Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

hej. jak dlugo czekaliscie (max.) na zatwierdzenie wypłaty środkow w tickmill?
mi w ciagu jednego dnia tego nie zrobili.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

d4mian7 pisze:hej. jak dlugo czekaliscie (max.) na zatwierdzenie wypłaty środkow w tickmill?
mi w ciagu jednego dnia tego nie zrobili.
Różnie, w zależności od metody i okresu. Do 24h. Jest świeżo po świętach więc pewnie wypłaty się skolejkowały ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

raposo pisze:
d4mian7 pisze:hej. jak dlugo czekaliscie (max.) na zatwierdzenie wypłaty środkow w tickmill?
mi w ciagu jednego dnia tego nie zrobili.
Różnie, w zależności od metody i okresu. Do 24h. Jest świeżo po świętach więc pewnie wypłaty się skolejkowały ;).
Raposo. glupie pare stow i czekam caly dzien. tak sie zastanawiam czy kolo tylka im nie narobic....

-- 03 kwie 2018, 21:06 --
d4mian7 pisze:
raposo pisze:
d4mian7 pisze:hej. jak dlugo czekaliscie (max.) na zatwierdzenie wypłaty środkow w tickmill?
mi w ciagu jednego dnia tego nie zrobili.
Różnie, w zależności od metody i okresu. Do 24h. Jest świeżo po świętach więc pewnie wypłaty się skolejkowały ;).
Raposo. glupie pare stow i czekam caly dzien. tak sie zastanawiam czy kolo tylka im nie narobic....
bo chodzi o zatwierdzenie (przetworzenie) a nie sam fakt drogi (czasu oczekiwania).

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

I co to da? Jest napisane 24h na przetworzenie dyspozycji.
https://tickmill.com/accounts/deposit-a ... l-options/
A z tego co piszesz to minęło kilka godzin?
Cierpliwości. Na Forexie to bardzo przydatna cecha ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Raposo. Zgadza sie - cierpliowść jest ważna. W momencie trwania trejdu. Po trejdzie to inna historia. To moja kasa i jesli broker ma dzialac tak opieszale przy wyplacie wlasnej krwawicy to ja dziekuje :563:

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

haha czytam i nie wierze o co jest afera ?? jak na poczcie stoisz w kolejce to tez sie przepychasz bo masz tylko 1 polecony do wyslania? :lol:
moze jak bys mial ze 100 tysi a nie 100 zl na koncie to jakiemus brokowi oplacaloby sie potraktowac cie jak pro poza kolejnoscia a tak to poczekaj w kolejce i zrob afere dopiero po 24h + 1min 8)

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Oby tylko nie wypłacał na kartę, bo nawet jak broker zrobi to w sekundę po zleceniu wypłaty, to operator kart i tak będzie to robił z 3-5 dni. Trzeba będzie wtedy powiedzieć jaka to Visa czy MasterCard zla.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

afera taka sama jak o wasze spready rozszerzajace. ziarnko do ziarnka i mamy całość: ) ps. akurat wiem, ze na wyplaty na karte sie czeka i chociaz broker moglby nie utrudniac:) pozdrawiam loze szyderców: )

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Panie D4mian7, jest nam niezmiernie przykro, że jest Pan niezadowolony z przebiegu procesu wypłaty. Pragniemy jednak zaznaczyć, że wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem wypłat oraz ogólnymi informacjami podanymi na stronie WWW.

Pierwsze zlecenie wypłaty złożył Pan o godzinie 10:10, przetworzone zostało przez nas o 13:40. Wypłata nie została zrealizowana ze względu na to, że miał Pan otwartą pozycję a kwota wypłaty przekraczała wolny margines na pańskim koncie. Kolejne zlecenie wypłaty złożone zostało przez Pana o 15:17, po czym już 20 minut później przesłał nam Pan maila z pretensjami. Jesteśmy przekonani, że standardy realizacji wpłat i wypłat są w Tickmill bardzo dobre, nie możemy jednak przewidzieć, czy mając otwartą pozycję będzie miał Pan wystarczającą ilość wolnych środków na koncie czy nie.

Korzystając z okazji pragniemy zaprosić wszystkich na serię webinarów z Łukaszem Fijołkiem, które rozpoczynają się już dziś. Podczas serii naszych spotkań dowiesz się, w jaki sposób wybrać odpowiedni styl inwestycyjny, czym są formacje harmoniczne, jak je wykorzystać i od czego zależy ich skuteczność. Zaprezentowana zostanie również teoria ukrytych poziomów Fibonacciego, wykorzystanie poziomów Fibonacciego, współczesne struktury harmoniczne jak również elementy klasyczne analizy technicznej. Aby wziąć udział w webinarach zarejestruj się tutaj:
https://register.gotowebinar.com/regist ... 8478134019
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Awatar użytkownika
Luke23
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2008, 20:15

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Luke23 »

Mam pytanie do przedstawiciela Tickmill. Jakie dokumenty potrzebne są do otworzenia konta, oprócz skanu dowodu osobistego? W FAQ tego nie znalazłem.
Przesyłając wam skan dowodu osobistego czy dopuszczacie możliwość umieszczenia na nim znaku wodnego dla zabezpieczenia tych skanów ? Np. z napisem "Tickmill 2018" żeby było wiadomo jednoznacznie dla kogo jest ten skan.

ODPOWIEDZ