Szkolenia Forex?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Cadermo pisze:No ja od Zicmara bym się trzymał z daleka .Nigdy ,nikt nie potwierdził ,by jego system był profitowy.
Nie rozumiem kilku rzeczy... GWH brał udział w szkoleniu Zicmara. Prowadził journala na podstawie jego systemu. Wyniki wskazywały, że system ma potencjał. Nagle journal zostaje zamknięty i GWH odwodzi mnie od szkolenia systemu zicmara.

P.s. 01. Przyjmuję za prawdę wyniki, jakie były w journalu GWH. Nie chce mi się bawić w detektywa itd. Rozumiem, że Zicmar mógł budzić skrajne emocje itd. Jednak chodzi o system, a nie autora.

P.s. 02.
marco321 pisze:Poważne pytanie: u którego z forowiczów warto się szkolić ??? !!! Proszę o opinie osób, które miały takie szkolenia i maja konkretne efekty minimum miesiąc po szkoleniu ! proszę o polecenia !!!
marco321,
spokojnie, bo wszyscy zaraza tu zawału dostaniemy ;)
Jeśli moja umiejętność czytania między wierszami jest poprawna, to na pewno Mr.Yogi.


Dobrej nocy.

Peace
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 23:58 przez biotiq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Tu nie chodzi o to czy danym systemem da się zarabiać. Generalnie jeśli masz odpowiednie nastawienie psychiczne, pewne predyspozycje, stosujesz odpowiedni MM i R:R to będziesz zarabiać 90% systemów za których poznanie nie będzie trzeba płacić ani złotówki. Generalnie zarabiać można na wszystkim więc nie powinno nikogo dziwić że systemem max także można zarobić. To nie podlega dyskusji. Pytanie które stawiasz to "czy warto iść na szkolenie", a nie "czy tym systemem da się zarabiać". Na szkolenie iść raczej nie ma sensu, systemem można zarabiać.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Good Will Hunting pisze:Tu nie chodzi o to czy danym systemem da się zarabiać. Generalnie jeśli masz odpowiednie nastawienie psychiczne, pewne predyspozycje, stosujesz odpowiedni MM i R:R to będziesz zarabiać 90% systemów za których poznanie nie będzie trzeba płacić ani złotówki. Generalnie zarabiać można na wszystkim więc nie powinno nikogo dziwić że systemem max także można zarobić. To nie podlega dyskusji. Pytanie które stawiasz to "czy warto iść na szkolenie", a nie "czy tym systemem da się zarabiać". Na szkolenie iść raczej nie ma sensu, systemem można zarabiać.
Masz rację. Pytałem o szkolenie. Zbyt często używam skrótów myślowych. :)

Bogota
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 25 wrz 2012, 10:02

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: Bogota »

Był ktoś szkoleniu organizowanym ostatnio przez DM BOŚ i może ocenić?

Finansista
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2012, 16:47

Re:

Nieprzeczytany post autor: Finansista »

adam400 pisze:jak myslicie, czy broker który oferuje bezplatne szkolenia chce zeby jego klieci sie czegos nauczyli i zaczeli zarabiać?.... mi sie wydaje ze jest tu konflikt interesów.

Witam

W odpowiedzi na Pana post odnosnie nauczenia kogos jak grac na forex to jesli internauta nauczy sie grac to.:
- gra czyt. traduje wiec broker zarabia. W interesie brokera jest by osoba grajaca zarabiala. Wtedy broker tez zarabia.... jak nowy gracz straci kase to nie jest tak ze broker ja dostaje.

broker zyskuje na roznicy miedzy kupnem a przedaza. Roznica ta jest kilkaset razy mniejsza niz w kantorze. Przy stracie pieniedzy przez gracza najczesciej zamyka on konto i odchodzi. broker traci zysk. Dlatego brokerze prowadza nauke gry by ludzie zarabiali.....

Judym
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2015, 13:47

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: Judym »

A o strefie forex co myślicie? Ktoś był na którymś z tych szkoleń? http://forex-nawigator.biz/forum/szkole ... 83-40.html

graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

ktoś brał udział w tych webinarach ? https://www.easymarkets.com/eu/pl/learn-centre/

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Wszystkie odpowiedzi masz tu, na forum.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

MarioTrade
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2016, 23:30

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: MarioTrade »

Jeżeli komuś to pomoże to polecam spotkania i szkolenia z Birgerem Schäfermeier. Byłem kiedyś na dziennym treiding cup w Warszawie. W ciągu dnia zrobił 8 transakcji na koncie 1mln EUR . Zarobił coś koło 20tys EUR. W międzyczasie mówił co robi i odpowiadał na pytania. Mi to dało dużo do myślenia. Była prostota i luz. Osobiście widziałem ledwie kilku traderów, którzy pracują na dużych kontach. To jest inna klasa, inny level :-) Opłaca się zobaczyć.

mamlerisou
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2017, 18:10

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: mamlerisou »

Ja przeszedłem bardzo fajne szkolenie. Firma nazywa się Fraktal Trader. Na ulotce znalazłem też kod promocyjny ( 20023 ) który wpisałem przy rejestracji i miałem chyba 50% zniżki na pierwszy szkolenie z formacji świecowych. Dodali mnie też do zamkniętej grupy na fb gdzie prawie codziennie wrzucają analizy poszczególnych rynków oraz dostałem dostęp do takiego LIVE TRADINGU gdzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 jeden z analityków gra na żywo i opisuje co się dzieje. Na chwile obecna zarabiam około 50-100$ dziennie. Myśle że było warto.

ODPOWIEDZ