Zakładamy Stowarzyszenie.

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
marcinpl87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 14 mar 2007, 23:50

Nieprzeczytany post autor: marcinpl87 »

czuki pisze:I na prawdę wierzysz, że teraz masz cechy lidera? Bo potrafisz wytłumaczyć jak składać zlecenia?
nie chodziło mi o to że miałbym być liderem albo ktokolwiek mógłby być liderem. Obsługa metratradera była tylko przykładem, tego że ktoś kto nie jest guru też może pomóc innym -> inaczej -> nie poda świętego grala na tacy ale może być pomocny w bardziej technicznych aspektach inwestowania.
Wracając jeszcze do lidera -> forex.nawigator.biz nie ma jednego lidera (oj teraz na mnie pewnie gromy z nieba polecą :shock: ) ale ma administratorów, moderatorów i kilku userów który dzięki doświadczeniu, ilości postów, wynikach na forexie (albo sumie tych czynników) mają szacunek pozostałych użytkowników i pomagają innym i forum się rozwija. Więc nie rozumiem po co liderzy dla (szczególnie nieformalnego) stowarzyszenia?

Awatar użytkownika
Mavratus
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 20 sie 2010, 09:49

Nieprzeczytany post autor: Mavratus »

Co do Twojej wypowiedzi dotyczącej forum, zgodzić się do końca nie mogę, pozytywny aspekt tego forum jest o wiele mniejszy niż tutaj piszesz...

Muszę Cie zmartwić każda inicjatywa musi mieć plan inżyniera który to wykona, i ktoś musi podejmować decyzje... pomysł upadnie jesli nie znajdzie się taka osoba.

Co do tych guru na forum, to brakuje ich jako zwykłych userów.
Uważaj jest tu dużo zadymiarzy jeśli masz tutaj swoje zdanie i umiesz, wybierać wątki na tym forum na pewno masz predyspozycje. Tylko frajerzy kłócą się kto ma większego.

Mistrz_Magik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010, 19:49

Nieprzeczytany post autor: Mistrz_Magik »

To, że mam mało postów na forum to świadczy o tym, że nie mogę niczego zrobić? Bzdura. Bzdura. Bzdura. Nie piszę tylko do Was, także nie myślcie, że jesteście moim zbawieniem.
Zauważyłem na tym forum tendencję do negowania wszystkich naprawdę fajnych pomysłów. Polacy. Przez takich właśnie Polska stoi w miejscu.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Byc moze cos mi umknelo w tym watku bo za cholere nie widze tego fajnego pomyslu...

Mistrz_Magik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010, 19:49

Nieprzeczytany post autor: Mistrz_Magik »

Cyb pisze:Byc moze cos mi umknelo w tym watku bo za cholere nie widze tego fajnego pomyslu...
Widocznie słabo patrzysz.

Awatar użytkownika
admkowal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: 29 paź 2009, 14:57

Nieprzeczytany post autor: admkowal »

Mistrz_Magik pisze:
Cyb pisze:Byc moze cos mi umknelo w tym watku bo za cholere nie widze tego fajnego pomyslu...
Widocznie słabo patrzysz.
... powiedział autor
its not what you trade its how you trade it
trading is waiting
--
więcej info na temat tradingu - strona www w profilu

AK

Mistrz_Magik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010, 19:49

Nieprzeczytany post autor: Mistrz_Magik »

admkowal pisze:
Mistrz_Magik pisze:
Cyb pisze:Byc moze cos mi umknelo w tym watku bo za cholere nie widze tego fajnego pomyslu...
Widocznie słabo patrzysz.
... powiedział autor
...napisał.

Awatar użytkownika
admkowal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: 29 paź 2009, 14:57

Nieprzeczytany post autor: admkowal »

Chyba nie zrozumiałeś, że nie na miejscu jest ocenianie swoich wypowiedzi. To tak jakbyś opowiedział żart i sam byś się śmiał albo prowadził szkolenia i sam siebie oceniał że jest ono najlepsze.
its not what you trade its how you trade it
trading is waiting
--
więcej info na temat tradingu - strona www w profilu

AK

Mistrz_Magik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010, 19:49

Nieprzeczytany post autor: Mistrz_Magik »

Ja bronię tylko swoich racji. Ty Swoich i każdy inny swoich.

mb777
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 26 sty 2010, 18:21

Nieprzeczytany post autor: mb777 »

Ok załóżcie stowarzyszenie, zacznijcie działać a wyniki przyjdą - jeśli sie wam uda i stowarzyszenie będzie naprawdę wartościowe to sam dołączę :)
ale na dzień obecny nie macie nic do zaoferowania

ODPOWIEDZ