Trading Jam Session

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

A to przepraszam Szwajcar, nie specjalnie śledziłem tamten wątek, ale wydawało mi się że były tam jakieś nieporozumienia. Natomiast nie o tym chciałem napisać, każdy kto jest kilka lat na rynku wie że różnie bywa i to psychologia w ostatecznym rozrachunku często decyduje o wyniku.

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Pablo90 pisze:Jak szkoda Ci czasu na anonimowe forum, to po co się udzielasz na tym forum pod anonimowym nickiem? XD To, że mam inne zdanie na ten temat nie znaczy, że to co piszę jest "jałowe" bo to po prostu stwierdzenie faktów. Oglądałem ten cyrk, który wtedy pokazał Szwajcar i jeszcze jeden użytkownik tego forum, więc wiem jakie wtedy były założenia. Jak sądzę Ty nie wiesz.

Przykro mi, że nie jestem w tajemnej grupie z tajemną wiedzą, pewnie "haratacie" tyle pipsów, że sam Soros mógłby Wam pozazdrości ;)
Szkoda mi czasu na rozmowy na takie tematy. Przepraszam, że nie wyjaśniłem się zbyt jasno. Najwyraźniej źle oszacowałem poziom Twojej dedukcji. Inne zdanie możesz mieć, owszem, szanuję je, ale mógłbyś podać jakieś sensowniejsze argumenty, bo jak narazie nie wychodzi to poza piaskownicę. Jesteś już tyle lat na forum, zamiast nauczyć się tradingu to opanowałeś w stopniu zaawansowanym trolling i malkonenctwo.
Pomyślności.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Pablo90 wystarcza Twoje domysly o tym, zeby na FF byla strata 30-40% jako wynik, zebym napisal troller. Mozecie uznac, ze bylo -95% mam na to wyjebane.

Takze na navi z 10k do 500 zl, czyli -95%. Bylo to w styczniu 2015 jak EURUSD spadal z 1.30 do 1.05. Pozycje poczatkowe za duze i mamy efekty.

Dalej niemiaszek pokazal jak GRID strat pozwolil mu stracic z okolic 60kola do Stop Out na EURCAD.

Adriano stosujac GRID strat z 10kola do Stop Out na USDJPY.

Natomiast na Comparic w okresie marzec-kwiecien 2014 udostepnialem konto okolo 100 osobom na hasle inwestora i tam z 10k do 16.5k na najmniejszych pozycjach piramidujac zyski.

To sa fakty a nie trolling Wasz chu..owy.

Konkret, a nie trolling :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...........................................................
DigitalSmoke
Dziennik na Comparic zostal zablokowany, bo mialem problem z IronFx, ktory nie chcial mi wyplacic okolo 100k PLN. Po 3 mies walki z nimi wyplacili, bo nie mieli zadnych podstaw. Pokazac Wam konto z 30k do 100k PLN? Adminowi moge dac do wgladu.
Aktualnie mam problem i sprawy sadowe z 2 innymi brokerami o wyplate okolo 3x wiecej niz z Irona, jak sprawy sie rozwiaza i dostane kase to odblokuje dziennik na Comparic.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2016, 22:21 przez Szwajcar, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy patrzą negatywnie na kogoś poprzez pryzmat kilku ujemnych statementów. Tak choćby istnieli traderzy którzy się nie mylą i ciągle wypłacają kasę. Zwłaszcza jak ktoś widzi przewalone spore sumy to dla nich jest to dorobek życia, a dla innego to może być zwykłe 2% depo. To takie typowe polskie myślenie. I nie chodzi mi tutaj tylko o sytuację jednej osoby. To zjawisko jest nagminne w świecie tradingu. Ktoś traci - źle, ktoś zarabia - jeszcze gorzej. Zamiast tworzyć jakąś wspólną myśl tradingu to nie. Lepiej negować wszystko. I tak później wygląda Polski trading, ze zarabia parę %. Dzięki temu jesteśmy sporo do tyłu w stosunku do innych państw z tradingiem.
Pomyślności.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Pablo90
Co do mojej grupy na FB to jest dawno juz zamknieta i nie do wyszukania, bo ma status tajna i dopisek 2, bo byla zakladana 2 razy. Jak mi FB robil problem z anonimowym nickiem to wywalilem grupe, teraz jak bedzie robil to tez wywale. Mam na to wyjebane. Tak gwoli wyjasnienia, bo lubisz podtrollowac nieco :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
..............................
Co do TJS GT to ja pozostane calkowicie anonimowy nawet na tym evencie dopoki nie rozwiaze tych spraw z 2 brokerami.

A co do samego TJS to popieram inicjatywe, zeby w koncu zalozyciel stworzyl prawdziwy Hedge Fund z PL rodowodem. TJS psuje, po drodze do tego celu, w szeregach wszelkim IBkom vide ten od FxPro :mrgreen: , szkoleniowcom bajarzom typu Smaug :mrgreen: , brokerom z PL vide HF..tt :mrgreen:.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Widzę Szwajcar, że za wszelką cenę próbujesz zrobić z siebie guru. Ja tylko napisałem fakt, że wyzerowałeś konto, a później do niego dopłaciłeś, żeby utrzymać otwarte transakcje na sporej stracie. Sam też to potem napisałeś, więc co Cię tak boli? Tak jak pisałem wcześniej, nie obchodzi mnie Twoja grupa, więc niepotrzebnie się wysilasz z tymi opisami.

damsx6 człowieku weź i przeczytaj sobie co wypisujesz. Piszesz mi, że nie mam żadnych argumentów, a to, że Szwajcar wyzerował konto to przecież suchy fakt, co mam Ci uargumentować? :D A Ty sam jako kontrargument podajesz coś o jakichś tajnych grupach. No rzeczywiście, bardzo konkretne :D

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Pablo90
A o tym koncie w IronFx już zapominasz? Też miałem je umieszczone na FF (luty-marzec 2015) i w stopce wisiało trochę czasu. Tam było z około 30k PLN do około 100k PLN. Także przeszło 300%.

Co do mojej grupy to wyjaśniłem o co z tym chodzi. Coś tam napisałeś o harataniu jak Soros. :d

Także pamiętaj, żeby pisać o dwóch kontach, a nie jednym. I tyle.

Inaczej jesteś trollerem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A ja lubię popisać, zresztą z Adrianną pisaliśmy dość sporo i długo. :p


No i dla przypomnienia dla trollera Pablo90 i całej reszty forum.
http://www.forexfactory.com/szwajcar#acct.36
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Pablo90 pisze: damsx6 człowieku weź i przeczytaj sobie co wypisujesz. Piszesz mi, że nie mam żadnych argumentów, a to, że Szwajcar wyzerował konto to przecież suchy fakt, co mam Ci uargumentować? :D A Ty sam jako kontrargument podajesz coś o jakichś tajnych grupach. No rzeczywiście, bardzo konkretne :D
Owszem, bo znam stan rzeczy i ja nie potrzebuje nikomu niczego udowadniać. A Tobie jedynie zwróciłem uwagę, bo się uczepiłeś tych wyzerowanych kont jak rzep psiego ogona. Masz znikome pojęcie o tej sytuacji, więc proszę, weź odpuść, bo nic sensownego nie wnosisz do tej konwersacji :wink:
Pomyślności.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

damsx6 pisze:To takie typowe polskie myślenie. I nie chodzi mi tutaj tylko o sytuację jednej osoby. To zjawisko jest nagminne w świecie tradingu.
chodzi o coś zupełnie innego, to bariera psychologiczna
Dla człowieka nie ma nic droższego niż dogodzenie jego próżności i żadna rana nie boli bardziej niż rana zadana właśnie próżności.
BTW :563: rzygać mi się chce jak widzę teksty typu "to takie polskie" itp. jak ci nie pasuje to możesz wyjechać na zmywak i udawać Ukraińca(nie obrażając nikogo). Większość narodów jest dumna ze swojego pochodzenia ale są i tacy, którym bardzo łatwo zaszczepić kompleksy, to będzie tak długo trwać dopóki będziesz powtarzał głupoty serwowane przez media okupacyjne. Dziel i rządź to stara doktryna wojenna, wojna polsko polska to majstersztyk.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Mustafa pisze:
damsx6 pisze:To takie typowe polskie myślenie. I nie chodzi mi tutaj tylko o sytuację jednej osoby. To zjawisko jest nagminne w świecie tradingu.
chodzi o coś zupełnie innego, to bariera psychologiczna
Dla człowieka nie ma nic droższego niż dogodzenie jego próżności i żadna rana nie boli bardziej niż rana zadana właśnie próżności.
BTW :563: rzygać mi się chce jak widzę teksty typu "to takie polskie" itp. jak ci nie pasuje to możesz wyjechać na zmywak i udawać Ukraińca(nie obrażając nikogo). Większość narodów jest dumna ze swojego pochodzenia ale są i tacy, którym bardzo łatwo kompleksy zaszczepić, to będzie tak długo trwać dopóki będziesz powtarzał głupoty serwowane przez media okupacyjne. Dziel i rządź to stara doktryna wojenna, wojna polsko polska to majstersztyk.
Dzięki za uwagę i dobry cytat. Daje dużo do myślenia :)
Pomyślności.

ODPOWIEDZ