DayTrading: Piątek 21.04.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 kwie 2017, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
2
33%
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: navik »

koniec zmagań...weekend. :564:

depo w poniedziałek 1000 zł ( takim musze grać, bo granica bolu u mnie to MC ,a 1.000 zł straty boli mniej niż 10.000 :lol: )
depo na dziś 1623,45 zł. Słabo .... bo było bardzo dużo zyskownych pozycji nie zamknietych w odpowiednim czasie.( a mogły być ) :roll:

Tsunami , namówiłeś mnie , żeby wypłacać zyski :564: 623,45 - przelew na konto ... swoje... :d

udanego wypoczynku wszystkim i zielonych pipsów... do środy :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

Tomasz196407 pisze:
To dobrze Pedro, celowo nie zapytałem o sugerowanie pozycji, co zazwyczaj tu jest przyjete,
konsola duża raczej co określiłes a wybicie szybkie ,gwałtowne nie dajace szans na wejście,
tez nie bede dlatego wstawiał swojego,
Jeszcze raz dzięki i w biegach łaczmy sie
konsola, jak na obrazku... najdluzej w tej konsoli cena spędziła 19 sesji : ) ... więc można uznać, że to poziom równowagi tego rynku na chwilę obecną : )
GBPJPYDaily.png
do każdego wybicia zawsze jest czas się podłączyć, i zawsze jest szansa na wejście, wiem na co czekam, jak się stanie to się podłączę, ------ akcja -> reakcja
nie ma co patrzeć na jak jeleń, tylko trzeba działać, zgodnie z planem : ) :564:

nie wiem, jakie masz zdanie o dr Wieczorku, ale polecam ten film, 35 minut ale warto :)
https://www.youtube.com/watch?v=4bFqR4CagXo
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Jean-Luc Melenchon

Reprezentant elektoratu skrajnie lewicowego, sceptycznie nastawionego do globalizacji i integracji europejskiej.
W razie wygranej obiecuje całkowitą przebudowę Unii, lub nawet opuszczenie wspólnoty, jeśli to będzie
konieczne. Jest także za wyjściem z NATO. Proponuje skrócenie wieku emerytalnego do 60 roku życia oraz
spłacanie długu publicznego z opodatkowania najbogatszych. Jest zwolennikiem wprowadzenia 100% podatku
powyżej określonej kwoty dla najlepiej zarabiających
, zwiększania wydatków publicznych, szczególnie tych
dotyczących ochrony środowiska. Podobnie jak Marine Le Pen opowiada się za zacieśnieniem współpracy z Rosją
(Fillon również jest za zniesieniem sankcji, Macron i Hamon chcą ich utrzymania).

DEBIL i nieuk.
Aż 18% chce na tego debila zagłosować według sondaży. Debile mieszkają także w innych państwach, nie tylko w polsce, to mnie cieszy.

źródło: https://www.mforex.pl/mnews/dynamic-ass ... rancja.pdf
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2017, 01:11 przez Bemowo1, łącznie zmieniany 1 raz.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

pedro pisze:
Tomasz196407 pisze:
To dobrze Pedro, celowo nie zapytałem o sugerowanie pozycji, co zazwyczaj tu jest przyjete,
konsola duża raczej co określiłes a wybicie szybkie ,gwałtowne nie dajace szans na wejście,
tez nie bede dlatego wstawiał swojego,
Jeszcze raz dzięki i w biegach łaczmy sie
konsola, jak na obrazku... najdluzej w tej konsoli cena spędziła 19 sesji : ) ... więc można uznać, że to poziom równowagi tego rynku na chwilę obecną : )
GBPJPYDaily.png
do każdego wybicia zawsze jest czas się podłączyć, i zawsze jest szansa na wejście, wiem na co czekam, jak się stanie to się podłączę, ------ akcja -> reakcja
nie ma co patrzeć na jak jeleń, tylko trzeba działać, zgodnie z planem : ) :564:

nie wiem, jakie masz zdanie o dr Wieczorku, ale polecam ten film, 35 minut ale warto :)
https://www.youtube.com/watch?v=4bFqR4CagXo
Bardzo ciekawa interpretacja ceny, kiedys spotkalem sie juz z czyms takim, odrzucamy cala geometrie i czas, liczymy tylko poziomy.

-- Dodano: 21 kwie 2017, 22:50 --
Bemowo1 pisze: Podobnie jak Marine Le Pen opowiada się za zacieśnieniem współpracy z Rosją
(Fillon również jest za zniesieniem sankcji, Macron i Hamon chcą ich utrzymania).
Francuzi maja jobla na punkcie Rosji. Generalnie panstwa Europy maja kompleks Rosji, chyba ze wzgledu na jej wielkosc i bezkomprosimowosc. Niech sie tam poprostu przeniosaa i pomieszkaja przy -20 st. w drewnianych chatach daleko od szosy.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

navik pisze:koniec zmagań...weekend. :564:

depo w poniedziałek 1000 zł ( takim musze grać, bo granica bolu u mnie to MC ,a 1.000 zł straty boli mniej niż 10.000 :lol: )
depo na dziś 1623,45 zł. Słabo .... bo było bardzo dużo zyskownych pozycji nie zamknietych w odpowiednim czasie.( a mogły być ) :roll:

Tsunami , namówiłeś mnie , żeby wypłacać zyski :564: 623,45 - przelew na konto ... swoje... :d

udanego wypoczynku wszystkim i zielonych pipsów... do środy :564:
Bardzo ładnie. :564:

Dobra, żeby nie było przechwałek kto ile zarobił na lukach po weekendzie wpisywać proszę co macie otwarte i jakim lotem.
Ja bez pozycji.
The only way is up

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

irmentruda pisze: Francuzi maja jobla na punkcie Rosji. Generalnie panstwa Europy maja kompleks Rosji, chyba ze wzgledu na jej wielkosc i bezkomprosimowosc. Niech sie tam poprostu przeniosaa i pomieszkaja przy -20 st. w drewnianych chatach daleko od szosy.
Rosja to rynek zbytu, a także rynek surowców, wiedzą o tym niemcy, francuzi... Cały zachód w dupsko ruskom włazi, dlatego, że widzi w tym interes. Tylko my polacy zmieniliśmy front, były u nas wojska ZSRR teraz są wojska USA.....

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: navik »

Dobra, żeby nie było przechwałek kto ile zarobił na lukach po weekendzie wpisywać proszę co macie otwarte i jakim lotem.
Ja bez pozycji.[/


Tez bez pozycji. :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

navik pisze:Dobra, żeby nie było przechwałek kto ile zarobił na lukach po weekendzie wpisywać proszę co macie otwarte i jakim lotem.
Ja bez pozycji.[/


Tez bez pozycji. :564:
a ja zostawiłem na Dax30 1,5 lota na UP

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

pedro pisze:
Tomasz196407 pisze:
To dobrze Pedro, celowo nie zapytałem o sugerowanie pozycji, co zazwyczaj tu jest przyjete,
konsola duża raczej co określiłes a wybicie szybkie ,gwałtowne nie dajace szans na wejście,
tez nie bede dlatego wstawiał swojego,
Jeszcze raz dzięki i w biegach łaczmy sie
konsola, jak na obrazku... najdluzej w tej konsoli cena spędziła 19 sesji : ) ... więc można uznać, że to poziom równowagi tego rynku na chwilę obecną : )
GBPJPYDaily.png
do każdego wybicia zawsze jest czas się podłączyć, i zawsze jest szansa na wejście, wiem na co czekam, jak się stanie to się podłączę, ------ akcja -> reakcja
nie ma co patrzeć na jak jeleń, tylko trzeba działać, zgodnie z planem : ) :564:

nie wiem, jakie masz zdanie o dr Wieczorku, ale polecam ten film, 35 minut ale warto :)
https://www.youtube.com/watch?v=4bFqR4CagXo

Bardzo ładnie przedstawiłes na wykresie GBPJPY, za to dzieki i gratki
też dlatego skupie sie własnie na tej parze w czasie obecnego weekendu-osobiście badź na ogólnym tu postaram sie wstawić,
Co do P.Wieczorka zawsze ogladam to co warte jest !!
jednakże przywiązuje dużą wage do Panów szkoleniowców, w takim względzie
że uwiarygadniają to co szkolą na Realnym Rynku- czyli prowadzą na koniec swojego szkolenia żywy nie historyczny TREjding,
tak jak mój ulubiony Henryk W.
:)
Pozdrawiam

s3baa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 12 paź 2013, 19:32

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: s3baa »

_Kerad_ pisze:
navik pisze:Dobra, żeby nie było przechwałek kto ile zarobił na lukach po weekendzie wpisywać proszę co macie otwarte i jakim lotem.
Ja bez pozycji.[/


Tez bez pozycji. :564:
a ja zostawiłem na Dax30 1,5 lota na UP


Ja mam 2 loty Gpb/Jpy up z 139.400. Na konto wrzuciłem zarobek z ostatnich 2 tygodni najwyżej w przyszłym tygodniu będę chodził smutny

Zablokowany