InterTrader Direct

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
11%
Poza paroma minusami są ok
1
11%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
7
78%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Kolejny ciekawy broker. Notowany na LSE, licencja FCA i innowacyjne parametry oferty jak gwarancja 100% kapitału, automatically mirror trade:
http://www.intertraderdirect.com/

// 27.10.2016 Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.
// Admin

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

Dziękujemy za zauważnie i docenienie znanego głównie w UK InterTraderDirect.com
W końcu pora zatrząść polskim rynkiem. Może dlatego XTB zdecydowało się na szybki debiut na GPW
Od połowy maja 2016 będzie już strona w języku polskim oraz polski support. I zaczynamy!

O InterTraderDirect.com:

Broker stworzony z myślą o klientach profesjonalnych oraz o money managerach.
Dlaczego będzimy brokerem numer1 na polskim rynku?


1) Gwarancja całego depozytu klienta w 100% od spółki matki GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 12 lat z kapitalizacją 1,5 mld brytyjskich funtów. + licencja FCA
link do reutersa: http://uk.reuters.com/business/quotes/o ... mbol=GVC.L
Jaki broker ofreruje więcej niz regulator? Jeśli regulator ostatecznie wypłaci? GVC.PLC posiada wysoki poziom kapitału własnego.

2) Każde zlecenie jest pokrywane natychmiast na rynku, dlatego nigdy nie jesteśmy stroną transakcji (100% market neutral)

3) Pancerna ściana przed LP: Przykładowy klient Jan Kowalski nie jest widoczny dla dostarczyciela płynności jako Jan Kowalski lub jako numer rachunku. Co więcej dostarczyciel płynności na CDF dostając zlecenie np. kupna od InterTraderDirect nie wie czy to zlecenie kupna czy SL któregoś z klientów. Dzięki tej anonimowości klienta i jego transakcji jest to jedyny model uczciwy wobec klienta.

4) InterTraderDirect ma podpisane umowy partnerskie z wieloma dostarczycielami płynności bankowymi oraz poza bankowymi. Klient może zmienić na specjalne życzenie dostarczyciela płynności na konkretnym instrumencie.

5) Nie zamykamy wygrywających rachunków jak market makerzy, zarabiamy wyłącznie na prowizji lub ułamku spreadu.
(dlatego też nie będzie nas na każdym bilbordzie)

6) DJ30, DAX, EURUSD = 1pip/1pkt na platformie webowej z welcome bonusem oraz spead backiem można osiągnąć 0,8!!
GIEŁDA AKCJI: CDF na akcje z USA - 2.95 centa prowizji za akcję, z kolei UK, DE, UE = 0,1%

Na MT4 - rynkowy spread + 3USD. Często wychodzi poniżej 1pisa na majorsach.
- rynkowy spread u najlepszego dostarczyciela płynności na USDPLN wczoraj wynosił...5.6 pipsa
Czyli jest ekstremalnie tanio szczególnie na egzotykach.
Bonus do pierwszej wpłaty 10% (na plaformie Web) oraz TradeBack - zwrot nawet do 10% ze spreadu co miesiąc.

7) Jesteśmy rajem dla daytraderów i scalperów. W InterTrader Direct pozytywne jak poślizgi ceny zdarzają się tak samo często jak negatywne. Klienci badzo doceniają brak rekwotów i bardzo szybką egzekucję.

8) Trejdują u nas profesjonaliści zarządzający pieniędzmi klientów - konta MAM/PAMM (money management)
- możliwość zarządzania do 5 kont znajomych / klientów
- pomoc w uzyskaniu pozwolenia na zarządzanie większą ilością kont

9) Darmowe narządzia: Live Squawk (najszybsze newsy drogą audio, scalperzy kochają to rozwiązanie) oraz IT-Finance, Autochartist, Trading Central.

10) Szukamy partnerów IB lub osoby prywatne przekonane w 100% o uczciwości naszego modelu, aby rekomendować go świadomym traderom poprzez program partnerski.

Zostań naszym partnerem lub załóż konto: marek (malpka) intertraderdirect.com

Zapraszamy na pokład!
Zespół InterTraderDirect.com

-- 29 lip 2016, 12:17 --

Mamy już polskie akcje CFD na platformie webowej a także stronę w języku polskim. Można środki wpłacać w PLN EUR USD GBP za pomocą kart, przelewów oraz skrillem. Jednocześnie powróciliśmy na starą domenę: http://www.intertrader.com/pl/

Hitem transakcji na platformie webowej są polskie akcje, na MT4 jest DAX, na ktorym klienci często uzyskują tradeback, standardowo eurusd i usd jpy oraz USDPLN na którym mozna spotkać spread 3-4pipsy!

Zapraszamy do testów zawodowców, zawsze jesteśmy po Waszej stronie!

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Witam .
Pozwolę sobie na opinię o tym brokerze .
Miałem zlecenia oczekujące sell . Zlecenia były od mozna powiedziec kilku dni , poniewaz podciagałem je do góry . Na ostatnich payrollsach w piątek 05.08.16 szarpnęło mocno na sell i niestety broker nie aktywował moich zleceń . Powód , który wyswietlił mi sie na platformie to " no margin" . Na koncie miałem prawie 3500 funtów a zlecenia były łącznie na około 0.5 lota . Złozyłem reklamacje do Pana Marka od razu po tym w piatek . Dzis minęło 15 dni i w dalszym ciagu nie mam odpowiedzi . Z tego co mi wiadomo z praktyki z innymi brokerami to odpisują na reklamacje w ciągu 2-5 dni . Tu ponoć taki broker "praktycznie bez wad" i co ?
W kazdym razie czekam . Dam wam znać tutaj na forum w jaki sposób broker ustosunkował sie do mojej reklamacji .
Pozdrawiam
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: brg »

Ja mam jeszcze inną historię z Intertrader. Miałem tam rachunek założony dawno (okolice 2007-2008 roku) temu, który przez lata był nieaktywny. Parę miesięcy temu dostałem od nich tradycyjny list, w którym informowali, że oddzielają się od LCG i tworzą nową markę. Z ciekawości otworzyłem rachunek i wpłaciłem do testów 1000 zł. Udało mi się otworzyć 1 transakcję (jedną!), na której zarobiłem 3 złote, po czym przy następnych próbach otrzymywałem komunikat Market is closed. Skontaktowałem się z Panem Markiem, który obiecał sprawdzić co jest nie tak. Po pól dnia ciszy nastał weekend, podczas którego nie mogłem już zalogować się na swój rachunek, który został wyłączony. Napisałem kilka maili z prośbą o wyjaśnienie co się dzieje, ale niestety Pan Marek nie pofatygował się aby mi odpowiedzieć.

Dlatego też, jeśli ktoś ma ochotę inwestować u brokera, który reklamuje się, że jest 100% STP/ECN a jednocześnie bez powodu oraz podania przyczyny w losowym momencie blokuje możliwość składania zleceń, serdecznie polecam Intertrader. Innym, którzy preferują swobodny dostęp do swojego rachunku serdecznie NIE POLECAM.

PS. Jeśli ktoś sobie życzy, wkleję zrzuty ekranu w wysłanych/otrzymanych maili, żeby nie było, że pomawiam brokera bez przyczyny.

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

InterTraderDirect pisze:Dziękujemy za zauważnie i docenienie znanego głównie w UK InterTraderDirect.com
W końcu pora zatrząść polskim rynkiem. Może dlatego XTB zdecydowało się na szybki debiut na GPW
Od połowy maja 2016 będzie już strona w języku polskim oraz polski support. I zaczynamy!

O InterTraderDirect.com:

Broker stworzony z myślą o klientach profesjonalnych oraz o money managerach.
Dlaczego będzimy brokerem numer1 na polskim rynku?


1) Gwarancja całego depozytu klienta w 100% od spółki matki GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 12 lat z kapitalizacją 1,5 mld brytyjskich funtów. + licencja FCA
link do reutersa: http://uk.reuters.com/business/quotes/o ... mbol=GVC.L
Jaki broker ofreruje więcej niz regulator? Jeśli regulator ostatecznie wypłaci? GVC.PLC posiada wysoki poziom kapitału własnego.


2) Każde zlecenie jest pokrywane natychmiast na rynku, dlatego nigdy nie jesteśmy stroną transakcji (100% market neutral)

3) Pancerna ściana przed LP: Przykładowy klient Jan Kowalski nie jest widoczny dla dostarczyciela płynności jako Jan Kowalski lub jako numer rachunku. Co więcej dostarczyciel płynności na CDF dostając zlecenie np. kupna od InterTraderDirect nie wie czy to zlecenie kupna czy SL któregoś z klientów. Dzięki tej anonimowości klienta i jego transakcji jest to jedyny model uczciwy wobec klienta.

4) InterTraderDirect ma podpisane umowy partnerskie z wieloma dostarczycielami płynności bankowymi oraz poza bankowymi. Klient może zmienić na specjalne życzenie dostarczyciela płynności na konkretnym instrumencie.

5) Nie zamykamy wygrywających rachunków jak market makerzy, zarabiamy wyłącznie na prowizji lub ułamku spreadu.
(dlatego też nie będzie nas na każdym bilbordzie)

6) DJ30, DAX, EURUSD = 1pip/1pkt na platformie webowej z welcome bonusem oraz spead backiem można osiągnąć 0,8!!
GIEŁDA AKCJI: CDF na akcje z USA - 2.95 centa prowizji za akcję, z kolei UK, DE, UE = 0,1%

Na MT4 - rynkowy spread + 3USD. Często wychodzi poniżej 1pisa na majorsach.
- rynkowy spread u najlepszego dostarczyciela płynności na USDPLN wczoraj wynosił...5.6 pipsa
Czyli jest ekstremalnie tanio szczególnie na egzotykach.
Bonus do pierwszej wpłaty 10% (na plaformie Web) oraz TradeBack - zwrot nawet do 10% ze spreadu co miesiąc.

7) Jesteśmy rajem dla daytraderów i scalperów. W InterTrader Direct pozytywne jak poślizgi ceny zdarzają się tak samo często jak negatywne. Klienci badzo doceniają brak rekwotów i bardzo szybką egzekucję.

8) Trejdują u nas profesjonaliści zarządzający pieniędzmi klientów - konta MAM/PAMM (money management)
- możliwość zarządzania do 5 kont znajomych / klientów
- pomoc w uzyskaniu pozwolenia na zarządzanie większą ilością kont

9) Darmowe narządzia: Live Squawk (najszybsze newsy drogą audio, scalperzy kochają to rozwiązanie) oraz IT-Finance, Autochartist, Trading Central.

10) Szukamy partnerów IB lub osoby prywatne przekonane w 100% o uczciwości naszego modelu, aby rekomendować go świadomym traderom poprzez program partnerski.

Zostań naszym partnerem lub załóż konto: marek (malpka) intertraderdirect.com

Zapraszamy na pokład!
Zespół InterTraderDirect.com

-- 29 lip 2016, 12:17 --

Mamy już polskie akcje CFD na platformie webowej a także stronę w języku polskim. Można środki wpłacać w PLN EUR USD GBP za pomocą kart, przelewów oraz skrillem. Jednocześnie powróciliśmy na starą domenę: http://www.intertrader.com/pl/

Hitem transakcji na platformie webowej są polskie akcje, na MT4 jest DAX, na ktorym klienci często uzyskują tradeback, standardowo eurusd i usd jpy oraz USDPLN na którym mozna spotkać spread 3-4pipsy!

Zapraszamy do testów zawodowców, zawsze jesteśmy po Waszej stronie!
Podsumowując zapisane tu przez pana Marka teksty pozwole sobie przytoczyc sprytne powiedzenie mojego szwagra :
" Nikt ci nie może tyle dać , co JA ci moge obiecać" .......
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Jak ktoś lubi ryzyko poza rynkowe ;)

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Dostałem odpowiedź od Pana Marka . Jeżeli kogoś interesuje tekst w załączniku . Jednym słowem brakło marginu , bo tak podniesli spready w kosmos , że zlecenia sie nie pootwierały .
Podsumuwując
- broker nie do handlu na oczekujace zlecenia ( mój przykład )
- nie do handlu na luki cenowe w weekendy bo spready przed zamknieciem giełdy i zaraz po otwarciu sa astrakcyjnie wysokie ( dziś dla przykładu napisze jakie były spready na majorach przed 22 )
- nie do handlu na newsach oczywiscie , bo na spread nie zarobicie
- do całości dochodzi wysokie commision ( na kablu np. 6 GBP za lot , na edku 5 GBP za lot)
Pozdrawiam

-- sob 27-08-2016, 9:52 --

Przed zamknięciem giełgy spready :
edek 6 pips - zwykle 0.5 -1.0
kabel 6 pips - zwykle 0.5-1.0
ejek 22 pips - zwykle 1.0-2.0
gejek 45 pips - zwykle 1.5 - 2.5

-- sob 27-08-2016, 9:54 --

i to samo jest po otwarciu rynku ....

jeżeli komus to nie przeszkadza to może handlować ....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

@tantric

Wyzsze spready w godzinach wieczornych czy zaraz po weekendzie to standard poniewaz musi tak byc, gdyz rynek dyktuje ceny. Po prostu plynnosc na miedzybanku jest znikoma. My nie ustalamy sami sobie cen jak market makerzy:
https://www.youtube.com/watch?v=e7y7CDmHDgg Dlaltego forex u nas jest uczciwy!

1) Prosze pamietac, ze wyslal mi Pan kilkanascie screenow z kilkudziesiecioma zlecaniami oczekujacymi jako zapytanie do mnie, a nie konkretnie reklamacje. Troche duzej to zajelo, gdyz sierpien to urlopy, za to moge tylko przeprosic.

2) W dalszym ciagu nie wyslal nam Pan tego o co prosililismy, czyli dowodu ze w momencie publikacji danych mial Pan otwarte takie a takie pozycje otwarte. Tym bardziej nam przykro, ze chcial nas Pan oczernic. W dalczym ciagu czekamy.

3) MT4 sie nie myli, InterTrader w to nie ingeruje, nigdy. Nam zalezy zeby klienci zarabiali.

Wiec mial wiecej niz 0,5 lota? Jesli juz Panu zalezy mozemy upublicznic sprawe?

Bardzo dziekuje ze próbe przedstawienia InterTrader w zlym swietle, ale w takim razie czemu Pan nie zamknal konta?
Wybaczy Pan, ale my znajdujemy sie na innej planecie niz market makerzy i czasami klienci nie moga sie przestawic, ze kurcze broker jest po mojej stronie i pracuje 24/7 zebym mogl dostac uczciwe kwotowania!

Zespol InterTrader

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

1) Prosze pamietac, ze wyslal mi Pan kilkanascie screenow z kilkudziesiecioma zlecaniami oczekujacymi jako zapytanie do mnie, a nie konkretnie reklamacje.
- odpowiedź Pana Marka na załaczone przeze mnie screeny z anulowanymi zleceniami :
Ok złożyłem reklamację, dziękuję
Marek Polanski
Business Developent Manager


2) W dalszym ciagu nie wyslal nam Pan tego o co prosililismy, czyli dowodu ze w momencie publikacji danych mial Pan otwarte takie a takie pozycje otwarte.
Nie wysłałem ponieważ dla was sprawa jest juz z góry rozstrzygnięta - brak marginu - MT4 sie nie myli ( pierwsze zlecenia , które chciało sie otworzyc było na 0.02 lota i juz brakło marginu przy 3500 funtów equity . Nie wiem jaki wówczas był spread , nie było mnie przy platformie ale mysle ,żę kilkakrotnie wiekszy niz przed weekendowymi zamieszczonymi tu przeze mnie )

Bardzo dziekuje ze próbe przedstawienia InterTrader w zlym swietle


Przytaczam tylko fakty dla innych traderów . Pozwole sobie zauważyc , że wspomniałem też o niskich spreadach u was .

w takim razie czemu Pan nie zamknal konta?

Ciekawe ,że Pan tak prowokuje klientów do zamkniecia konta i ich atakuje zamiast zachęcić . A'propos mam swój prywatny powód , że nie zamknąłem konta a zapewniam ,że nie są to superlatywy InterTraderDirect , przy których sie "kurczowo" trzymam tego konta .

2) W dalszym ciagu nie wyslal nam Pan tego o co prosililismy, czyli dowodu ze w momencie publikacji danych mial Pan otwarte takie a takie pozycje otwarte. Tym bardziej nam przykro, ze chcial nas Pan oczernic. W dalczym ciagu czekamy.

Jeszcze raz .Wszystko co miałem wam przesłąć to wy mi juz przesłaliście od siebie . W załączniku tu sie to znajduje . Nic więcej nie mozna już chyba dosłać .....
Podsumuwując . na tak wysokim koncie nie otawrły się zlecenia ponieważ spread w momencie publikacji danych sięgnął zapewne kosmicznych wysokośći .

Dziękuję Panu Markowi za pomoc . Wiadomo - tam gdzie się pracuje to się broni tego jako miejsca pracy .
Jeżeli napisałem tu cos niezgodne z prawdą to Panie Marku proszę mnie skorygować .
Pozdrawiam
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: brg »

O, widze, że na forum dla Pana Marka też moje posty są niewidoczne. Nie wiem jak wygląda obsługa innych klientów, ale jak tak to sami sobie odpowiedzcie, czy chcecie być tak traktowani :)

ODPOWIEDZ