XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

    Hector Escaton pisze:XTB proponuje mi bonus za free jesli wplace kase na depozyt w odpowiedniej kwocie i wejde w pozycje ale z tego co slyszalem jest zakaz bonusow wedlug najnowszych wytycznych KNF pytanie brzmi moga dawac bonus czy nie moga :d
    To bardzo ciekawe co piszesz. A nie jest czasem tak że mylisz XTB z X-Trade? Nazwy są niestety mylące i wiem, że dział compliance XTB zbiera tego typu przypadki, bo na pewno chcieliby jakoś prawnie wpłynąć na X-Trade aby zmienili nazwę...

    XTB - Online Trading
    Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
    Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
    Awatar użytkownika
    Hector Escaton
    Uczestnik
    Uczestnik
    Posty: 4
    Rejestracja: 05 gru 2016, 21:21

    Re: XTB

    Nieprzeczytany post autor: Hector Escaton »

    MowmiSasiad pisze:
      Hector Escaton pisze:XTB proponuje mi bonus za free jesli wplace kase na depozyt w odpowiedniej kwocie i wejde w pozycje ale z tego co slyszalem jest zakaz bonusow wedlug najnowszych wytycznych KNF pytanie brzmi moga dawac bonus czy nie moga :d
      To bardzo ciekawe co piszesz. A nie jest czasem tak że mylisz XTB z X-Trade? Nazwy są niestety mylące i wiem, że dział compliance XTB zbiera tego typu przypadki, bo na pewno chcieliby jakoś prawnie wpłynąć na X-Trade aby zmienili nazwę...
      wyglada na to ze wystarczy bonus nazwac promocja i mozna olac KNF no bo przeciez to promocja ale jaja :d :p
      Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny...

      Awatar użytkownika
      nnm82
      Stały bywalec
      Stały bywalec
      Posty: 50
      Rejestracja: 10 lut 2010, 12:39

      Re: XTB

      Nieprzeczytany post autor: nnm82 »

      Xtb dzis po RAZ kolejny poprzez ogromne rozszerzenie spredu zamknal mi pozycje..

      Xtb stosuje take praktyki

      Nue wpacajcie tam pieniedzy Bo gwarantuje wam ze he stracicie

      grzegorzx7
      Gaduła
      Gaduła
      Posty: 134
      Rejestracja: 10 maja 2016, 12:03

      Re: XTB

      Nieprzeczytany post autor: grzegorzx7 »

      nnm82 pisze:Xtb dzis po RAZ kolejny poprzez ogromne rozszerzenie spredu zamknal mi pozycje..

      Xtb stosuje take praktyki

      Nue wpacajcie tam pieniedzy Bo gwarantuje wam ze he stracicie
      A masz basic czy standart jeśli mogę spytać ?

      Awatar użytkownika
      MowmiSasiad
      Pasjonat
      Pasjonat
      Posty: 583
      Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

      Re: XTB

      Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

      Hector Escaton pisze:
      MowmiSasiad pisze:
        Hector Escaton pisze:XTB proponuje mi bonus za free jesli wplace kase na depozyt w odpowiedniej kwocie i wejde w pozycje ale z tego co slyszalem jest zakaz bonusow wedlug najnowszych wytycznych KNF pytanie brzmi moga dawac bonus czy nie moga :d
        To bardzo ciekawe co piszesz. A nie jest czasem tak że mylisz XTB z X-Trade? Nazwy są niestety mylące i wiem, że dział compliance XTB zbiera tego typu przypadki, bo na pewno chcieliby jakoś prawnie wpłynąć na X-Trade aby zmienili nazwę...
        wyglada na to ze wystarczy bonus nazwac promocja i mozna olac KNF no bo przeciez to promocja ale jaja :d :p
        Mylicie X-Trade Brokers z X-Trade. Drugi jest cypryjskim brokerem i rzeczywiście daje bonusy. XTB NIE PROPONUJE NIKOMU BONUSÓW. muszę chyba capslockiem pisać, bo inaczej nikt nie rozumie. Poniżej wklejam link do promocji cypryjskiego broka:
        https://www.xtrade.eu/pl/promotions/welcome-package/

        Działa dla nich jeden z boiler room'ów w Warszawie (z tego co wiem to ten na Postępu).

        grzegorzx7
        Gaduła
        Gaduła
        Posty: 134
        Rejestracja: 10 maja 2016, 12:03

        Re: XTB

        Nieprzeczytany post autor: grzegorzx7 »

        MowmiSasiad pisze: Mylicie X-Trade Brokers z X-Trade. Drugi jest cypryjskim brokerem i rzeczywiście daje bonusy. XTB NIE PROPONUJE NIKOMU BONUSÓW. muszę chyba capslockiem pisać, bo inaczej nikt nie rozumie. Poniżej wklejam link do promocji cypryjskiego broka:
        https://www.xtrade.eu/pl/promotions/welcome-package/

        Działa dla nich jeden z boiler room'ów w Warszawie (z tego co wiem to ten na Postępu).
        Może dopiero od niedawna XTB zaczęło dawać bonusy ?
        MowmiSasiad, Ty pracujesz w XTB ?

        Online
        Awatar użytkownika
        raposo
        Moderator
        Moderator
        Posty: 9979
        Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

        Re: XTB

        Nieprzeczytany post autor: raposo »

        grzegorzx7 pisze:
        MowmiSasiad pisze: Mylicie X-Trade Brokers z X-Trade. Drugi jest cypryjskim brokerem i rzeczywiście daje bonusy. XTB NIE PROPONUJE NIKOMU BONUSÓW. muszę chyba capslockiem pisać, bo inaczej nikt nie rozumie. Poniżej wklejam link do promocji cypryjskiego broka:
        https://www.xtrade.eu/pl/promotions/welcome-package/

        Działa dla nich jeden z boiler room'ów w Warszawie (z tego co wiem to ten na Postępu).
        Może dopiero od niedawna XTB zaczęło dawać bonusy ?
        MowmiSasiad, Ty pracujesz w XTB ?
        Nic nie wskazuje na to, żeby XTB dawało jakiekolwiek bonusy. Ani informacje na stronie, ani nowa promocja, która właśnie rusza... ;) Ale dopytam ;)
        ForexClub.pl
        - Forex Club Tools
        - Program Podatek 7.0
        - RABATY PROWIZJI
        | IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

        Zapraszamy do kontaktu

        Brunon79
        Stały bywalec
        Stały bywalec
        Posty: 27
        Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:42

        Re: XTB

        Nieprzeczytany post autor: Brunon79 »

        Wiem o jakiej mówisz 8) Miesiąc temu na szkoleniu w warszawie już o tym mówili.

        Awatar użytkownika
        MowmiSasiad
        Pasjonat
        Pasjonat
        Posty: 583
        Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

        Re: XTB

        Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

        Nie pracuję, ale mam bardzo dużą wiedzę o tym brokerze. Nie tylko o ofercie zresztą. Po prostu ręce opadają jak się ludziom tłumaczy, że cypryjski x-trade reklamujący się krystyną to nie polski x-trade brokers reklamujący się krychowiakiem. Może jak zacznę pisać piłkarzami to będzie wam łatwiej zrozumieć. :561:

        Online
        Awatar użytkownika
        raposo
        Moderator
        Moderator
        Posty: 9979
        Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

        Re: XTB

        Nieprzeczytany post autor: raposo »

        XTB oficjalnie zaprzecza o prowadzeniu jakichkolwiek promocji z bonusami w postaci dopłat do depozytu lub pokrewnych. Czyli tak jak pisze Mowmisasiad, prawdopodobnie pomyłka firm.

        Tymczasem XTB przygotowało dla Was pakiet edukacyjny z Trading Masterclass - wydarzenia prowadzonego przez praktyków rynku FX takich jak Maciej Goliński czy Trader 21. Zapraszamy :-).
        http://forexclub.pl/odbierz-pakiet-eduk ... class-xtb/
        ForexClub.pl
        - Forex Club Tools
        - Program Podatek 7.0
        - RABATY PROWIZJI
        | IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

        Zapraszamy do kontaktu

        ODPOWIEDZ