off topic.

Świata nie zbawimy, ale promowanie takich osób to szkoda dla innych ludzi, przed którymi trzeba ostrzegać. Nie wiem jak Wy, ale ja mam odrobinę w sobie krzty moralności i zdrowych zasad etyki. Sam poświęciłem z dzisiejszego punktu widzenia dość sporo czasu na oglądanie tego kanału, dzisiaj mówię STOP, dzisiaj ostrzegam by inny nie byli takimi naiwniakami jak ja (nic od tego Pana nie kupiłem żeby nie było), jednak ten Pan kupił ode mnie swój czas.

Ten Pan wiedział w co się ładuje, a kłamstwo ma to do siebie, że ma krótkie nogi.

Mistrz seksu, mistrz motywacji, mistrz biznesu, mistrz wielokrotnych orgazmów, kto jeszcze? Mistrz pieczenia bułek? Samozwańczy ekspert od wszystkiego który pozjadał wszystkie rozumy świata, bo trochę mu chyba ******** od tego czytania książek ludzi sukcesu... Czas się obudzić?

Facet otwiera kanał i prosto w twarz mówi ludziom: MAM 7000 FIRM, MAM 4000 STRON, MAM 750 FABRYK, HANDLUJĘ Z CAŁYM ŚWIATEM, STAĆ MNIE NA WSZYSTKIE SAMOCHODY, ZARABIAM SIEDMIOCYFROWE KWOTY, W OGÓLE JESTEM MISTRZEM, MASTEREM, BOGIEM BIZNESU...

Ale co? "TO NIE JEST REALITY SHOW", dosłownie niczego nie można dowiedzieć się o jego firmach, o jego wymyślonych biurach podróży, o biznesach jego z całym światem, o jego wydawnictwu, dosłownie nic, zero, tak jakby Ci ktoś kompletnie anonimowy powiedział "ja mam to i to, mam miliard firm", ale jak poprosisz - ok pokaż mi choć jedną stronę z tych 4000, to co? NIE.
To jest komiczne, to jest śmieszne, to jest żałosne, już pominę fakt, że strony tego Pana wyglądają TANDETNIE, są z przed dobrej dekady, jego firma to kalendarze, ulotki, jego KURWA DUMNIE NAZYWANE WYDAWNICTWO TO SĄ DWIE KSIĄŻKI, rozumiecie to? Słownie: DWIE. Handel na Allegro, kompromitacja z marketingiem, jedna książka to autobiografia która została zhejtowana za "prehistoryczny" język, a druga to kolejna kompromitacja odnośnie marketingu z pozycjami seksualnymi.

Kolejny biznes? "Kurs 1 mln" - cały wątek pokazał prawdę o tym kursie, kolejne nieudolnie promowanie produktu, kolejne kompromitacje, kolejne rady z Google itd. Kurs wątpliwej jakości, rady typu "weź kredyt na mieszkanie 4 pokojowe i znajdź najemców którzy będą skłonni zapłacić 1000 zł za pokój".

Ktoś napisał tam wcześniej, że on radzi kupować domeny z błędami - ja jestem totalnie zdumiony, zaszokowany, co on wygaduje? Dosłownie chyba każdy ogarnięty w SEO to wyśmieje, kupowanie w 2017 literówek z błędami gdzie każda wyszukiwarka poprawi Ci błąd za 5 zł, to nawet nie wiem jak nazwać. Frajerstwo? Głupota?

Kolejna rada od mistrza biznesu? Mamy rok 2017, jeszcze może 5 czy 8 lat temu by to przeszło, a on radzi handlować z Chinami, ściągać tandetne produkty, albo handlować na ebaju czy innym Amazonie. Przecież dzisiaj jest taka konkurencja, tak się przebić trudno na tym rynku, są wręcz boty, programy do cen, wyszukiwania aukcji itd. cała machina do handlowania gdzie dzisiaj zarobek na tej działalności bez stażu jest wręcz groszowy, nieopłacalny.

Kurs TANTRY? - Ktoś wstawił wcześniej link do YT z opinią kogoś kto zna się na rzeczy. Kolejny raz mylenie pojęć, kolejny raz hejt, kolejny raz nieudolne promowanie produktu. Kolejne oszustwa, że był tam gdzieś w Tajlandii czy Bóg wie gdzie jeszcze, a okazuje się, że to Polska...

Pozbycie się miesiączki - To mi wbrew pozorom otworzyło oczy. Obejrzałem jego z 7 filmików z tego oświeconego kochana z vimeo który JUŻ USUNĄŁ, ale web archive powie Ci prawdę. Ja byłem w szoku co ten Pan opowiadał, aż byłem zdumiony. Sugerował, żeby wyobrażać sobie "jajniczki na chmurkach, obłoczkach" i inne tego typu twory. Wiecie, ja sobie oglądałem kanał sukces, rady od "przedsiębiorcy", a tu ktoś mi opowiada o takich bajkach że miesiączki można się pozbyć czy inne tego cuda natury. Wtedy stracił u mnie 50% wiarygodność, po tym temacie kolejne 50%.

W ogóle to czy nie jest to jakieś leczenie swoich kompleksów? Nazywanie siebie mistrzem od kurwa nie wiadomo czego? Przecież na fanpage https://www.facebook.com/zdelegalizowaccoaching/ bodajże 29 grudnia ludzie go zmasakrowali.

Jak można być bezczelnym? Jak ludziom nie jest kurwa wstyd?

Jego 3 lub 4 "byznesy" o których można tutaj przeczytać to KOMPLETNE KOMPROMITACJE, jakiś chłam, wodolejstwo, produkty wątpliwej jakości, marketing z przed 10 lat... Jak wygląda pozostałe jego 7000 stron i "byznesów"? Jakie rady tym razem?

Strzelanie się gumką aptekarską w rękę? Łapanie się za ucho? Czym zaskoczy nas sukces w kolejny piątek? Może stanie na głowie 3 minuty dziennie bo tak Jobs powiedział? Albo klaskanie 5 minut dziennie?

O usuwaniu niewygodnych komentarzy, nawet nie ma sensu wspominać, ale właśnie tak wygląda realna działalność. Ja tu nikogo nie obraziłem, nie zhejtowałem, nie napisałem żadnego kłamstwa, nie wymyśliłem żadnych bzdur, szanuje każdego człowieka, napisałem jedynie prawdę, okrutną prawdę jak można stworzyć sobie wizerunek.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Panowie bardzo dobrze że założyliście i prowadzicie ten temat, myślałem że jestem jedyny któremu nie podobają sie kołcze majki czy inni spece od podrywania prawiczki a tu zaskoczenie bo wychodzi na to że nie tylko ja nie kupuje tego słodkiego pierdolenia. Ja tego kursu nie kupiłem bo jestem już za cwany żeby sie nabierać na tego typu scamy, już raz sie dałem nabrać na forex.

Piszcie dalej a najlepiej gdyby Jackowi W. założyć sprawe w sądzie może inni oszuści bo sie troche opamietali.

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Jego znajomy od "seksu" czy tam wielokrotnych orgazmów, zwał jak zwał, jakiś adept czy coś jest wręcz kurwa niemożliwy. Pan od sukcesu dumnie chwali się swoimi "znajomymi" grupą "mastermind" czy tam cokolwiek, każdy jest super ultra sukcesem. W ogóle co to jego nie znajomi nie osiągają, ahh ohh kurwa, jestem taki wspaniały, jestem mistrzem seksu, biznesu, motywacji....

Co zrobił jego adept od działalności seksu?

Dorosły facet nagrywa filmiki i wrzuca na yt, ale tam przebił swoją kreatywność. Zamówił jakąś "lale" i przy rozmowie z nią wziął jej palec i zaczął jej obciągać palec, żeby zasugerować robienie laski. Rozumiecie to? Przecież to się kurwa w głowie nie mieści. Oczywiście adept uzyskał efekt Wykopu, był na 1 stronie, został wyśmiany, został skompromitowany, tak żałosny, głupi, idiotyczny filmik oczywiście usunął.

Ja w ogóle nie wiem czy ja śnię czy co, dorośli ludzie robią takie "marketyngi", są mistrzami seksu, uwodzenia, biznesu, kurwa czego jeszcze? Jakieś kompleksy? Choroba?

Uwodzenie kobiet i obciąganie palca, opowiastka o bujaniu jajniczków na obłoczkach, kurwa ja nie wierzę w to co czytam, oglądam widzę? Czy ludzie są dzisiaj kompletnie zidioceni czy co?

*efekt wykop został usunięty, widocznie na prośbę "adepta", filmik usunięty jak pisałem, jak komuś się chce może poszukać:
http://www.wykop.pl/wpis/18558023/marci ... -seksualn/

O tacy "ultra ludzie sukcesu" są znajomymi Pana od sukcesu, kolejny "lider" od uwodzenia, pieczenia bułek, firm, wielokrotnych orgazmów, tantry, malowania ścian. Idź na randkę z kobietą i zacznij jej obciągać palec... Nie no to kurwa jest niemożliwe? Co potem, obcinanie paznokci?

O czym Ci ludzie pierdolą za przeproszeniem?

*Żeby nie było, że zmyślam, dół strony:
http://www.kodatrakcyjnosci.pl/
3 Panów, tego 3 nie znam i nie chce nawet poznać.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

playazzz pisze:
Piszcie dalej a najlepiej gdyby Jackowi W. założyć sprawe w sądzie może inni oszuści bo sie troche opamietali.
Jeżeli chodzi o mnie to Jacek ma szczęście że mi kasę zwrócił po pierwszym miesiącu. Taka resztą była umowa. Gwarancja satysfakcji albo zwrot wpłaty przed upływem miesiąca.
Wiadomo że satysfakcji nie miałem z tego żadnej, więc z wielką łachą ale oddał mi kasę.

Gdyby mnie jeszcze bardziej zmanipulował, tak żebym nie zajarzył o co chodzi z tym tzw. "kursem" i kasę stracił, z pewnością nie uszło by mu to płazem.
Sam fakt że nie otrzymałem z automatu żadnego rachunku czy faktury za kurs już o czymś świadczy.
Ponoć na życzenie klienta wysyłał rachunki ale dlaczego nie od razu? Ciekawe czy ktoś w ogóle otrzymał?
Czy jak idziesz do sklepu i kupisz przykładowo TV za 3000 zł, też musisz mówić że tym razem chcesz fakturę?
Chyba coś tu nie gra.

boltron - Zrobiłeś kawał dobrej roboty. Teraz dopiero widzę tą jego "grupę mastermaindową" jak to dumnie nazwał sam Jacek.
Widać te jego "niezliczone biznesy, które cały świat kupuje"...
Nie rozumiem jak mogłem dać się takiemu krętaczowi zmanipulować?
Zawsze wyczuwałem takich typów z kilometra a tu taki numer...

Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

Niestety nadal w jego komentarzach piszą, że zastanawiają się nad kursem. Jestem ciekawy kiedy to się skończy. W końcu bruneta już nie ma to ciekawe czy ten "biznes" padnie.
Przecież na fanpage https://www.facebook.com/zdelegalizowaccoaching/ bodajże 29 grudnia ludzie go zmasakrowali.
Sprawdziłem, tak 29 grudnia. Link https://www.facebook.com/zdelegalizowac ... 2710035885

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Ten wątek powinien być promowany właśnie na takich fanpageach typu zdegalizowaccoaching, pokazujący brutalną prawdę o samozwańczych mistrzach seksu, biznesu i pieczenia bułek.

Wcześniej wspomniałem o jego znajomym typu adept od obciągania palców... (ja pierdole serio?) Ja serio nie wierzę, to jest robione beki z ludzi, trolling jakiś czy co? Mi się to w głowie nie mieści. Ktoś wynajmuje "Panią" i opowiada jak podrywać kobiety czy sugerować jakimś obciąganiem PALCA, a wszystko ma pseudointelektualny wizerunek od znachora, eksperta, mistrza...

Teraz opowiem Wam o kolejnym dość ciekawym wątku, który wbrew pozorom poruszyłem wcześniej.

Jego znajomy Rafał B. tak wbrew pozorom szanuje, nie mam nic do niego, pisze książkę o miliarderach, lata po świecie itd. mniejsza oto. W którychś filmików, w komentarzach coś tam była dyskusja o wydaniu książki czy coś, że on jeszcze wbrew pozorom nie ma pomysłu na to czy koncepcji, jak zacząć sprzedaż czy cokolwiek itd. To mało istotne.
https://www.youtube.com/channel/UCa6oqh ... 7uQ/videos

Tak patrzę na to z boku i co? Przecież jego ZNAJOMY OD SUKCESU zarabia SIEDMIOCYFROWE KWOTY, jego "cumpel" przecież ma WYDAWNICTWO (czyt. 2 książki... które zostały wyśmiane), mając takiego "kumpla" u boku to sprzedaż jakiejkolwiek książki, żeby nie było dość ciekawie się zapowiadającej, to powinna być bułka z masłem....

Jednak całą prawdę znacie jak wygląda to wszystko w rzeczywistości zapewne już znacie. Wszystko się kupy nie trzyma...

Maratony Pana od sukcesu? Czy to nie jest wycieczka do Egiptu w promocji za 799 zł i zrobienie sobie 2 minutowego filmku w pustynnym tle? Jak mam wierzyć w te ukończone maratony skoro większość informacji o tym kanale to brutalna rzeczywistość czyt. kłamstwo, manipulacja, nieudolny marketing, wodolejstwo itd.

Firma? Jednoosobowa działalność...

Layout stron? Rodem z 2003 roku...

Usuwanie niewygodnych komentarzy i akceptacja słodkiego pierdolenia...

Nieudolna wręcz żałosna promocja "książek" (dumnie nazywana wydawnictwem), skompromitowana na stronie lubimyczytac...

Usunięcie swojej poprzedniej działalności z filmikami o bujaniu jajczników w obłoczkach... (kurwa serio?)
Wodolejstwo, mylenie pojęć z kursu o tantrze...

Kurs 1mln okazał się TOTALNĄ KOMPROMITACJĄ, rady z cyklu znajdź najemców za pokój po 2750 zł, weź kredyt, kurwa drugi Polski Robercik Kiyosaki który oficjalnie jest bankrutem, coś jak Zbigniew Stonoga...

Oficjalne pierdolenie o szopenie z cyklu mam 700 stron, biznesów, fabryk i chuj wie co jeszcze, ale co? Jedyna firma o której się dowiesz na WŁASNĄ rękę (bo kurwa przecież kanał sukces to nie reality show) to kalendarze i ulotki... Jednoosobowa działalność.

Opowiastki o zatrudnianiu Ukrainek do sprzątania, 8000 zł może zarobić Ukrainka i w ogóle, może kurwa 18 tysięcy za sprzątanie domów? Halo halo, dobrze się czujemy? Nie wiem jak u Was, ale u mnie w mieście Ukraińcy pracują po 10,12,16 godzin i dostają po 3 tysiące w jakiś pieczarkarniach, ale ten Pan SUKCES wymyśla kolejne bzdury oderwane od rzeczywistości.

300 dolarów... Tak to oficjalne potwierdzenie miliardów sukcesu, 300 dolarów czyli jakieś 1200 zł wziął na podróż dookoła świata. Cięcie kosztów po całości, zamawianie hoteli, biletów, tak aby jak najbardziej przyciąć na "złotówce"... Ale tu kurwa mamy paradoks totalny, to jest wręcz niemożliwe. Facet dumnie opowiada o "negocjacjach" w sklepie, rabatach na spodnie, podłączenie pralki od hydraulika, tnie koszty jak tylko może, ale pokazuje się w lambo, ferrari i innych cudach motoryzacji. Co on promuje? Oszczędność w "lamburdżini"? Cięcie kosztów 19 zł na spodniach?

WIZERUNEK o którym tak dumnie mówi, o ubiorze i w ogóle, do oceny pozostawiam Wam:
https://www.youtube.com/watch?v=wSzR53tcHo0

Geniusze, kurs tantry, atrakcyjność, kurs 1 mln, kurs rusz dupe, kurs odżywania, co jeszcze? Co to za szemrana działalność? Co to za wycieranie sobie buźki Stevami Jobsami, Elonami Muskami czy innymi Zuckenberami?

Fajnie jest przeczytać książki o sukcesach, biografiach, każdy popełnia błędy, sam wiele w życiu popełniłem, ale jakie wnioski się z tego wyciąga? "Bądź ajsztajnem, skup się na biznesie, myśl jak roszlidowie, działaj jak dżabs... pitu pitu" to utopijna kreacja, to bajeczki dla naiwnych, to streszczenie książek, ale co dalej?

Najwyższy czas ocknąć się z tego marazmu, kultu pozytywnego pierdolenia i innych rad "strzelania się gumką aptekarską"...

ODPOWIEDZ