Edek od 01.12.2021 demo

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Diego_FX
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: Diego_FX »

Pierwszy tydzień maja dobiegł końca i mam lekki mindfuck :shock: po dzisiejszym NFP. Pewnie w przyszłym tygodniu rynki konkretnie na to zareagują po weekendowej rozkmince.
U mnie depozyt podskoczył o 3k PLN podobnie jak equity, ale DD nadal na -20%. Teraz w planie mam odczynianie tajemnego starożytnego tańca wywołującego osłabienie dolara. Nic lepszego nie przychodzi mi do głowy. :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://www.myfxbook.com/members/natrix_natrix/ntp-xm/7918379

Diego_FX
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: Diego_FX »

Jakby nie patrzeć, słabo to wygląda. Żadne zaklinanie nie działa. Brak konkretnego pretekstu na określony ruch e/u sprawia, że nadal liczę na odreagowanie kursu z powodu przesilenia. Z drugiej strony brak takich konkretów powoduje wzmocnienie nastawienia risk-pff. Szanse na to, że się przeliczę są prawdopodobne w jakichś... 50%
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://www.myfxbook.com/members/natrix_natrix/ntp-xm/7918379

Awatar użytkownika
SEROL666
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Diego_FX pisze:
12 maja 2022, 09:12
Jakby nie patrzeć, słabo to wygląda. Żadne zaklinanie nie działa. Brak konkretnego pretekstu na określony ruch e/u sprawia, że nadal liczę na odreagowanie kursu z powodu przesilenia. Z drugiej strony brak takich konkretów powoduje wzmocnienie nastawienia risk-pff. Szanse na to, że się przeliczę są prawdopodobne w jakichś... 50%
Hej wpadłem się przywitać. Zgadzam się z tobą 85% twojej pracy od grudnia na minusie... hm było to do przewidzenia. Wiesz że robisz coś w rodzaju GRIDu.. niestety w mało efektownej formie zapomniałeś o hedge.. co się stało ? Napisałeś że grasz w oparciu o dane makro... wiesz że to w ogóle u ciebie nie ma miejsca ? Dobre jest to że grasz na jednej parze, mnie trochę czasu zajęło ogarnięcie magicznego zdania, które po angielsku brzmi:"trade what you see not what you think". Buum całe szczęście że to demo.. wiesz że w twoich decyzjach widać że nie wierzysz w swoją strategię ?
PS DDario już ma nowe konta - pamiętasz ? Ten od purple trading ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ