Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Gal_Anonim pisze:W platformie JForex brakuje mi prostej historii transakcji.
Bo raporty są bardzo zawiłe i nie lubię ich przeglądać.
Mój angielski jest słaby, więc ktoś mógłby do nich o tym napisać.
Bardzo bym o to prosił.
dobra uwaga ;]

odszukać i zrozumieć dzienny profit u nich to magia :mrgreen: :mrgreen: :568:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

STom
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2017, 13:41

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: STom »

Cześć.
To mój pierwszy post na tym forum, więc przy okazji witam Was wszystkich.

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę - jeśli nie to poproszę o przeniesienie.
Pytanie mam takie: czy na platformie Jforex 3 można jakoś "z automatu" znajdywać otwarte pozycje na wykresie?
Chodzi dokładnie o to, że mam otwartych powiedzmy 6 pozycji. 4 na jednym instrumencie i dwie na drugim. Jak je znaleźć nie przeszukując i analizując wykresu? Czy jest coś takiego: klikam na daną pozycję (np prawym klawiszem myszy), zaznaczam (lubwyskakuje menu) i daję polecenie typu: pokaż na wykresie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

STom pisze:Cześć.
To mój pierwszy post na tym forum, więc przy okazji witam Was wszystkich.

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę - jeśli nie to poproszę o przeniesienie.
Pytanie mam takie: czy na platformie Jforex 3 można jakoś "z automatu" znajdywać otwarte pozycje na wykresie?
Chodzi dokładnie o to, że mam otwartych powiedzmy 6 pozycji. 4 na jednym instrumencie i dwie na drugim. Jak je znaleźć nie przeszukując i analizując wykresu? Czy jest coś takiego: klikam na daną pozycję (np prawym klawiszem myszy), zaznaczam (lubwyskakuje menu) i daję polecenie typu: pokaż na wykresie.
Cześć,

Niestety nie ma nic takiego na JForex 3. Ale miejsca zawarcia transakcji są zaznaczane na wykresie i po najechaniu na nie kursorem myszki wyskakują wszystkie informacje dot. zlecenia więc szybko można sobie je samodzielnie zlokalizować. Przy wielu pozycjach na dużym odcinku czasu wystarczy pooperować sprawnie zoomem ;).
Gal_Anonim pisze:W platformie JForex brakuje mi prostej historii transakcji.
Bo raporty są bardzo zawiłe i nie lubię ich przeglądać.
Mój angielski jest słaby, więc ktoś mógłby do nich o tym napisać.
Bardzo bym o to prosił.
Mam przeciek ;). Trwają końcowe prace nad nowymi raportami. Może będą jeszcze w tym roku lub jeśli nie - na początku przyszłego na pewno ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

STom
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2017, 13:41

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: STom »

Dzięki serdeczne za odpowiedź!
Właśnie znalazłem częściowe rozwiązanie - można poszczególne pozycje przeglądać w aplikacji mobilnej.

Takie pytanie bonusowe: czy na innych platformach coś takiego istnieje?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

STom pisze: Takie pytanie bonusowe: czy na innych platformach coś takiego istnieje?
Nie spotkałem się z taką funkcją. Zazwyczaj jest to rozwiązane tak jak w Dukascopy.

A np. w MT4 w ogóle nie widać miejsc otwarcia/zamknięcia pozycji - są tylko poziomy. Konkretne miejsca możesz zobaczyć na wykresie dopiero jak ją zamkniesz i wtedy tak - jeśli przerzucisz ją z historii na wykres to przy wyłączonym autoprzesuwaniu przeniesie Cię do miejsca jej zamknięcia. No ale musisz zrobić to ręcznie za każdym razem :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

STom
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2017, 13:41

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: STom »

Hmmm...
No cóż - może ktoś jakąś wtyczkę kiedyś napisze :)

Dzięki raz jeszcze.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

albo mnie Dukass nie lubi albo ja nie mam farta ;/;/

Zleciłem wypłatę i 3 dzień cały czas kasę mam na koncie ;/ czyli domniemam że nic się nie dzieję ...

Dzwonie do Pana Rudnickiego i głuchy telefon :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Ja mam takie pytanko odnośnie komunikacji z opiekunem: Kiedyś kontakt był via Skype. Zmienił mi się opiekun, z nowym od czasu do czasu usiłuję się skontaktować w jakiejś sprawie przez wewnętrzną opcję zaimplementowaną na platformie, ale nie jestem pewien czy to w ogóle działa. Udało się to komuś? czy to pic na wodę?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:albo mnie Dukass nie lubi albo ja nie mam farta ;/;/

Zleciłem wypłatę i 3 dzień cały czas kasę mam na koncie ;/ czyli domniemam że nic się nie dzieję ...

Dzwonie do Pana Rudnickiego i głuchy telefon :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Może nie miałeś rozliczonych wszystkich pozycji na platformie? To już nie kwestia farta, ale formalności :). Wcześniej pamiętam, że było coś z dokumentami. No i niestety (a może raczej stety?), w Dukascopy nie ma przymykania oka ze strony działu prawnego i wszystko musi być "jak Pan Bóg przykazał" :).

Radka można atakować też na skype:
d.radoslaw.rudnicki
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:
PipsKong pisze:albo mnie Dukass nie lubi albo ja nie mam farta ;/;/

Zleciłem wypłatę i 3 dzień cały czas kasę mam na koncie ;/ czyli domniemam że nic się nie dzieję ...

Dzwonie do Pana Rudnickiego i głuchy telefon :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Może nie miałeś rozliczonych wszystkich pozycji na platformie? To już nie kwestia farta, ale formalności :). Wcześniej pamiętam, że było coś z dokumentami. No i niestety (a może raczej stety?), w Dukascopy nie ma przymykania oka ze strony działu prawnego i wszystko musi być "jak Pan Bóg przykazał" :).

Radka można atakować też na skype:
d.radoslaw.rudnicki
Już wszystko się zgadza ;] Dukass to jednak firma !
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

ODPOWIEDZ