Broker ECN -poślizgi ?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
buntownik
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:14

Nieprzeczytany post autor: buntownik »

Akhh pisze:yb i nie masz poślizgów przy SL? Zapisz poziom 20 chociaż SL i zobacz na jakich poziomach się zamknie. Jeśli nie będzie poślizgów to widać coś się zmieniło i to ja się mylę.

chlopie powiem ci jedno pare lat gram na platformie fxpro na paczatku na mt4 potem na ctrader i mialem jeden poslizg i to chyba bylo 2 pipsy, aha odpowiadam na twoje pytanie mam twardy SL i 2 poziomy tp i o dziwo zamyka mi praktycznie idealnie no chyba ze przez poslizg rozumiesz 2 punkty pamietaj napisalem punkty nie pipsy :wink:

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 302
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

Berta, ale może tak z szacunkiem do Akhh? Parobasa - chłopa to ty możesz sobie na wykopki wynająć. Pamietaj :wink: Ostatnio jakaś taka dziwna moda tutaj zapanowała.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

buntownik pisze:
Akhh pisze:yb i nie masz poślizgów przy SL? Zapisz poziom 20 chociaż SL i zobacz na jakich poziomach się zamknie. Jeśli nie będzie poślizgów to widać coś się zmieniło i to ja się mylę.

chlopie powiem ci jedno pare lat gram na platformie fxpro na paczatku na mt4 potem na ctrader i mialem jeden poslizg i to chyba bylo 2 pipsy, aha odpowiadam na twoje pytanie mam twardy SL i 2 poziomy tp i o dziwo zamyka mi praktycznie idealnie no chyba ze przez poslizg rozumiesz 2 punkty pamietaj napisalem punkty nie pipsy :wink:
To widzisz, mnie FxPro wykosił w pewnym momencie (początek 2009 roku) poślizgami po 5-15pipsów na każdym zleceniu buy/sell stop. Było to po zrobieniu całkiem ładnego wyniku.

Nie wiem jak jest na ich ECN i czy to jest prawdziwy ECN, ale jeśli nie ma poślizgów to chwała im za to. Może się coś pozmieniało, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć kiedy czytam forum i widzę cały czas skargi na poślizgi przy zleceniach na ECN.

Widać się nie znam.

Awatar użytkownika
futurama
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 01 sie 2012, 20:07

Nieprzeczytany post autor: futurama »

Wydaje mi się, że w trybie ECN forex powinien działać tak jak nasza rodzima giełda GPW, czyli jeżeli decydujemy się na kupno po najlepszej cenie - możliwy jest przeskok ceny i inna jej wartość, natomiast kiedy wystawiamy zlecenie typu stop lub limit cena powinna być stała wiec skąd tu takie poślizgi u tych wszystkich ECN STP NDD i MM - tego się pewnie nigdy nie dowiemy.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Z płynności rynku i faktu, że jesteś jednym z ostatnich ogniw w wypełnianiu zlecenia.
Napisali, że możesz ustalić poślizg dopuszczalny, ale wtedy będziesz miał problemy z realizacją zlecenia.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

futurama pisze:Wydaje mi się, że w trybie ECN forex powinien działać tak jak nasza rodzima giełda GPW, czyli jeżeli decydujemy się na kupno po najlepszej cenie - możliwy jest przeskok ceny i inna jej wartość, natomiast kiedy wystawiamy zlecenie typu stop lub limit cena powinna być stała wiec skąd tu takie poślizgi u tych wszystkich ECN STP NDD i MM - tego się pewnie nigdy nie dowiemy.
Nie ma jednej kolejki zleceń - rynek zdecentralizowany.

buntownik
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:14

Nieprzeczytany post autor: buntownik »

Berta, ale może tak z szacunkiem do Akhh?
masz racje przepraszam :cry:

Dodano po 7 minutach:
Akhh pisze:Nie wiem jak jest na ich ECN i czy to jest prawdziwy ECN, ale jeśli nie ma poślizgów to chwała im za to. Może się coś pozmieniało, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć kiedy czytam forum i widzę cały czas skargi na poślizgi przy zleceniach na ECN.

Widać się nie znam.
Moze masz pecha z platforma nie wiem naprawde, ale ja zlego slowa nie moge powiedziec o fx pro, zobacz sobie ctrader rewelka jak dla mnie,

Dodano po 1 minutach:
futurama pisze:Wydaje mi się, że w trybie ECN forex powinien działać tak jak nasza rodzima giełda GPW
nie ma co porownywac jedna swieczka na m15 zjada cala nasza gielde i nawet butow nie wypluje :wink:

Dodano po 1 minutach:
Akhh pisze:Nie wiem jak jest na ich ECN i czy to jest prawdziwy ECN, ale jeśli nie ma poślizgów to chwała im za to. Może się coś pozmieniało, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć kiedy czytam forum i widzę cały czas skargi na poślizgi przy zleceniach na ECN.
A wiesz kto sie skarzy ci ktorzy przegrywaja :wink:

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Od miesiąca testuję Noble MT5 ECN . Gram na walutach, które zwykle u brokerów MM mają spread od 10 pipsów wzwyż. I jak zauważyłem poślizg jest standardem. Zarówno na TP jak na SL.
Ogólnie w tych poślizgach nie widzę niczego dziwnego bo skoro to ma być ECN to panować tam muszą warunki rynkowe i poślizg zawsze będzie występował.
Nie będzie go tylko w przypadku zleceń , które wstawiamy na rynek.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

buntownik
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:14

Nieprzeczytany post autor: buntownik »

MarioDM pisze:Od miesiąca testuję Noble MT5 ECN . Gram na walutach, które zwykle u brokerów MM mają spread od 10 pipsów wzwyż
To tylko pogratulowac :wink:

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

buntownik pisze:
A wiesz kto sie skarzy ci ktorzy przegrywaja :wink:
No bo skąd mógłbyś wiedzieć, co robią wygrywający?

ODPOWIEDZ