InterTrader Direct

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
11%
Poza paroma minusami są ok
1
11%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
7
78%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Intertraderdirect

Na jakim poziomie jest prowizja za 1 lota ?
Spready na USDPLN bardzo niskie. FAKT.
Na innych w normie.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Ale czym tu się chwalić? Spreadami 10 razy większymi niż u konkurencji na zamknięcie i otwarciu rynku? Brakiem kultury ze strony supportu i zarzucania swoim klientów oszustwa? Twierdzenie, że większość brokerów to brokerzy typu MM jest po prostu nieprawdziwe, i tak jak wcześniej pisałem, chwalenie się, że jest się brokerem STP/ECN mogło zrobić na kimś wrażenie dobrych kilka lat temu... Teraz to jest standard oferowany przez każdego brokera, przy czym znaczna część brokerów nie zwiększy mi spreadu kilkanaście razy przed weekendem i przez to moja pozycja zostawiona na weekend nie zostanie zamknięta...
Klient może zmienić na specjalne życzenie dostarczyciela płynności na konkretnym instrumencie.
o.O To jak to u Was działa? Każdy klient ma przypisanego tylko jednego LP? Dlaczego nie konsolidujecie płynności? Nie bardzo rozumiem jak to ma działać. Dlaczego cala płynność nie jest wrzucana w książkę zleceń i dostępna dla każdego?

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

InterTrader

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

Zapraszamy przeczytania dokładnie wywiadu naszym managerem odpowiedzialnym za IB w Intertrader:

http://comparic.pl/jesli-planowales-tre ... polanskim/

Tutaj dokładnie widać, jaka jest prawda o tzw. ECN-ach. Liczymy, że tym forum nie wszystkim się to spodoba. Ale my chcemy wyłowić traderów, prawdziwe perły:)

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

InterTraderDirect

A na CFD na indeksy pobieracie prowizje ? Czy jesteście tam MM i markujecie to w spreadach ?
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

InterTrader

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

Szwajcar przeczytaj wywiad, wejdź na http://www.intertrader.com poczytaj i zrozumiesz, że NIGDY ani przez moment nie jestesmy market makerem. CFD na ideksy nie mają prowizji jest ona wbudowania w spread. Nawet jeśli my czasem wyślemy zlecenie klienta to market makera to oni nie widzą ani poszczególnego klienta, ani jego intencji (tzw. pancerna ściania). Dlatego nie są w stanie wycinać naszych klentów na SL ani manipulować ceną jak to robią dla własnych klientów:) Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby chronić klientów oraz dać im bezpłatne narzędzia do zarabiania. Słyszałeś np. o livesquawk? jest to w prawdzie po angielsku, ale masz newsy szybciej niż na reutersie, bo tam trzeba je napisać. Drogą radiową wystarczy krzyknąć - to mistrzostwo dla traderów grających na danych. [img]
livesqawk.JPG
[/img]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

InterTraderDirect

Jak zrozumieliście, że stop hunting jest zły to czemu rozwalacie spread do takich rozmiarów na koniec kwotowania rynku w piątek ?
Nie lepiej zatrzymać notowania 5min przed końcem o 22:54:59 ? Niż rozwalać spread ? Na EURPLN to ile tam jest wtedy 1000pipsów ? 10 figur ?
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

Dlaczego nie czytasz postów? Albo udajesz, że nie czytasz? Szwajcar znow nie czytasz co pisze, tylko lecisz z tym co ktoś wkleił. To nie jest dyskusja. Dyskusja to za i przeciw, a nie szukanie dziury. Poza tym, to są ceny po zamknięcu rynku w piątek,a nie z zamknięcia, Tylko minutę po - masz czarno na białym na screenie.

Z chęcia zrobimy w piątek screena i wkleimy tu.
Na rynku wieczorem może być drożej i dobrze wiesz ze to normalne, np, dax jest u nas w nocy 4-5pipsów, ale ...ale....ale można go w razie co zamknąć czy otworzyć. U większości brokerów, rynek zamyka się po południu i siedzisz ugotowany i bezradny. Więc lepiej mieć zawsze możliwość manewru niż nie. No chyba, że grasz z lewarem 1:500 i Cie wytnie :D Ale to abstrakcja. Normalny trader czyt. zarabiający nie używa więcej niż 1:10 więc nawet nie zauważy gdyby spready w ostaniej godzinie extra się zwiększyły. Sprawdzę, bo osobiście do 20.00 mam wszystko pozamykane.

Szkoda, że nie jestes tak pilny i nie wkleisz screena np. z godz. 19.01 jaki masz spread u tego brokera co reklamujesz np. na parach USDPLN oraz EURPLN w porównaniu z InterTrader? A może ja wkleję? I co wtedy udasz, że nie widziałeś posta czy zaczniesz szukać innej dziury. Przepraszam, za taką formę wypowiedzi, ale to prawda.

Przykro mi, że nie powiesz nic o naszych plusach wiecej, nie skomentowałeś Livesquawk czy 100% grawancji całego kapitału. Tego NIE zauważyłeś? :)

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: brg »

Jak czytam posty przedstawiciela Intertrader wyglądam mniej więcej tak:

Obrazek

Szwajcar zadał pytanie odnośnie spreadu 100 pips, na którym pewnie dużo osób wywaliło Stopy lub nawet zagedgowane pozycje na stopoucie, a przedstawiciel odpowiada o DAXie i że nikt normalny nie trzyma pozychi na weekend :D. I jeszcze wymaga, żeby ich chwalić bo mają Livesquawk. Parodia

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

3 i ostatni raz odpowiadmy, że screen jest zrobiony po godzinie zamknięcia handlu w piątek. Rozumiem, że przyzwyczaiłeś się do wystraszonych przedstawicieli brokerów typu market maker czy oszukany ECN i pewnie spodziewałeś się przeprosin za coś co nie miało miejsca. Niestety Intertrader tak to nie działa, bo to nas ścigają fundusze inwestycyjne, żeby się pod naszą płynność podłączyć. Mamy już klika white label, mnożą się konta MAM. Rozumiem, że Ci profesjonaliści się nie znają i wybrali InterTrader przypadkiem?

Jednocześnie nie jest dla nas żadną nowością, że na forach jest dużo sprzedawców, którzy mają za zadanie sprzedać platormy słabych market makerów. Ponieważ nic nie mają to obrzucają błotem i z tym sie nie wygra, nie przekrzyczy:)

Co więcej można za kilkastet euro kupić dziesiątki piszących na forach i zmienić rzeczywistość:) Niestety tak dziś wyglądają fora forex. Chcieliśmy tylko pokazać polskim traderom, że istniejemy i że warto nas sprawdzić osobiście.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

InterTraderDirect

Moje pytanie dotyczy rozwalonych do kosmiczmicznych wartości spreadów w piątek. Spready te wkleił Wasz stary dobry klient tantric . Osobiście takich dużych spreadów na zamknięcie handlu w piątek nie widziałem u żadnego brokera.

Z Pana odpowiedzi mam rozumieć, że na weekend pozycji lepiej nie trzymać ?
Może lepiej zamykajcie rynek te 5minut wcześniej i nie będzie problemu.
Ewidentnie Wasi LP nie wyrabiają o 22:59:59 na koniec kwotowań w piątek i spready rozjeżdżają się.
Jak to naprawicie to, wtedy zauważę Wasze zalety.
Dodam, że przerobiłem ponad 120 brokerów.
Wiem co to poziom średni, który spełnia większość brokerów i jakie są możliwe do zaoferowania spready i prowizje.

DAXa z poniżej 1pkt łącznego średniego kosztu transakcyjnego ma 6 brokerów, których znam. Jeśli chcecie to wymienię tutaj.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

ODPOWIEDZ