Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

ok. Dzięki za polecenia. To prawda, że z brokerem nie wiążemy się na całe życie, ale jestem ciekaw Waszych ocen. Niestety okazuje się, że cały czas wybór brokera może nas sporo kosztować zarówno nerwów jak i kasy. Jestem nastawiony na Tickmill, choć ostatnie posty nie są optymistyczne. Co do Admirala. Czy u nich naprawdę się tak poprawiło, że można ze spokojem skalpować? A jeśli chodzi o realizację zleceń średnioterminowych (od kilku minut do kilku godzin), to jakie macie doświadczenia?
raposo będę chciał dołączyć do Waszego grona klubowiczów. Mam kilka pytań, ale to na priv i po weekendzie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wiesz, z brokerami jest też tak, że ideałów nie ma. Każdy ma czasem jakieś mniejsze lub większe problemy. Akurat Tickmillowi trafiły sie ostatnio ale zawsze szybko i obiektywnie rozpatrują wszelkie reklamacje. Jeśli stracisz kasę z powodu ich błędu to na pewno to naprawią.

Inną sprawą jest, że często traderzy mają mocno zróżnicowane wymagania więc dla kogoś broker X będzie perfekt, a u innego będzie totalną porażką.

Co do pytań - śmiało pisz na PW lub maila ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

Oczywiście masz rację. Jednak widzę, że problemy kiedyś z brokerami były większe. Teraz chyba bardziej zdają sobie sprawę, że na dłuższą metę z przekrętami się nie uda. Kiedyś to były sytuacje bardzo perfidne i niektórzy wycinali stopy na maksa. Mimo wszystko chyba jest lepiej. Era MM juz minęła.

Trejdon
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:22

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Trejdon »

Dodam swoje 3 grosze odnośnie warunków handlu w Tickmill i scalpingu.
Monitoruje dokładnie warunki handlu i jestem rozczarowany sposobem realizacji zleceń.

Może i wyjściowe warunku handlu są bdb ale należy do nich dodać negatywne poślizgi przy otwieraniu pozycji jak i zamykaniu. Przykład w załączniku w piątek. Poślizg na otwarciu pozycji 0,5 pip`a plus na zamknięciu 0,2 pip`a na EURUSD.
Co daje razem koszt transakcji 0,5 (spread + prowizja) + 0,5 + 0,2 = 1,2

Dodam, że pozytywnego poślizgu, od ponad 2 miesięcy odkąd ich testuje, nie doświadczyłem.

Co ciekawe znalazłem brokera z identycznymi kwotowaniami i spradami. Nazywa się Berndale Capital. Może to kolejny klon tej samej grupy kapitałowej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie wierz w 99% co mówią inni o inwestowaniu bo 99% przegrywa.

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

Poślizg 0,5 pipsa na wejściu to jest bardzo dużo. Powiedziałbym, że jest to niedopuszczalne. To taki drugi spread i to wysoki.
Na początku wątku ktoś z Tickmiil'a się wypowiadał. Może zabierze teraz głos? Chciałbym otworzyć tam konto, ale jestem coraz bardziej zniechęcony. Czekam na komentarz przedstawiciela brokera. No chyba, że nie zależy im na klientach. Wtedy nie mamy o czym rozmawiac.

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

Spora zmienność wczoraj była. Ja też miałem przesunięcie u innych brokerów

FreeWay

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Mam u tego brokera konto real którego nie używam , czy wiąże sie to z jakimiś opłatami?

Awatar użytkownika
grey worm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2017, 07:47

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: grey worm »

Czemu to nadal występuje?
Poprawicie to w końcu czy to już na stałe te rozwalanie spreadu?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

FreeWay pisze:Mam u tego brokera konto real którego nie używam , czy wiąże sie to z jakimiś opłatami?
Nie, prowadzenie konta jest darmowe. Co najwyżej, jeśli nie będziesz go używać dłuższy czas to broker Ci je dezaktywuje. Ale oczywiście możesz je potem ponownie aktywować.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

Cześć Wszystkim. Nie wiem, jak oceniacie działania tego brokera, ale dziś na DEMO (sic!) transakcja sprzedaży weszła mi z poślizgiem 24 pipsów!!!! Nie wiem, jak ta świeca poleciała szybko. Być może to jest ok i wina leży po stronie mojego łącza ale mimo wszystko poslizg w wysokości 24 pipsów to chyba przegięcie. Załaczam screen.
Czerwona strzałka to zlecenie oczekujące wygenerowane przez EA na poziomie 1.2341. Zlecenie zostało zrealizowane po cenie 1.2316 czyli 24 pipsy niżej. Po czym zamknęło sie na TP, który EA ustawiło na poziomie 1.2318. Czyli short otworzył sie po cenie niższej niż wprowadzony TP, a nastepnie zamknął po ceni TP ze stratą około 2 USD.
Czy ktoś może to wyjasnić? Odkąd handluję ( to już 15 lat, jeszcze z takim czyms sie nie spotkałem). PS. Jak patrzę na wykres minutowy, to widze, że pozycja oczekująca otworzyła się 24 pipsy nizej i 4 minuty po sygnale!!!
Publikacja1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ