Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 26 kwie 2018, 20:40     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
45%
Poza paroma minusami są ok
11
28%
Przeciętny
3
8%
Mają wiele wad
1
3%
Stanowczo odradzam
7
18%

Liczba głosów : 40

• Autor
  • Wiadomość

ADASKO2012

Gaduła

Gaduła

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post09 kwie 2018, 16:52

Czy może ktoś gra w DBank i może coś powiedzieć o realizacji zleceń na głównych parach walutowych,szczególnie interesuje mnie EurUsd.Chodzi mi o poślizgi jakie mieliście na otwarciu i zamknięciu zlecenia oczekującego .Czy to było w trakcie danych, przed czy po ,i jakim lotem.

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post11 kwie 2018, 16:17

raposo, co to za identyfikacja wideo przy założeniu konta w Dukascopy Bank? Kamera w laptopie, jakieś połączenie online, o co chodzi w tej weryfikacji wideo?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post11 kwie 2018, 16:25

Adam, ja handluję po zleceniach Market, ale SL/TP przy kilku kontraktach na DAX-ie realizuje mi z minimalnymi poślizgami, zarówno na +, jak i na -. Może ktoś jeszcze się wypowie.

-rookie- pisze:raposo, co to za identyfikacja wideo przy założeniu konta w Dukascopy Bank? Kamera w laptopie, jakieś połączenie online, o co chodzi w tej weryfikacji wideo?

Weryfikacja tożsamości, o czym decydują już szwajcarskie przepisy (dlatego w D. Europe tego nie ma).

Wcześnie opcje były dwie:
- wysłać pocztą ksero dowodu potwierdzone notarialnie (ok. 10 zł u notariusza),
- jechać do Genewy :)

Obie niezbyt wygodne. Teraz pojawiła się trzecia możliwość, czyli weryfikacja poprzez wideo.

Konto mam od dawna, więc w praktyce tego nie przechodziłem, ale kiedyś zakładając konto u niemieckiego brokera też takie coś mieli. Łączysz się z pracownikiem firmy na video-czacie, weryfikuje on Twoje dane, po czym pokazujesz do kamerki swój dowód :). Wszystko trwało z 2 minuty. Zdecydowanie szybciej niż wycieczka do notariusza, czy wycieczka do Szwajcarii.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB (-25%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post11 kwie 2018, 18:22

Ok, dzięki. Chyba trzeba będzie się przenieść z Dukascopy Europe do Dukascopy Bank.
Obrazek
Obrazek

ADASKO2012

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 14:01

No to swapy mają piękne.10 lotów na sprzedaż eurusd i 1200 złotych za 2 dni pobrane.Na kupno oddadzą ,ale jednak sporo.

RobertK

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 21:29

Cześć mam pytanie do osób zaznajomionych w temacie:
posiadam konto W Dukasie w PLN.
Czy istnieje możliwość "przewalutowania" już istniejącego konta?
Tzn. Zmiany waluty np. z PLN na Euro/Dolary wraz ze zgromadzonymi oszczędnościami? Jeśli tak, to ile taka operacja kosztuje. jakie są koszty, ile to trwa i ile razy w roku można to wykonać?

Czy ktoś z Was już takie coś robił, a jeśli tak, to jak poszło?

Czy może trzeba pieniądze wypłacić, zmienić walutę prowadzenia konta i wpłacić pieniądze już w tej walucie?

Dzięki za odpowiedzi,
Robert
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 21:34

Cześć,

Przewalutować konta nie możesz. Możesz za to otworzyć subkonto w drugiej walucie i przewalutować środki zlecając transfer wewnętrzny między nimi.

Wysokość opłat uzależniona jest od kwoty:
https://www.dukascopy.com/swiss/pl/abou ... eyExchange

Przez całą procedurę przeprowadzi Cię Twój account manager - wystarczy napisać do niego maila ;).
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB (-25%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

RobertK

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 21:41

Dzeki,
mój Acc Man wyjechał na kilka dni, więc postanowiłem dopytać na forum :D
Kolejne pytanie w związku z Twoją odpowiedzią- po stworzeniu subkonta i przelaniu pieniędzy będę niejako handlował na subkoncie, tak? w takim razie dukas może mnie obciążyć kosztami za utrzymanie konta na którym nie handluję, tego głównego?
Czy stworzenie subkonta jest płatne (poza prowizją za przewalutowanie oczywiście)?
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 21:49

Nie, subkonto to inaczej drugie, zwyczajne konto :). Opłata naliczana jest w przypadki braku aktywności ze strony klienta, a na drugim koncie będziesz handlował, prawda? :)
Dodatkowo, na tamtym rachunku prawdopodobnie nie zostawisz żadnych środków, a jeśli nie planujesz juz go używać to możesz je zamknąć ;).
- Forex Club Tools
- Program Podatek

Zapraszamy do kontaktu

RobertK

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 22:02

Żyjąc Polsce, płacąc tu rachunki i podatki, raczej nigdy nie zamknę mojego rachunku w PLN.
Choćby po to żeby wypłacić oszczędności będzie mi ono potrzebne, żeby przewalutować je znów z eur/usd i przelać już jako złotówki do mojego banku.

Pomimo prowizji dukasa, chyba jest to bardziej opłacalne niż otwieranie konta walutowego w moim banku/ przelaniu eur/usd/ wypłaceniu tych pieniędzy i zamianie ich w kantorze na złotówki :D

ehhh, inwestor to ma ciężko - tyle możliwości, tyle analiz i jak tu wybrać tą właściwą :wink:
PoprzedniaNastępna

Wróć do Brokerzy Forex