Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no to wpasuj sie tak w rynek, zalicz badtika i daj nam znac bo tez jestem ciekaw. ale "gdybac" to mozemy sobie na uczelni wyzszej. a na tych 60 kontach to nie znasz dnia ani godziny kiedy trafi sie twojemu brokowi trefne kwotowanie. i co? i nic. pozostanie ci zlozenie reklamacji dla tych 60 kont albo nakrzyczenie na forum :) a nie mam zludzen, ze i tamtemu brokowi sie to kiedys trafi bo jeszcze sie taki niezawodny nie narodzil... pytanie czy to akurat trafi tez w twoje pozycje czy nie. no ale tu znowu mozemy sobie teraz pogdybac :)

rem
Gaduła
Gaduła
Posty: 165
Rejestracja: 24 mar 2007, 13:59

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: rem »

Bad tick może się zdarzyć sporadycznie każdemu brokerowi. To fakt.
Jednak gdy bad ticki zdarzają się prawie codziennie, to znaczy, że:
- albo broker ma tylko jednego LP (,który ma jakieś problemy techniczne lub LP po prostu oszukuje, polując na STOPy)
- albo broker ściemnia, że posiada LP, a w rzeczywistości gra przeciwko traderowi bez pośrednictwa żadnych LP .
Ciekawe która z tych opcji występuje w Tickmill ?

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Forex-trader ma racje. Tickmill zwrócił po reklamacji kase jak widać. Skoro można złożyć reklamacje o badtick i zostanie ona rozpatrzona to po co się nakręcać. Zyski wypłaca, warunki handlu są dobre. Niepotrzebnie nakręcacie dalej temat skoro napisane jest że to badtick i można złożyć reklamacje.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

w tym rzecz. dostrzegli problem, przyznali sie ze jest fuckup wiec teraz ich zadaniem i w ich interesie jest zeby jak najszybciej sie go pozbyc. a tu juz teorie spiskowe leca. hm ja mysle ze za tymi badtikami stoja illuminaci i masoni! :D

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Forex-trader pisze:w tym rzecz. dostrzegli problem, przyznali sie ze jest fuckup wiec teraz ich zadaniem i w ich interesie jest zeby jak najszybciej sie go pozbyc. a tu juz teorie spiskowe leca. hm ja mysle ze za tymi badtikami stoja illuminaci i masoni! :D
Tu bardziej chodzi o to że badticki wyprowadzają z równowagi. Cała procedura pisania reklamacji - czekanie na odp - denerwowanie się czy uwzględnią itd itd.

W dzisiejszych czasach to nie powinno sie przytrafiać ale jesli chodzi o ingerencje brokera na niekorzyść klienta do doswiadczylem dosc mocno u dwóch brokerów:

W 2011 admiral markets. Gdy zaczeło Mi dobrze isc i gralem co raz wiekszymi pozycjami mialem notoryczne rekwoty, zawieszki takie ze az nie dało się grac i trzeba bylo zmienic.

Do bossy generalnie nie mam zastrzeżeń po za wielkimi spreadami ale np w czasie brexitu grałem longi na geju i ni cholere nie moglem ich zamknąć. Próbowałem wszystkiego: przez zamkniecie oczekujące TP przez trailing stop, z reki, ustawialem SL i nic. Owe longi otworzylem jak juz spadli z 1000 pipsow i nastapila korekta na okolo 400 pipsow a ja zlapalem owe 400 pipsow (zysk jakies 8kzl) chyba po godzinie udalo się zamknac jakims cudem po czym spadli jeszcze z 1600 pipsow. Gdybym tego nie zamknal nie dosc ze stracil bym utarg to pewnie i caly kapital. To są wlasnie stresujace sytuacje....

badtickow nie doswiadczam bo mam zbyt szerokie stopy ale One jak i cala reszta mogą zajść za skórę. Nie dosc ze trading sam w sobie to nerwówa to jeszcze coś takiego.

Co jak co ale tickmill jak i poprzednio armada reklamacje rozpatruje tip top i nie mam co do tego zastrzeżeń.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no dobra ale nie porownujmy rekwotow z blednymi cenami. rekwotowan nie mogles sobie reklamowac bo byly z gory celowe hehe. a glupota byloby myslec ze teraz brok brok celowo manipuluje cena zeby wyciac te pare mikrolotow kiedy ludzie skarza sie na to nawet na forum. a takie teorie tu juz niektorzy snuja :lol:

ja w admiralu i mforex z 1-2 lata temu tez zaliczalem sl na badtikach, a przeciez to nie bylo tak dawno i technologia specjalnie nie ewoluowala. obaj mieli jakis problem z lp ale kaske ladnie oddali i naprawili co trzeba a "CHWILE" im to zajelo. wiesz nerwowka to jedno ale jesli ktos nad emocjami nie panuje i zakloca mu to logiczne myslenie to chybe trejding nie jest dla niego. troche luzu w zyciu trzeba miec :564:

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Widzę dużo emocji na ostatnich stronach, jak za czasów armady :D. Brakuje jeszcze tego, co z z tamtego okresu zapadło mi w pamięć - najczęściej w weekend pojawia się osoba z małym forumowym stażem, ale za to ogromnym zarzutem w stronę brokera, po czym po kilku stronach ekscytacji ta osoba po prostu znika.

My tu gadu gadu a tymczasem spojrzałem na spread na dax i widze 1 pips. Przedwczoraj o tej godzinie był znacznie wyższy. Chyba wszystko wraca do normy.

Awatar użytkownika
grey worm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2017, 07:47

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: grey worm »

Znowu chachmęty.
O 17:00 dzisiaj wywalili sobie spread 13pkt bez powodu.
Przez całą sesje jakoś trzymają tego 1punkta, a tu takie robienie z klientów baranów do strzyżenia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Witam

Czy tickmill ma jakieś udogodnienia dla Pitowców?
W sencie wysyła 8c do klientów ewentualnie tworzy jakieś zestawienie ułatwiające rozliczenie?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

d4mian7 pisze:Witam

Czy tickmill ma jakieś udogodnienia dla Pitowców?
W sencie wysyła 8c do klientów ewentualnie tworzy jakieś zestawienie ułatwiające rozliczenie?
Nie, ale jeśli masz rachunek w PLN, to wszystkie potrzebne dane wygeneruje Ci MT4. Problem jest w przypadku prowadzenia konta w walucie obcej. Ale wtedy można skorzystać z naszego Programu Podatek - https://forexclub.pl/program-forex-club-podatek/ - lada dzień będzie wersja na rok 2017 ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ