Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Oglądam od jakiegoś roku kanał Jacka i również byłem "zakochany" w nim bo jego filmiki na yt serio czasami dają kopa do działania.
Jednak kurs 1 MLN to porażka, tragiczne metody na temat zarabiania . Serio gratuluje wszystkim tym którym kurs się chociaż zwrócił .
Tak jak wcześniej ktoś napisał nikt nie kupi e booków od nie znanych 20-paro latków . Ludzie jak chcą kupić sobie porady na temat żywienia czy jakiegoś zdrowia to sobie znaną jakąś Chodakowską kupią a nie jakiegoś nołnejma ze strony sprzedażowej których jest cały wysyp ostatnio na internecie.
Serio myślałem, że Jacek to nie to samo co jakiś Grzesiak czy Kołcz Majk którzy zarabiają na kursach czy szkoleniach, ale niestety w kursie Jacek potwierdza, że największy hajs jest ze szkoleń ..
No i pod względem technicznym to już kompletna porażka ten kurs

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

YAPA pisze:Trzeba przyznać że wyobraźnię to ma nadzwyczaj wybujałą. To samo pieprzenie co na YouTube. ZERO konkretów. Gdzie jest nazwa tego biura podróży które rzekomo Jacek stworzył? Jak nazywa się ta platforma do promocji barów i pizzerii którą stworzył?
Gdzie są te blogi z jego zainteresowaniami? Czy mistrz seksu, motywacji i wielokrotnych orgazmów u kobiet napisał jakiegoś bloga na te tematy?
Czy to wodolejstwo, do którego ktoś tu podał wcześniej link Jacek nazywa infoproduktem?
W Polsce nikt tego nie kupuje a on to na czterech kontynentach sprzedaje? - Nie wierzę że tam tacy idioci mieszkają.
600 stron posiada? Może ktoś podać chociaż 5 jego stron?
Z czego ten 7 cyfrowy obrót generują? Z tego że są?
Ja też mam stronę internetową i wiem ile pracy trzeba w to włożyć żeby cokolwiek zarobić. Już go widzę jak działa na 600 stronach. Widziałem jego jedną stronę "mistrzmotywacji.pl" i to mi wystarczy - spójrzcie sami jak ona wygląda.
Zresztą co tu dużo mówić? Kurs 1 mln też był zapowiadany jak światowy hit a co na nim było? Jedno wielkie G....
Sorry Jacek ale ja już twojego shitu nie kupię.

-rookie- spokojnie, wszystko co do tej pory napisaliśmy o Jacku jest prawdą, więc nie ma czego się obawiać...
Dokładnie YAPA, dobry komentarz dałeś na poprzedniej stronie.

Gość opowiada o 600 stronach, biznesach, a jego blogi czy ten sukces wygląda jak strona z 2004 roku, czemu nie poda choć jednej swojej strony, firmy czy czegokolwiek?

Czy te 600 biznesów to tylko wymysł? Czy te firmy są tak żałosne, że wstyd się nimi pochwalić? O co tu chodzi?

Przeczytanie książki motywacyjnej, a później mówienie "bądź Stevem Jobsem, skup się na biznesie..." jest złudne.

Zastanawiam się czy ten Pan w ogóle przebiegł te maratony którymi się tak dumnie chwali, czy jest to kolejna kreacja. W co wierzyć?

Swoją drogą spójrzcie na to arcydzieło pod względem informatycznym:
http://www.oswieconykochanek.pl/blog/
Zwykły WordPress, bez hostingu itd. W 2002 roku może jeszcze by to przeszło, ale dzisiaj? W 2017 roku?

Teraz zobaczcie stronę, blog kogoś kto realnie zarobił miliony:
http://jakoszczedzacpieniadze.pl/

Kolejny inny blog tak wygląda:
http://marciniwuc.com/

Przecież zlecając komuś do wykonania za jakieś 600 zł layout strony czy bloga mamy w zamian nowoczesny wygląd co daje efekt jakiegoś profesjonalnego wizerunku.

Jeżeli tak wygląda marketing tego Pana, co już zaprezentował promocją książki na lubimyczytac zatrudniając jakiś gimbusów, to ja chciałbym zobaczyć jak wyglądają te SIEDMIOCYFROWE kwoty które on zarabia.

Żeby nie było to ja mu nie zarzucam, że nie jest milionerem, bo mając jakieś 1,5 (słownie półtorej) mieszkania w Warszawie jesteśmy mniej więcej milionerami na papierze.

Czy mówienie prawdy jest dzisiaj dumnie nazywane hejtem? Ja wolę twardo stąpać po ziemi niż łudzić się i wierzyć w kult pozytywnego pierdolenia.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

boltron, szacunek bo walisz prosto z mostu i nawet dobrze to podsumowałeś, ale wyciąganie wszystkich brudów za plecami tej osoby na forum publicznym chyba nie jest do końca fair. Zastanawiam się dokąd to wszystko prowadzi. Czujecie się pokrzywdzeni i chcecie poznać prawdę, przy okazji pokazać innym jak duża jest rozbieżność między tym co jest nam pokazywane na YT, a rzeczywistością - Ok. To nic złego. Ale moim zdaniem trochę przeginacie drążąc tak mocno temat na forum publicznym. Dajcie trochę na luz. Piszę to dla Waszego dobra.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2017, 14:29 przez -rookie-, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Ja nie rozumiem, a nie chce mi się czytać tego wszystkiego, ktoś mi wyjaśni o co chodzi? Na forum dotyczącym forex grupa "jednopostowców" zaczyna spamować na jakiś temat kompletnie nie związany z tematyka forum, wtf?

ALcapone
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2017, 14:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ALcapone »

Pora chyba jednak przerwać ten chocholi taniec Pana jacka bo jak widać sale są pełne niczego nie świadomych ludzi. Fakt nikt nikogo do kupowania czegokolwiek nie zmusza ale trzeba jednak stanąć w obronie tych naiwnych i niczego nie świadomych ludzi. Pora na odważnego który na tych spotkaniach wyjdzie i powie o co chodzi!!
To co robi ten Pan to czysta socjotechnika przypominająca jakąś sektę. Słaby człowiek sam idzie do tego "światła" i wpada jak mysz w pułapkę. Wszystkie jego działania mają za cel złapanie jak największej ilości frajerów na kursy. Robi to przy tym tak sprytnie że człowiek łapie wielką okazję bo przecież niby kursy nie są już na sprzedaż i to tylko dla 30 osób wyjątkowa okazja. Same kursy są jak widać w 10% nie warte swojej ceny. Sprzedaż tych kursów nie jest nachalna i właściwie odnosi się wrażenie że to Jacek traci swój cenny czas który kosztuje 2000zł/h a tu wielki ukłon i okazja bo za 3000zł/h jest i kurs i 30h konsultacji. To jest gorsza propaganda niż sprzedaż garnków. Jestem pewny że jeśli ogląda do 10.000 osób to te 1-2% procent kurs kupi a to daje 100 x 3000zl = 300.000 zł nawet na miesiąc. Ktoś jeszcze wątpi czy jest milionerem? To jest zwykła stara jak świat piramida finansowa , aż wstyd że tyle ludzi wciąż się nabiera na to. Zapłacisz i otrzymasz poradę : oszukaj tak samo jak ja 100 osób i zarobisz milion.

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Pablo90 pisze:Ja nie rozumiem, a nie chce mi się czytać tego wszystkiego, ktoś mi wyjaśni o co chodzi? Na forum dotyczącym forex grupa "jednopostowców" zaczyna spamować na jakiś temat kompletnie nie związany z tematyka forum, wtf?
Koleżko jest to podforum CIEKAWE LINKI, REKLAMY itd. Więc temat jest jak najbardziej słuszny i uzasadniony.

O co chodzi?

Jest to jedyny temat oraz opinia o REALNEJ DZIAŁALNOŚCI Pana od SUKCESU. Samozwańczego miliardera od siedmiocyfrowych kwot czy innych wielokrotnych orgazmów. Ja sam jak wielu innych byłem fanem tego kanału, jednak DZIĘKI TEMU TEMATOWI przejrzałem na oczy, jak byłem naiwny.

TEMAT TO BRUTALNA RZECZYWISTOŚĆ, PRAWDZIWA OPINIA O KANALE, A NIE USUNIĘTE NIEWYGODNE KOMENTARZE, TEMAT MA NA CELU PRZESTRZEC INNYCH OD TAKICH "ZNACHORÓW" OD WSZYSTKIEGO

Przecież to wszystko kupy się nie trzyma. Ktoś kreuje się na YT oficjalnie jakieś "jobsy", "miliardy", Bóg wie co jeszcze, a okazuje się "suplementacja sukcesu" jakimś żeń-szeniem czy innym #złotymśrodkiemodwszystkiego, "jestem miliarderem, mam 4200 stron, 700 biznesów, 40 fabryk, handluję na całym świecie, ale nic Ci o nich nie powiem, to nie reality show". Kurwa ludzie kochani, czy to jest poważne?
-rookie- pisze:boltron, szacunek bo walisz prosto z mostu i nawet dobrze to podsumowałeś, ale wyciąganie wszystkich brudów za plecami tej osoby na forum publicznym chyba nie jest do końca fair. Zastanawiam się dokąd to wszystko prowadzi. Czujecie się pokrzywdzeni i chcecie poznać prawdę, przy okazji pokazać innym jak duża jest rozbieżność między tym co jest nam pokazywane na YT, a rzeczywistością - Ok. To nic złego. Ale moim zdaniem trochę przeginacie drążąc tak mocno temat na forum publicznym. Dajcie trochę na luz. Piszę to dla Waszego dobra.
Mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy, nikt tu nikogo nie obraził, nie pomówił, nie napisał KŁAMSTWA, wszystkie informacje są z internetu, wszystko jest prawdziwe.

Jak jest akcja, jest też i reakcja.

Chciałbym podziękować założycielowi tego wątku jak i innym, dzięki Wam otworzyłem oczy, przestałem być naiwny, ja uważałem, że w końcu oglądam kogoś konkretnego, nie tych "kołczów" od siedmiu boleści itd. a okazało się... jak to w życiu. Brutalna rzeczywistość jak zawsze. Szczerze to więcej słusznych wniosków wyciągnąłem dzięki temu wątkowi niż od rad miliarda książek ludzi sukcesu...

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

1. Nie jestem Twoim "koleżką" więc daruj sobie tego typu teksty ;)
2. Nie widzę w tym temacie żadnego linku ani reklamy, a tym bardziej ciekawego linku ;)
3. Te linki i reklamy powinny dotyczyć tematyki foreksu, a nie nie wiadomo czego :)
4. Jak dla mnie ten wątek to po prostu płacz naiwniaków którzy dali się nabrać, a tak jak wcześniej pisałem to nie jest dobre miejsce do tego.

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Pablo90 pisze:1. Nie jestem Twoim "koleżką" więc daruj sobie tego typu teksty ;)
2. Nie widzę w tym temacie żadnego linku ani reklamy, a tym bardziej ciekawego linku ;)
3. Te linki i reklamy powinny dotyczyć tematyki foreksu, a nie nie wiadomo czego :)
4. Jak dla mnie ten wątek to po prostu płacz naiwniaków którzy dali się nabrać, a tak jak wcześniej pisałem to nie jest dobre miejsce do tego.
Ok masz rację, przepraszam bo trochę mnie poniosło.

Jednak z ręką na sercu przyznasz, że ideą FORUM jest DYSKUSJA, jest to dość luźny temat, gdzie każdy może się wypowiedzieć, jest to jedyny temat chyba w internecie z realną opinią. Już sam fakt, że inny temat na forum z podobną ilością wpisów ma 2 razy mniej wyświetleń świadczy o tym, że ten temat cieszy się dużą popularnością.

Temat nikogo nie obraża, pokazuje fakty, jest to dyskusja, jak możesz daj innym wypowiedzieć się na tematy jakie oczekują inni ludzi, forum to nie jest prywatny folwark i trzeba uszanować czyjeś racje czy chęć dyskusji na jakiś temat.

Odnośnie punktu 4. to genialnie to podsumowałeś, ale im więcej takich tematów, tym lepiej dla ogółu, dla ludzkości... Tematów o forexie masz kilkanaście tysięcy zapewne, więc myślę, że jeden na inny temat nie uderzy Cię aż tak mocno.

Pozdrawiam, życzę udanego weekendu

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Przejąłes pałeczkę Pablo?

boltron, usiłowałem kilka razy podsumować waszą działalność z tego samego punkcie widzenia jak jak to zrobił Pablo w punkcie 4...
Tak jesteście postrzegani tutaj i nic na to nie poradziasz i nie usprawiedliwisz tego nawet misją dla dobra ludzkości....(?!)
Ani to właściwe miejsce, ani obrana metoda ani nakreślony cel..... zwykły chaos i bałagan kompletnie nie związany z forum które się nazywa "FOREX FORUM"
Proponowałem wcześniej jakieś forum o mleczarstwie, pasowałoby tak samo

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Dziwne, że nagle Administrator grupy na fb gdzie są fani Jacka nagle wprowadził posty do zatwierdzenia a wcześniej nie było tego haha . Przypadek

https://www.facebook.com/groups/1660708897532051/

ODPOWIEDZ