InterTrader Direct

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
11%
Poza paroma minusami są ok
1
11%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
7
78%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

@swiadomy Jaki jest Twój login demo? Nigdy sie nie zgłaszałeś, z chęcią osobiście to sprawdzę i wyjaśnię:)

swiadomy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:51

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: swiadomy »

Witam.Teraz już zaskoczyło.86877 Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Pan Marek Polański już nawet nie tylko z Siudkiem występuje ale również w ProWebinar.

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Niegdyś zamieściłem screen z wielkościami spreadu od InterTraderDirect ( w/g Pana marka Polańskiego : brokera , który jest po stronie klienta - cytat " kurcze broker jest po mojej stronie i pracuje 24/7 zebym mogl dostac uczciwe kwotowania! " ) . Widniało tam 100 pips na GBPJPY na zamknięciu rynku .
Dla porównania , stary znany Admiral Markets , który w/g Pana Marka okrada klienta jak każdy inny MM ( nie taki uczciwy jak Inter Trader Direct .... :569: :569: ) ma na zamknieciu rynku 4.7 pips na GBPJPY i 1.3 na edku :568: . Nie ma wysokiego commision jak Inter Trader ( w ogóle nie ma ) . W czasie dnia spread utrzymuje sie na poziomie 1pips na edku .
Więc o co tu chodzi ........? Kto okrada klienta ? Kto jest po stronie klienta ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Gerardooo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:51

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Gerardooo »

To co Intertrader mówi jest podobne do historyjek innych brokerów. Mówią że zlecenia są w 100% wysyłane do dostawców płynności. Może i tak ale Intetrader jest w grupie LCG więc może płynność dostarcza właśnie LCG i dzięki temu Intetrader może nam sprzedawać bajki że wszystko idzie na rynek :lol:

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

Drogi, Szanowny, Kochany @Gerardooo. InterTrader nigdy nie byl w grupie LCG. Intertrader zaczynał jako White Label dla LCG, ale już dawno przeszliśmy na czysty model 100% pokrycia zleceń, żeby nigdy nie być stroną transakcji (to było pod marką InterTrader DIRECT - obecnie wróciliśmy do InterTrader). Obecnie nie mamy nic wspólnego z LCG notowania na giełdzie biegną w zupełnie inną stronę.

Proszę zobaczyć tutaj marki spółki matki: http://gvc-plc.com/html/overview/brands.asp
a wykres grupy kapitałowej na London Stock Exchange GVC.PLC tutaj: http://www.reuters.com/finance/stocks/o ... mbol=GVC.L gdzie kapitalizacja to już ponad 2mld funtów. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Pozwolę sobie nieco wtrącic mojej opinii .
Inter Trdaer jest częścią GVC.L - http://www.reuters.com/finance/stocks/o ... mbol=GVC.L .
Tylko że po co mi gwarancja 100% pokrycia zlecen jeżeli jestem na spreadach i platformie wyrolowany na cacy . Reklamacje z tych właśnie stworzonych przez Inter Trader powodów rozpatrzone negatywnie . Manipulując odpowiednio platformą , każdego tardera mozna wykosić .
Jeszcze raz Panie Marku - Po kiego mi wasze gwarancje pokrycia zleceń i 100% depozytu jak mi to wszystko wykosicie manipulacjami na platformie . Trading z wami mija się z celem jakim jest zarabianie uzywając MT4 . Taka jest prawda i żadne Pańskie wywody , opowieści o pokryciach , gwarancjach etc nic tu nie zmienią - PRAKTYKA POKAZUJE SWOJE - NIE OPOWIEŚĆI .
czy nie mozna np. zamknąć MT4 dla tarderó pół godziny wczesniej w piatek ? Mozna , ale po co , lepiej oskubać klienta , wykosic SL-e i uczknąć nieco z jego konta jak będzie miał zostawione zlecenia na weekend
Podsumuję moje doświadczenie jeszcze raz .
Kto może byc waszym klientem :
1. Nie trejdujący na newsach ( spready) - newsy są często
2. Nie trejdujący na gapach weekendowych ( spready)
3. Nie zostawiający zleceń na weekend ( mi zginęło 60 funtów z konta )
4. Nie trejdujący na zakończenie dnia rozliczeniowego ( około 30 minut przed ) i po zakończeniu ( 30 minut po )-spready
5 .Nie składający żadnych reklamacji :568:
Pozdrawiam
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

swiadomy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:51

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: swiadomy »

Jeszcze i ja dołoże "dwa grosze".Testowałem konto demo na CFD głównie transakcje na DAX.Do szybkości realizacji zleceń nie mam zastrzeżeń jednak kilka razy zdarzyła sie zawiecha platformy a raczej jej części transakcyjnej i to nie na kilka minut ale godzin,dni.Raz Pan Marek ją usunął ale w sumie takich przypadków było więcej,nawet teraz ponad tydzień nie działa.To dyskwalifikuje moim zdaniem brokera.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

@swiadomy
Kolejny nieudany atak na InterTrader:) NIkt mi nie zglaszal problemów z demo, poza jedna osoba. Odpowiadam po 5min z screenem oraz zrobioná transakcja:) [img]
demo%20screen.JPG
[/img] Pozdrawiam

-- 09 lis 2016, 16:06 --

Szkoda, że niezadowoleni nie podali loginów, żeby się do tego odnieść o zakładam, że to konta realne?:) I tak pracują właśnie agencje PR - dyskredytacja na forum za pieniądze. Takie czasy. Praktycznie każdy kto założy jest zadowolony z rachunku u nas.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ