Forex a Zakłady Bukmacherskie

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Tak czy siak nadal uważam ,że na forexie masz dużo większe szanse zarobku niż na bukmacherce :wink:

Awatar użytkownika
Patyk89
Gaduła
Gaduła
Posty: 195
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:28

Nieprzeczytany post autor: Patyk89 »

xpep pisze: a gdzie tu ten genialny system skoro i tak trzeba wiedziec kto wygra :D
Niekoniecznie (:

Można obstawiać ilość goli, kto strzeli, ile kartek, ile rogów, ile wrzutów z autu itp...

Bukmacherka ma bardzo szerokie możliwości

jordan
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 22 sty 2012, 13:23

Nieprzeczytany post autor: jordan »

xpep pisze:
Serbia - Mcedonia -Serbia powinna być mocnym faworytem , taki kurs powinien automat wypluć ale kursy zblizaja sie do rownosci obecnie bo Serbia pewnie zagra rezerwami juz nie musi wygrać - awans juz ma - buki juz to dyskontują i raczej to robia z ręki na wyczucie niz wg algorytmu.
a gdzie tu ten genialny system skoro i tak trzeba wiedziec kto wygra :D
Na betfair (jeśli nie traktujemy tej giełdy jako zwykłego buka) nie trzeba wiedzieć kto wygra, trzeba za to wyczuć co zrobią pozostali gracze. Jeśli był np. wyżej wspomniany mecz i wiadomo było, że Serbia ma awans zapewniony i prawdopodobieństwo, że może nie zagrać pierwszym składem wystarczyło po prostu kupić lay Serbów i prze spotkaniem odsprzedać i wynik spotkania wtedy Cię już nie interesuje.

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

Patyk89 pisze:Niekoniecznie (:

Można obstawiać ilość goli, kto strzeli, ile kartek, ile rogów, ile wrzutów z autu itp...

Bukmacherka ma bardzo szerokie możliwości
czepiasz sie chodzi mi o to ze musisz trafic zeby wygrac wiem ze mozna duzo rzeczy obstawiac nie tylko wynik, ale to czy buk ma za niski kurs nie zwieksza twojej szansy na wygrana tak?
jordan pisze:Na betfair (jeśli nie traktujemy tej giełdy jako zwykłego buka) nie trzeba wiedzieć kto wygra, trzeba za to wyczuć co zrobią pozostali gracze. Jeśli był np. wyżej wspomniany mecz i wiadomo było, że Serbia ma awans zapewniony i prawdopodobieństwo, że może nie zagrać pierwszym składem wystarczyło po prostu kupić lay Serbów i prze spotkaniem odsprzedać i wynik spotkania wtedy Cię już nie interesuje.
mozesz cos wiecej napisac? bo nie bardzo wiem o co chodzi

vicki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:55

Nieprzeczytany post autor: vicki »

Właśnie że w metodzie gangu nie trzeba wiedzieć kto wygra - obstawiasz roznice kursową i wynik cie nie interesuje raz trafisz raz nie , róznica kursowa powoduje że masz dodatnia wartośc oczekiwaną i kasa sama leci co miesiąc.

jordan
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 22 sty 2012, 13:23

Nieprzeczytany post autor: jordan »

Przypyśćmy, że mamy wspomniane już spotkanie Serbia-Macedonia. Akurat nie wiem jakie tam były dokładnie kursy ale powiedzmy, że na Serbie było 1.41 że wygra i 1.42 że nie wygra. Zaś na Macedonię 2.20że wygra i 2,22 że nie wygra. I teraz Wiesz, że Serbia ma awans zapewniony, mogą grać drugim składem. W tej chwili nie interesuje Cię kto wygra spotkanie w zasadzie nie musisz go nawet analizować. Jedyne co musisz to przewidzieć jak będą zachowywać się inni gracze. Czy również jak przykładowo Ty będą myśleli, że Serbia może odpuścić to spotkanie. Jeśli tak będą uważać i kurs na nich będzie rósł. I co teraz jeśli przewidziałeś taką sytuację to już mógłbyś zarobić bo wystarczyło kupić wcześniej lay Serbow(nie wygrają) po 1,42 i czekać aż kurs będzie rósł. Wystarczyłoby aby kurs podskoczył do 1.42 a byłbyś na zero a jeśli wyżej np, 1,43 już byś zarobił a ile to zależy od kwoty jaką zainwestowałeś i oczywiście po kursie jakim zdecydowałeś się sprzedać. Mowa tu o handlu pre play czyli przed spotkaniem, kupujesz i sprzedajesz przed spotkaniem więc wynik Cię nie obchodzi. Do tego rodzaju trzeba większej gotówki. Jeśli chcemy grać in play wystarczy zdecydowanie mniej. cała filozofia to przewidzieć Jak zachowają się inni gracze co nie jest łatwe wręcz pozorom.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Cadermo pisze:Wtedy co się dzieje? Tracisz połowę/wszystko czy jak?

Na forexie masz duży wpływ na to czy zarobisz czy nie. To nie jest gra ma chybił trafił. Tu możesz przewidzieć jak poruszy się cena jeśli oczywiście to umiesz. .Jeśli masz strategię opartą na tym jak się porusza cena to masz wpływ.

Będę brutalny...i powiem "ble, ble ble.. brak rozeznania w temacie."
a teraz bardziej rzeczowo...

1. Może nigdy nie obstawiałeś na żywo... tam masz normalne kursy (nawet wykresy jak dobrze puszkasz), i tracisz na różnicy między kursem otwarcia a zamkniecia pozycji, dokładnie jak w forexie.

2. Na zakładach masz wszelakie statystyki gry obu drużyn (czyli historia, i bardziej różnorodna niż na forexie). Co do przewidywań cen, to tam przewidujesz mecz obserwując aktualną grę, możesz na bierząco oceniać, możesz też analizować "technicznie" zmiany kursów... ponad to masz nawet ECN w tym sensie, że znasz dokładnie głębokość rynku (nie wszędzie, mówię o konkretnym "bukmacherze"). Możesz stawiać nawet zlecenia oczekujące, ponadto, możesz tworzyć sensowne strategie, typu...w skrócie wiesz, ze z czasem, gry i gdy nie pada bramka kurs na remis z czasem maleje...

masz nawet api gdzie mozesz automaty pisac...

a teraz wpływ na cenę/kurs...masz totalny wpływ na kurs bo po prostu na niego wpływasz...na forexie jest to mało możliwe...

o widzę, że jordan wie o co chodzi, w końcu ktoś...:)

vicki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:55

Nieprzeczytany post autor: vicki »

Na giełdach bukmacherskich rzeczywiscie jest mnóstwo rzeczy ale nie ma najważniejszego.... :( dodatniej wartosci oczekiwanej systemów - a przynajmniej mega cięzko o takie.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Ciekaw jestem czy ktoś zarobił na bukmacherce sumę większa niż 1000 zł ,inwestując kilka złotych? Ja miałem taką passę ,w ciągu 2 dni z 12 zł zrobiłem koło 2800zł ,ale potem przepierdzieliłem na ruletce :lol: Potem już mi nie szło i rzuciłem ten "sport" .Każdemu odradzam bawić się w tego typu sprawy ,bo wciąga niesamowicie.

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Powiem jedno - lepiej wybierz forex - nie zajmuj się niejasnymi zakładami i naciąganiem ludzi - tutaj to Ty o wszystkim decydujesz - kiedy wejść, wyjść, za ile, jakie tp, sl, be itp. itd....

8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

ODPOWIEDZ