DayTrading: Piątek 21.04.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 kwie 2017, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
2
33%
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: andrut »

Tak na moje oko na EURUSD domalowali trzeciego indianina, czyżby teraz czas na Linkolna

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Kundziu pisze:Edek może jeszcze kawałek ku górze pójdzie ale do 7 maja powinien (chociaż nie musi) domknąć lukę i zacząć zabawę od nowa.
Czasami domykają 50 % luki, resztę domykają później.
Na ten moment wynik wiadomy na podstawie 20 milionów głosów spośród 47.... W nocy normalni ludzie i instytucje finansowe śpią, więc małym wolumenm można góry przenosić

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

W ogóle ta Farnacja to jakiś upadły kraj się robi.. Rozjeżdażają ich ciężarówkami, co drugi dzień zamach.. strzelają do policjantów, a oni wybierają jakiegoś słupa-farmazoniarza. Lubią słuchać bajek a ich kraj się stacza. W sumie zaczynam doceniać w tego punku Polandię, bo u nas taki Zandberd jednak 3,5%, a Rysiu Petru 8,5%- czyli obaj pod kontrolą :)

Ambasador, co to za plan 4,5 lota S, 3,5 lota L??? Chcesz zgarnąć zysk z luki a potem poczekać aż domkną?? Strasznie ostro.. :shock:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:W ogóle ta Farnacja to jakiś upadły kraj się robi.. Rozjeżdażają ich ciężarówkami, co drugi dzień zamach.. strzelają do policjantów, a oni wybierają jakiegoś słupa-farmazoniarza. Lubią słuchać bajek a ich kraj się stacza. W sumie zaczynam doceniać w tego punku Polandię, bo u nas taki Zandberd jednak 3,5%, a Rysiu Petru 8,5%- czyli obaj pod kontrolą :)

Ambasador, co to za plan 4,5 lota S, 3,5 lota L??? Chcesz zgarnąć zysk z luki a potem poczekać aż domkną?? Strasznie ostro.. :shock:
Ambasador to zawodowiec. Poradzi sobie.
The only way is up

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

JA nawet na demo tak się boję grać.. ;)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Ambasador
Gaduła
Gaduła
Posty: 321
Rejestracja: 19 cze 2015, 13:01

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Ambasador »

Świeżak44 pisze: Ambasador, co to za plan 4,5 lota S, 3,5 lota L??? Chcesz zgarnąć zysk z luki a potem poczekać aż domkną?? Strasznie ostro.. :shock:
Musiałem hedge założyć, bo inaczej miałbym 4,5 lota na sam sell na wyborczy weekend. Nie chciałem aż tak ryzykować, bo to byłoby postawienie wszystkiego na jedną kartę. Przy takim wolumenie hmmm... nawet przy tym depo co teraz mam to byłoby wtedy strasznie ostro. W piątek koło 12ej przy 1203x mogłem zamykać z dość małą stratą patrząc na ostatnie zyski (-12k), ale postanowiłem czekać. W głowie rano już ew. hedge miałem i jedziemy z tematem.

Plan sam z siebie jest taki jak opisałeś, ale może na górze jeszcze dołożę sell, aczkolwiek 5,5 czy 6,5 lota w jeden kierunek to już bardzo dużo, nawet jak na mnie :)

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 21.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Świeżak44 pisze:W ogóle ta Farnacja to jakiś upadły kraj się robi..
Jak dzisiaj oglądałem wiadomości (a robię to kilka razy w roku) to słysząc wypowiedzi obywateli francji odniosłem wrażenie, że to kraj 3 świata. Bezrobocie, ataki terrorystyczne.

A teraz ruscy wyślą kilku najemników przebranych za arabów, którzy zrobią rozpierduchę w centrum paryżewa, następnie dokonają samospalenia w ramach świętej wojny i Le Pen ma zwycięstwo w kieszeni

Zablokowany