Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
MylesgCopaleen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2018, 19:13

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: MylesgCopaleen »

Serio masz problem ze zrozumieniem definicji tego slowa :lol:
P.S. Nie musze cie ponizac, sam to robisz :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MylesgCopaleen pisze: P.S.
W ostatnich dniach Sąd Najwyższy (?) napisał sam dla siebie pozew, odpowiedź na pozew, wniosek o zabezpieczenie i jeszcze rozstrzygnął sprawę. Doprawdy niezwykły trójpodział władzy. Niewątpliwie zgodny z konstytucją.

LOL
to może wyjaśnie bo tego bełkotu nie idze czytać :)
SN postanowił wstrzymac stosowanie 3 zapisów Ustawy i zadał pyatnie do Trybunału Sprawiedliwości UE, czy sa zgodne z prawem unijnym. Tylko tyle. Bo nowa (pożal sie boże) Ustawa PiS takie wątpliwości rodzi. Do tego zadano pytanie odnośnie orzekania Sędziów co mają skończone 65 lat.
Jeśli postępowanie SN jest niezgodne z prawem/jest bezprawne (co PiS wszędzie głosi) to TSUE to potwierdzi.
Mam tylko nadzieje, że jesli sie okaże, że SN miał racje i TSUE potwierdzi niezgodność z Prawem Unijnym uchwalonej w Ustawie zapisów przez PiS to te tłuki (z PiS) co to głosza podadzą sie do dymisji i wszystko odszczekają :)
Brak kompetencji i ignorancja będzie dla wszystkich oczywista.
Ale moje nadzieje chyba tylko nadziejami pozostaną. Zakładam, że scenariusz będzie zgoła inny.
Gdy TSUE stwierdzi, że zapisy Ustawy sa niezgodne z Prawem Unijnym pewnie sie dowiemy, że to lewacki Trybunał i takie tam brednie :)
Scenariusz dokładnie taki sam jak przy orzeczeniu Komisji Weneckiej :)
A PiSomatołki na forach nie omieszkaja tego nam zakomunikować :d
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 59124.html

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MylesgCopaleen pisze:Dyzurny POmazaniec sie wychylil zza krzaka.
Komisja wenecka i tsue to autorytetydla POmazanca blondyna :shock:
Zawsze mozna sie odwolac od wyroku jak chocby w CHR :)
:d
Tak myslałem. Pewnie nawet nie ogarnia o czym napisałem. A sam temat poruszył, każdy widział :d

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

MylesgCopaleen pisze: I w ramach tego myślenia o bezpieczeństwie państwa polskiego i obawy przed Rosja -irmentruda to do ciebie -
ponad podziałami uzależniliście nasz kraj od dostaw gazu ze Wschodu na długie lata i rozbroiliście nas redukując armię do kilkudziesięciu tysięcy (tyle co ma kilkumilionowa Finlandia)? Genialne...
ochoooo, czyli jednak moje przypuszczenia właśnie zostały potwierdzone, jak tam miewacie się na służbie?

MylesgCopaleen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2018, 19:13

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: MylesgCopaleen »

Blondyn nie no rewelacja, nie wiedzialem, ze wykladaja prawo pod monopolowym :)
Pytanie prejudycjalne (wiekszosc tutaj pewnie nie potrafilaby to wypowiedziec)
Pomijasz moze przez przypadek lub niekompetencje, ze Polska i np Wielka Brytania podpisaly porozumienie miedzynarodowe uzupelnione Protokolem Brytyjskim ktore cytuje Artykul 1
"karta Praw Podstawowych nie rozszerza kompetencji Trybunalu Sprawiedliwosci Unii Europejskiej ani zadnego sądu lub Trybunalu Polski lub Zjednoczonego Krolestwa do uznania, ze przepisy ustawowe, wykonawcze lub administracyjne, praktyki lub dzialania administracyjne Polski lub ZK sa niezgodne z podstawowymi prawami, wolnosciami, zasadami, ktore sa w niej potwierdzone"

Rozumiesz cos z tego zapisu prawnwgo czy wyjasniac inteligencie?

Duzo zyskow zycze, pipsow niekoniecznie.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MylesgCopaleen pisze:Blondyn nie no rewelacja, nie wiedzialem, ze wykladaja prawo pod monopolowym :)
Pytanie prejudycjalne (wiekszosc tutaj pewnie nie potrafilaby to wypowiedziec)
Pomijasz moze przez przypadek lub niekompetencje, ze Polska i np Wielka Brytania podpisaly porozumienie miedzynarodowe uzupelnione Protokolem Brytyjskim ktore cytuje Artykul 1
"karta Praw Podstawowych nie rozszerza kompetencji Trybunalu Sprawiedliwosci Unii Europejskiej ani zadnego sądu lub Trybunalu Polski lub Zjednoczonego Krolestwa do uznania, ze przepisy ustawowe, wykonawcze lub administracyjne, praktyki lub dzialania administracyjne Polski lub ZK sa niezgodne z podstawowymi prawami, wolnosciami, zasadami, ktore sa w niej potwierdzone"

Rozumiesz cos z tego zapisu prawnwgo czy wyjasniac inteligencie?

Duzo zyskow zycze, pipsow niekoniecznie.
To może poczekamy i zobaczymy co powie TSUE :)
Bo wchodząc do UE zobowiązalismy sie stosowac i przestrzegac Prawa Unijnego.
Wiem, wiem, że Pan Zbyszek mgr prawa to PiSomatołków "ałtorytet" co 3x podejście na aplikacje sędziowską oblał :d
Juz nie wspomne o Julci z TK czy Pietrewicza piszącego Ustawy :)

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Cblondyn pisze:
MylesgCopaleen pisze: Bo wchodząc do UE zobowiązalismy sie stosowac i przestrzegac Prawa Unijnego.
Wiem, wiem, że Pan Zbyszek mgr prawa to PiSomatołków "ałtorytet" co 3x podejście na aplikacje sędziowską oblał :d
Juz nie wspomne o Julci z TK czy Pietrewicza piszącego Ustawy :)
Ale ta cała zgraja, łącznie z narciarzem na telefon tego nie chcą zrozumieć, bo nie wyrośli z tego sowieckiego myślenia jakim nas darzono przez 40 lat.
No ale cóż, słabość Unii to siła Rosji i US a pisiory grają tu główną rolę w tym spektaklu.

Nendo

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

irmentruda pisze: ochoooo, czyli jednak moje przypuszczenia właśnie zostały potwierdzone, jak tam miewacie się na służbie?
ORMO czuwa...

MylesgCopaleen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2018, 19:13

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: MylesgCopaleen »

Lol nie znam tych Panstwa tylko z newsow.
Za to przesle link z ktorego czerpalem
https://www.mpips.gov.pl/spoleczne-praw ... opejskiej/

SN powolal sie wlasnie na KPP, co jest absurdem, poniewaz potem przylaczono sie do protokolu brytyjskiego, ktore reguluje kwestie zastosowania KPP.

Lopatologicznie, to tak jakbys podpisal umowe, potem aneks do umowy, a pozniej udawal, ze tego aneksu nie ma.

Jak czuwa to juz niektorzy z was mieliby problemy... Maja ale z logika.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

MylesgCopaleen pisze: Jak czuwa to juz niektorzy z was mieliby problemy... Maja ale z logika.
Straszysz?

ODPOWIEDZ