Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Luke23 pisze:Mam pytanie do przedstawiciela Tickmill. Jakie dokumenty potrzebne są do otworzenia konta, oprócz skanu dowodu osobistego? W FAQ tego nie znalazłem.
Przesyłając wam skan dowodu osobistego czy dopuszczacie możliwość umieszczenia na nim znaku wodnego dla zabezpieczenia tych skanów ? Np. z napisem "Tickmill 2018" żeby było wiadomo jednoznacznie dla kogo jest ten skan.
Może nie jestem ich przedstawicielem, ale pomogę :).
Procedura jest standardowa, jak w przypadku 95% potrzebne są dwa dokumenty:
1) potwierdzający tożsamość - skan dowodu z obu stron, lub główna strona paszportu,
2) potwierdzający adres zamieszkania - np. rachunek za gaz, telefon, czynsz, ew. wyciąg z banku lub potwierdzenie transakcji bankowej, nie starsze niż 3 miesiące.

Znaki wodne możesz sobie nałożyć. Ważne żeby skany nigdzie nie były przycięte i były w porządnej (czytelnej) rozdzielczości.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Luke23
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2008, 20:15

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Luke23 »

Dzięki raposo

A odnośnie znaków wodnych ( nie żebym miał coś do Tickmill) to uważasz że spełniają one swoją rolę? Bo taki skan jest już naznaczony i wiadomo że przesyła się go do konkretnej instytucji - brokera

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Osobiscie nigdy tego nie robiłem i nie miałem z tego tytułu żadnych problemów, No ale podobno przezorny zawsze ubezpieczony ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

hej wszystkim. jak jest z wyplata zleconą w piatek po południu? kiedy bedzie przeprocedowana? w poniedzialek (czyli po 24h)?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W ciągu 24h licząc po dniach roboczych, czyli teoretycznie do popołudnia w poniedziałek.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

raposo pisze:W ciągu 24rh licząc po dniach roboczych, czyli teoretycznie do popołudnia w poniedziałek.
ok. dzięki

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Działa wam MT4 na android? im od kilku dni telefon nie chce się logować..?
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Mustafa pisze:Działa wam MT4 na android? im od kilku dni telefon nie chce się logować..?
Nie działa Ci w ogóle czy tylko u Tickmilla? Sprawdziłem na iOS co prawda, ale tam wszystko chodzi.
Może przeinstalowanie, ponowne wprowadzenie danych?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Uff działa reinstalacja nic nie dawała ani zmiana hasła to jednak telefon zgłupiał - jakieś problemy z pamięcią. No ale nie każdy nosi dwa telefony (lub więcej). Ile mi ten gruz nerwów napsuł to moje, jednak trzeba mieć jakieś urządzenie w zapasie.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Mustafa pisze:Uff działa reinstalacja nic nie dawała ani zmiana hasła to jednak telefon zgłupiał - jakieś problemy z pamięcią. No ale nie każdy nosi dwa telefony (lub więcej). Ile mi ten gruz nerwów napsuł to moje, jednak trzeba mieć jakieś urządzenie w zapasie.
Urządzenie w zapasie... Albo jednego iPhone'a :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ