Zaklady bukmacherskie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

CZY GRASZ U BUKMACHEROW?

TAK, czesto
3
4%
TAK, ale czasami
3
4%
TAK, ale bardzo rzadko np z okazji wiekszych imprez
5
7%
KIEDYS cos tam probowalem, ale zrezygnowalem
21
30%
POKI CO NIE, ale mam w planach
2
3%
NIE, nigdy i nie planuje
36
51%
 
Liczba głosów: 70

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Zaklady bukmacherskie

Nieprzeczytany post autor: seba »

witam wszystkich

z okazji EURO zaczalem sie bawic w obstawianie meczy na STSach
"bawic" to bardzo dobre slowo bo moje zaklady sa za kwote 2 - 5 zl :)

ogolnie to bardzo sie interesuje sportem..praktycznie codziennie jakis mecz w noge ogladam (jak grala polska liga to potrafilem w weekend 7 meczy obejrzec), do tego LM i LE tez co tydzien, czasami liga angielska + troche hiszpanska...oprocz tego duzo siatkowki (ligowa + reprezentacja - ale tylko meska), ogladalem wiekszosc gal bokserskich transmitowanych przez polsat w ostatnich 2 latach..jakis czas temu bylem dobrze zorientowany w MOTOGP i jak kubica jezdzil to tez w F1

po co to wogole pisze? hehehe
a no po to bo wydawalo mi sie ze naprawde sie znam na sporcie :D
ale mniej wiecej od dwoch tygodni gdy zaczalem sie bawic w typowanie wynikow widze ze to zupelnie inna bajka, bo praktycznie na kazdym kuponie mam jakas wtope hehe
typu ze rosja przegrala z grecja czy wlochy z korea w siatkowke...nie mowiac juz o polakach i holendrach podczas euro :)

i teraz pytanie do osob ktore sie tym zajmuja (a wiem ze takie osoby tez tu sa): "jak gracie" hehe
- duzo zakladow na jeden kupon czy malo?
- pewniaki za wieksza stawke czy mala stawka i wysoki przelicznik?
- znane ligi i znane zespoly czy 8 liga pakistanska?
- zaklady typu wygra/przegra/zremisuje czy np kto bedzie mial wiecej roznych albo kto pierwszy rzut z autu?
- czy moze jakis czysto matematyczno-statystyczny system?
itp itp

wiem ze sa rozmaite fora na ten temat..wiem ze jest duzo stron o systemach itp
ale chcialem tez ten temat na naszym forum poruszyc bo pamietam ze kilka osob sie kiedys wypowiadalo o zakladach ;)
wiem tez ze jest jeden podobny temat u nas:
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=18768
ale tam jest bardziej o FX i braniu kredytow na gre niz o bukmacherce

takze zapraszam do dysksji poki co w czasowkach
:)
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

spoko....obstawiłem dwa mecze polskie -2 opcje...a była zawsze 3-cia......to sprzedane wszystko zdaje mi się :?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

seba pisze:i teraz pytanie do osob ktore sie tym zajmuja (a wiem ze takie osoby tez tu sa): "jak gracie" hehe
Chyba tak jak ze wszystkim, z pokerem, z forexem.;) Trudno zarabiać po miesiącu jak się nic nie umie, każdy by tak chcial.;)

Przypomina mi się postać Roberta De Niro z filmu "Casyno". On zarabiał na zakładach, ale podchodził do sprawy tak poważnie, że nawet badał rodzaj drewna z jakiego są wykonane kije do baseballa i jak to wpływa na wynik.:) To oczywiście tylko film i taka metafora, ale w sumie taka jest prawda, że trudno cokolwiek zarobić na tym czy innym hazardzie, jeżeli nie podchodzi się do sprawy śmiertelnie poważnie. W przeciwnym razie jest się tylko naiwnym leszczem, któremu się wydaje, że jest mądrzejszy i sprytniejszy od innych, a prawda jest dokładnie odwrotna.:)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

ja gram
na forach gwarantuje ze nic nie znajdziesz am nigdy nic nie bylo i nigdy nic nie bedzie

- jeden kupon jedna druzyna
- pewniaki najczesciej nie wygrywaja taka uwaga przetestuj
- wszytskie ligi ale najczesciej te wieksze/lepsze bo na mniejszych nie mozna stawiac wiekszych sum
- hehe nie gram na wynik spotkania, gram tylko na opcje poboczne
- tak czysta matematyka i statysyka w oparciu o kurs + rachunek oplacalnosci
nie znam sie zupelnie na sporcie gram wedlug kursu

pytaj

Awatar użytkownika
leszczu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2010, 23:19

Nieprzeczytany post autor: leszczu »

Dagu pisze:- tak czysta matematyka i statysyka w oparciu o kurs + rachunek oplacalnosci
nie znam sie zupelnie na sporcie gram wedlug kursu

To brzmi ciekawie - coś więcej?

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

wybieram spotkanie
wklepuje kursy w moj kaukulator i szukam takiego spotkania ktore przy obojetnie jakim wyniku przyniesie mi najwieksza wygrana
i tyle

sek w tym zeby wiedziec 2 rzeczy
w co dokladnie grac
jak grac (metoda/strategia/taktyka)

hmmm
i tak to wszytsko nie ma sensu bo kiedy zaczniesz zarbiac po kilka tys zl miesiecznie to buk nalozy ci limit 50 zl na kupon a wtedy to juz nic nie zarobisz
zabawa stracila sens z wejsciem ustawy hazardowej ktorej nie rozumie nawet sam US

zeby zarabiac i utrzymywac sie z metody ktora stosuje potrzeba by bylo buka ktory nie bedzie ingerowal w wysokosc trasakcji + brak podatkow i wtedy to ma sens niestety takie rzeczy tylko w angli

Awatar użytkownika
leszczu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2010, 23:19

Nieprzeczytany post autor: leszczu »

Mowa o surebetach?

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

nie
na surbetach jest kilka % zysku
u mnie powyzej 100%

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

Dagu pisze:i tak to wszytsko nie ma sensu bo kiedy zaczniesz zarbiac po kilka tys zl miesiecznie to buk nalozy ci limit 50 zl na kupon a wtedy to juz nic nie zarobisz
to wtedy konto na slupa :wink:

Awatar użytkownika
TARKIN
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 678
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:01

Nieprzeczytany post autor: TARKIN »

seba
to proste :)
twoje obliczenia co do danego spotkania musza byc lepsze (statystycznie) od obliczeń buka
wtedy to już stosować MM znany z FX
innej drogi do zarobku nie hazardowego nie ma
"Tylko silnych los obdarza hojnie "

ODPOWIEDZ