Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

peterd12 pisze:Broker tłumaczy tak, że ,,prezentowane przez nas spready są spreadami rynkowymi, dostarczanymi przez dostawców płynności w oparciu o bieżącą płynność, warunki itd''. A dzisiaj znowu rozjechanie na 17 pkt.
Niech się głupio nie tłumaczą, bo dostawców płynności to oni wybrali, a nie ty. Masz wpływ na wybór dostawców płynności? Nie masz. A oni mają. Dlaczego więc to ty musisz ponosić konsekwencje ich wyboru? Tak więc, tak, to jest wina tickmilla te rozwalające się spready, może nie bezpośrednio, ale pośrednio tak. Najlepiej zwalić winę na tego "trzeciego", któremu nic zrobić nie można i "umyć ręce" :mrgreen:
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

wybrali sobie dostawce, podpisali umowe i przeez dluuuugi czas bylo super. jak sobie podpiszesz umowe to raczej nie mozesz sobie jej zerwac bez konsekwencji tak z dnia na dzien. a jeszcze musisz znalezc nowego LP, uzgodnic warunki, podpisac umowe ktorej zapewne nikt z nas by nie zrozumial, a potem jeszcze to sprawdzic na platformie. a i tak nie masz gwarancji, ze u nowego LP za miesiac nie bedzie tak samo. troche slaba sytuacja dla broka.

teraz widze ze u kilku brokow tez spready na daxie wyzsze niz w zeszlym roku. ciekawe czy takie strzaly spreadow tez maja.

peterd12
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2014, 18:51

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: peterd12 »

Jak na razie wychodzi, że tylko Tickmill i Vipro Markets ( jedna grupa) tak mają z tymi spreadami. Dla mnie to był solidny broker ( z walutą PLN) i przez pewien czas uznawałem go najlepszym na rynku. A obecnie to szkoda słów.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no ja znalazlem jeszcze jednego gdzie tak jest wiec pewnie maja tego samego LP. troche szkoda, ze im ten LP bruzdzi ale pewnie jak beda mogli to go zmienia. chyba, ze sam sie ogarnie. no i na walutach caly czas jest wszystko ok. tylko ten dax nieszczesny

peterd12
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2014, 18:51

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: peterd12 »

Tylko te problemy ze spreadem występują od końca grudnia. Niby w zeszłym tygodniu było już wszystko ok, a od wczoraj schemat rozjazdów wrócił na porządek dzienny. Może i kiedyś się ogarną, jednak obecnie jeżeli chodzi o granie DT na daxie to odpada. Z walutami potwierdzam - wszystko ok.

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Tutaj za wiele nie ma co mówić .
Chyba będzie trzeba zmienić brokera, a przykład poniżej :evil:

Spred !!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

matisse
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2014, 11:35

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: matisse »

Dzisiaj podczas danych notowania zawieszone na 2 minuty! Jednym słowem katastrofa...

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Testuję od dwóch tygodni demo w Vipro. Po obejrzeniu spreadów uznałem, że warto założyć konto real, ale w Tickmill. Bo to ta sama firma, ale Tick ma gwarancje brytyjskie, a Vipro cypryjskie, a wiadomo ... gwarancje cypryjskie to jest coś o czym wszyscy mówią, ale nikt tego nie widział :p .
Założyłem demo w Tick i ... zonk . Niby ta sama firma co Vipro, a mają gorsze spready.

G/J : V = 0,9 , T = 1,4
Nasdaq : V = 70-100 , T = 120-150 .

Nie chce mi się podawać dalszych różnic.
Nasuwa się pytanie, skąd są te różnice w spreadach , skoro to ta sama firma.
A że to ta sama to najlepiej niech świadczy fakt, że po godzinie 22 na Dax u obu brokerów spread rozszerza się do 17 pkt (przed przecinkiem).
No i wczoraj u obu brokerów (demo) zacinał się MT4 między 14:30, a 16:30 czyli od momentu opublikowania przemówienia Powella aż do końca jego przemówienia. Dla przykładu w TMS MT4 o dziwo się nie ciął.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

tojacm
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2016, 17:32

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: tojacm »

też mnie irytuje ten GJ mogliby ujednolicić te spready w dobrą stronę

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: freakout »

3:00 w nocy a spread na ujku i rzeźniku po 8-10 pips :shock: jaja jakieś czy co?

ODPOWIEDZ