Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Widzisz Wuza i przyznałeś mi rację. Przytaczasz gwałtowne ruchy po waznych wydarzeniach. podczas takowych nie ma mnie na rynku. Czytaj. jeśli nie chcesz uczestniczyć we wspólnym journalu to napisz u jakiego broka będziesz grał i jaki będzie depozyt stratrowy. Dopasujemy sie do ciebie i i tak będzie można porównać. :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Adrianoforex pisze:Widzisz Wuza i przyznałeś mi rację. Przytaczasz gwałtowne ruchy po waznych wydarzeniach. podczas takowych nie ma mnie na rynku. Czytaj. jeśli nie chcesz uczestniczyć we wspólnym journalu to napisz u jakiego broka będziesz grał i jaki będzie depozyt stratrowy. Dopasujemy sie do ciebie i i tak będzie można porównać. :mrgreen:
Czyli w czasie zawieruchy związanej z Syrią nie było Cię na rynku 2 tyg ?
Albo nie rozumiesz o czym do Ciebie pisze albo taki masz styl i starasz się każdą wypowiedz obrócić na swoją korzyść.
Fakty i matematyka jest jednak w tym przypadku nieubłagana, w momencie realizacji Twojego zlecenia sell limit miałbyś -10 pipsów na pozycji + spread co daje 10% straty, nawet zamykając pozycję z ręki po 10-20 pipsach pozwalasz na 30% obsuwy, w przypadku głupiego twiita na temat strzelaniny w białym domu zaliczasz MC w 30 sekund.
Oczywiście, że jest to zdarzenie którego nie da się przewidzieć ale ja starałem się tylko pokazać, że Twoja zasada odnośnie małego ryzyka mija się z prawdą.
Nie masz odwagi przyznać się do tego, że koloryzujesz troszkę na temat swojego mm i tradingu ale to już nie jest mój problem. Każdy sam wyrobi sobie zdanie na ten temat. Temat podatku i wypłaty środków w tym czasie zmienia cokolwiek w sprawie realności konta ?

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Wuza pisze:
Adrianoforex pisze:Widzisz Wuza i przyznałeś mi rację. Przytaczasz gwałtowne ruchy po waznych wydarzeniach. podczas takowych nie ma mnie na rynku. Czytaj. jeśli nie chcesz uczestniczyć we wspólnym journalu to napisz u jakiego broka będziesz grał i jaki będzie depozyt stratrowy. Dopasujemy sie do ciebie i i tak będzie można porównać. :mrgreen:
Czyli w czasie zawieruchy związanej z Syrią nie było Cię na rynku 2 tyg ?
Albo nie rozumiesz o czym do Ciebie pisze albo taki masz styl i starasz się każdą wypowiedz obrócić na swoją korzyść.
Fakty i matematyka jest jednak w tym przypadku nieubłagana, w momencie realizacji Twojego zlecenia sell limit miałbyś -10 pipsów na pozycji + spread co daje 10% straty, nawet zamykając pozycję z ręki po 10-20 pipsach pozwalasz na 30% obsuwy, w przypadku głupiego twiita na temat strzelaniny w białym domu zaliczasz MC w 30 sekund.
Oczywiście, że jest to zdarzenie którego nie da się przewidzieć ale ja starałem się tylko pokazać, że Twoja zasada odnośnie małego ryzyka mija się z prawdą.
Nie masz odwagi przyznać się do tego, że koloryzujesz troszkę na temat swojego mm i tradingu ale to już nie jest mój problem. Każdy sam wyrobi sobie zdanie na ten temat. Temat podatku i wypłaty środków w tym czasie zmienia cokolwiek w sprawie realności konta ?

Nie było mnie, podobnie jak po Fukushimie, zamachach w Hiszpanii, zamachach w Londynie i podczas 11.09. I chyba nie ma się czego wstydzić. Czasami warto Wuza uciec od pokusy i zrobić sobie mała przerwę urlopową. :mrgreen:

Co do ryzyka to nie mija się z prawdą. Ja z realnego konta regularnie wypłacam połowę zysków. I to również one stanowią inny rodzaj SL. W odróżnieniu od ciebie nie ryzykowałem nigdy takiej kasy jak ty, bo najzwyczajniej w świecie część moich pieniędzy zarobionych na FOREX pracowała juz gdzie indziej. :mrgreen: Skoro zarzucasz mi koloryzowanie itp to czemu masz opory przed wspólnym prowadzeniem journala. Jeśli nie chcesz to napisz tylko u jakiego broka z jakim depozytem zaczniesz. Ja ustawię sie tak samo. Przeciez i tak na tym nie stracisz ani nie zyskasz. Jednak wtedy zobaczymy, kto gada o SL a kto go stosuje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Nawet nie wiesz jak irytujące są te ciągłe :mrgreen:

Baw się dobrze w swoich gierkach

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Wuza pisze:Nawet nie wiesz jak irytujące są te ciągłe :mrgreen:

Baw się dobrze w swoich gierkach


Jeśli ci przeszkadzają to przepraszam. W takim razie jeśli nie chcesz zamienić gadania na działanie, to pozwolisz, że jak już założysz swój nowy journal i wkleisz transakcje to dostosuję depozyt i wybiorę tego samego brokera. W ten sposób będę prowadził dwa journala, o ile pozwolą na to moderatorzy. Niech działanie zweryfikuje co jest lepsze stosowanie odległegło SL, czy tylko pisanie o nim. I nie martw się, nie wystraszy mnie wysoki depozyt początkowy.


A teraz przepraszam za off topic. Idę szukać dzisiaj kolejnych okazji.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

goose
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:10

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: goose »

@ Wuza szkoda zdrowia. Adrian doskonale wie, badz ma napisane na swojej kartce kiedy i gdzie bedzie trzesienie ziemi, jakis zamach czy wyskoczy jakis niespodziewany twitter itd. Dlatego zadawanie pytan o bezpieczne mm nie ma najmniejszego sensu.

Pozdrawiam i sorry za OT, ale nie moglem sie powstrzymac.

Awatar użytkownika
Kimkolwiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 960
Rejestracja: 09 kwie 2013, 06:26

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: Kimkolwiek »

BASTA! Jestem zdruzgotany postawa adriana. Jak mozna tak bezczelnie deptac czyjes osiagniecia w imie swojego niedopieszczonego ego..
Przez ostatnie 6 miesiecy Wuza prowadzil jeden z najlepszych I najwartosciowszych dziennikow na tym forum. Wszystko bylo podane na tacy: wyjscia, wejscia Tp, sl poprzez podlaczanego trade explorera. Jak sam autor przyznal jest to zabezpieczenie w przypadku problemow z brokerem. Dzinnik cieszyl sie wielkim zainteresowaniem Padalo mnostwo pytan na ktore Wuza zawsze rzeczowo odpowiadal, robil analizy I tlumaczyl dlaczego zajal dana pozycje. Wiele osob na tym skorzystalo I sporo sie nauczylo. Nie musial tego robic, mogl odpalic explorera a pytania olewac.
Adrian powidz szczerze po co tu jestes? Chyba nie powiesz ze tak bardzo ci zalezy na tym forum I chcesz niesc pomoc poczatkujacym... Zalogowales sie tu po to aby pomoc swojemu ego myslales ze jak powiesz ze tradujesz od 1980 I wkleisz pare statemencikow ludzie beda cie nosic na rekach, a tu ZONK niestety twoj dzinnik ledwo zipie a ty rzucasz sie jak karas bez wody. Zabawne jest to ze konik chce zostac forumowym kowbojem. Brak ci charyzmy ludzie nie zadaja ci pytan bo belkoczesz nie na temat. Przestan pajacowac i prowokowac do jakichs forexowych batalii. Jezeli masz kryzys wieku sredniego to zapewniam cie ze to jest zle miejsce na zalatwianie tego typu spraw.
Jezeli naprawde czujesz ze twoja misja to niesienie pomocy poczatkujacym to podlacz explorera i rob analizy swoich zagran. Wtedy na pewno cale forum skorzysta a ty bedziesz mogl sie czuc dumny ze zrobiles wiele dla navigatora. Poki co zachowujesz sie jak krzyczacy konik na biegunach
ps. wlasnie zuwazylem ze sie obraziles i zamknales swoj dzinnik, co jest potwierdzeniem wyzej wymienionych domnieman :568: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=i7X2wYEcOWk
Milego dnia :564:
Moja droga do wielkiego chajcu: http://www.forexfactory.com/kimkolwiek#27
Cos dla relaksu: https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI
Nie sprzedaje sygnalow, nie robie szkolen.

WARNING:
DO NOT TRY THIS AT HOME!

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Sorry za spam. Tak sobie to wszystko czytam... :/ Nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę, a jednak. Kimkolwiek ma rację! :D
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
mosek
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:13

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: mosek »

Szkoda, szkoda, Adrian wez ty sie czlowieku opanuj troche, widze ze ci czegos brakuje chyba lechtania tylko nie wiem po czym.... po ..... a to juz chyba sparciale heh ....
A tak powaznie mowiac to nauczylem sie troszke podgladajac Wuze, ale z dziennika Adriana nic nie wynioslem ....
'Chwytamy trend za jaja i wykręcamy tak, że się zesra pipsami. Nasz plan to trzymać się planu. Przejdziemy przez sesję jak gówno przez rurę.'

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Wuza Daytrading, 10k $ Real, podsumowanie str. 79

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

mosek pisze:Szkoda, szkoda, Adrian wez ty sie czlowieku opanuj troche, widze ze ci czegos brakuje chyba lechtania tylko nie wiem po czym.... po ..... a to juz chyba sparciale heh ....
A tak powaznie mowiac to nauczylem sie troszke podgladajac Wuze, ale z dziennika Adriana nic nie wynioslem ....
Może i nie wyniosłeś nic z dziennika Adriano. Z domu, wychowania też niestety nie.

ODPOWIEDZ