DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ropa lki
to przekaz tylko dla tego co pisał wczoraj ze idealnie trafiam w punkkt
https://foto-hosting.pl/img/f4/4d/2e/f4 ... 73e8bc.png
popatrz sobie na poziomy wejsc w pozycje /jaki rozrzut? i napisz mi jaki to mialem na lkach na ropie ten idealny punkt
albo zamilcz i nie pisz tu bzdur dobranoc
ski mam caly czas bez zmian z wyzej 83
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
bo ja widze w historiii
wejscia od wyzej 82,1 do 81,7x /40 pipow to to idelane wejscie ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jeszcze mam 2lki z nizej 81,7 :P i dwie wyzej 82,5
ideał qrwa fakt
Ropa
Typ: Kup
2023-08-07 10:01
‪-85,15‬ zł ‎-0,22%‎
Ilość: Baryłki 100,0 Kurs otwarcia 82,58 Bieżący kurs 82,40 Zys. / str. Netto ‪-85,15‬ zł
Bieżąca wartość ‪8 240,00‬ $
to pozycja jeszcze otwarta / przykład :568:
idealnie to co drugiemu sie tu w głowie piepszy to tez fakt nara
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

a lki na edku mam tak
i wystarczy przeczytac o ktorej godz napisalem ze koncze ski i zaczynam lki
i wcale nie sa z dna
temat skonczony pappppppppppppppp
1lka o godz 1221 /chyba ze to za trudno odczytac :arrow: :arrow: :arrow:
powtorze ble ble ble kazdy z was potrafiii ale konkretow niet
o 1140 napisalem o lkach :idea: :idea: :idea:
post1047840.html#p1047840
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2023, 00:35 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

To są wklejaneczki Ciapciaku. Dałem Ci Ignorka więc ty nie możesz. Jakby twórca tego wątku Daromanchester zobaczył co robisz. To by cie kopną w to stare pomarszczone d.... i pewnie byś na comparic wylądował :lol:
Pamiętaj to ty potrzebujesz tego forum a nie odwrotnie :568:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

mysle ze to ty potrzebujesz tu mnie bo inaczej nie mialbys kogo sie czepiac ha ha ha
znowu nie dała???////////////////
a moze daj przykład i pokaz jakies pozycje swoje :568: :568: :568: co nie sa wklejkaaaa
zadziw mnie choc raz na kilka lat :D :D :D :D :D :D
bo mam problem z twą wiarygodnoscia jako tradera gdyz nigdy twej zadnej pozycji tu nie widzialem
nawet stratnej
uprawiasz tu tylko trading trolling i chyba tylko w tym jestes dobry EOT
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

baxik pisze:
08 sie 2023, 00:39
mysle ze to ty potrzebujesz tu mnie bo inaczej nie mialbys kogo sie czepiac ha ha ha
znowu nie dała???////////////////
a moze daj przykład i pokaz jakies pozycje swoje :568: :568: :568: co nie sa wklejkaaaa
zadziw mnie choc raz na kilka lat :D :D :D :D :D :D
bo mam problem z twą wiarygodnoscia jako tradera gdyz nigdy twej zadnej pozycji tu nie widzialem
nawet stratnej
uprawiasz tu tylko trading trolling i chyba tylko w tym jestes dobry EOT
Ciamajdo wkleiłeś pozycje na EDKU zajęte 12 godzin temu powiedz mi kogo obchodzi że ty coś tam sobie otwarłeś. Po co to pokazujesz nikogo to nie obchodzi. Jak to komu ma w czymkolwiek pomóc. Znasz odpowiedzi na te pytania miękka rureczko ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

EDEK zeby poszly jakies spadki to chyba to 50fb na W1 powinno puścic a na razie jest kwa wsparciem...........
SZWAJCAR widac ze jest chec w góre ale ten edek....

Awatar użytkownika
Pako5033
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 03 lip 2023, 16:31

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: Pako5033 »

baxik pisze:
08 sie 2023, 00:27
sygnalizuje ze zaczynam ski i pisze to na forum z 10 minut przed jak stawiasz 10 pozycji drobnych to zawsze masz to idealne trafienie ale to za trudne
Witam,
Mam pytanie do ciebie Baxik i nie chodzi mi to czy grasz na Demo czy realu. Jakoś mi przeszła ochota na przekomarzanie się kto ma rację, ty czy pół tego forum, odnośnie tego czy rzeczywiście zarabiasz, czy tylko udajesz .

Pisałeś wcześniej, ze poszedłeś za moją radą i postarałeś się o większą dźwignię. Plus dla ciebie za odwagę, ale odpowiedz mi na jedno. Dlaczego wcześniej jak grałeś na ONADA TSM, to grałeś max po 0.5 lota na pozycję a łącznie pewnie koło 1-2 lota na 30:1, a teraz na jednym z twoich screenów naliczyłem 14 lotów na 100:1 . To są te drobne pozycję ? .Depozyt zabezpieczający dla takiej pozycji to aż 15.400 $ . Skąd taka zmiana, czyżbyś znalazł coś między nogami i zaczął grać jak mężczyzna xD .

Nie wiem, ile ty musiałeś wpłacić, żeby otworzyć taką pozycję ale stawiam że, tyle co dają na każdym koncie demo jakieś 100.000 $, bo albo jesteś tak głupi, żeby to zrobić i otworzyć pozycję za 15 tyś $ tylko po to żeby zarobić 3k $, gdzie nie byłeś pewny czy nie pójdzie w drugą stronę i cię nie wywiezie . Stosunek zysku do ryzyka jest w twoim przypadku nie na twoją korzyść, co pewnie przeoczyłeś. Jeśli rzeczywiście, to konto REAL, to gratuluje głupoty i braku rozumu, ze otwierasz taką pozycję w takim miejscu, gdzie ja mógłbym zagrać na 500:1 max 3-4 loty, bo nie oszukujmy EUR/USD jest w dupie a ruch 20-30 pipsów to nie ruch.

Większa, dźwignia jednak nie jest dla wszystkich :(

BTW co się stało, z kontem na TSM? Przecież, mówiłeś ze to nie demo, to czemu juz nie masz z tego konta screenów xD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
www.forex-nawigator.pl

teo d.
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 28 maja 2020, 05:31

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: teo d. »

Do baxika . Jeżeli nie zrozumiałeś przekazu ( nie chwal się z wygranej) , to tylko jest mi ciebie żal, jaki to jesteś głupi.

teo d.
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 28 maja 2020, 05:31

Re: DayTrading: Wtorek 08.08.2023

Nieprzeczytany post autor: teo d. »

Pamiętaj o tym ,że nikt tu nie jest anonimowy.

Zablokowany