Szkolenia Forex?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Ronin_n
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2009, 15:49

Nieprzeczytany post autor: Ronin_n »

A co myślicie o szkoleniach organizowanych np. przez traderów z tego forum np. fxlamera.

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

na szkoleniu u fxlamera nie byłem (a wiele dobrego słyszałem), ale szkolenia robi tez Mr.Yogi i naprawdę polecam :-)
FXTEAM chyba też robi szkolenia

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

u Yogiego byłem i polecam, sporo zmieniło w moim podejsciu do zarabiania na Forex, i widzę ile jeszcze mam do zrobienia :-)

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

podbijam temat. Wiem, ze najlepsza metoda na rozwoj jest czytanie kolejnych ksiazek ale wydaje mi sie, ze profesjonalne szkolenie, z dobrym traderem jest bardzo pomocne. Jestem ciekaw czy na rynku walutowym istnieje jakies szkolenie "podobne" np do kursu na maklera. W ogole orientujecie sie czy w najblizszym czasie sa organizowane jakies ciekawe szkolenia(moze przez uzytkownikow forum?) i co myslicie na temat : szkoly forex, gdzie mozna zdobyc jakies certyfikaty z PA, calosc wyglada calkiem profesjonalnie ale wolalbym uslsyzec zdanie doswiadczonych traderow.

Awatar użytkownika
admkowal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: 29 paź 2009, 14:57

Nieprzeczytany post autor: admkowal »

freshman89 pisze:najlepsza metoda na rozwoj jest czytanie kolejnych ksiazek
to stara bujda, pewnie że na początek żeby się ogarnąć murphego można przeczytać ale więcej wyniesiesz z takich for jak to tylko po prostu trzeba umieć szukać


freshman89 pisze:gdzie mozna zdobyc jakies certyfikaty z PA
Szanowny Pan Moderator Cyb ma świeżutkie certyfikaty
its not what you trade its how you trade it
trading is waiting
--
więcej info na temat tradingu - strona www w profilu

AK

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

trapi mnie ten temat, szczegolnie wysokosc cen takich szkolen (za jedno 12000zl?!)

FX_Jack
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:53

Nieprzeczytany post autor: FX_Jack »

Witam,
Sluchajcie chlopaki a gdyby tak na chwile zejsc na ziemie i przestac bujac w oblokach. Tylko bardzo prosze zebyscie zastanowili sie zanim mnie obrzucicie blotem.
Handel walutami to nie bajka. Do sukcesu dochodzi sie latami. Mysle 6-10 lat potrzeba zeby zaczac samodzielnie myslec, nie klocmy sie. Jedni potrzebuja 5 lat inni 50. W kazdym razie to nie jest wszystko na pstryk. Tutaj nie wystarczy skonczyc uczelnie i miec papierek. Potrzebne sa lata uczciwej i samodzielnej pracy. I powolutku zaczyna sie udawac. Zaczynacie odnosic sukcesy, potraficie sobie zaszeregowac swoja bron. Zaczynasz rozmiec co jest wazne a co nie. Konto zaczyna powoli rosnac. Myslisz sobie.... tyle lat. Kosztowao mnie to przyjaciol, czesto zwiazek malzenski sie rozpadl itd, itp Krotko mowiac zaplaciles za to nie malo. Ale teraz juz wiesz. Wiesz jak postaepowac i patrzysz sie na tych ludzi na forach, ktorzy tak jak ty dawniej bladza po omacku. Czujesz to? Wiesz ze teraz moze ci sie udac, ze jestes dobry. I teraz zastanow sie co dalej robisz? Zwolujesz chlopakow i oddajesz im swoja wieloletnia wiedze, swoje zmarnowane lata na szkoleniach.... no bez jaj
Nie oszukujmy sie nikt wam nie powie jak zarabiac. Moze niechcacy jakos was ukierunkuje, albo bedzie opowiadal o ogolnie znaych rzeczach. Dzwignia, zarzadzanie, typu zlecen, poziomy RS, fibo, linie itd itp
Dlaczego myslicie ze ktos wam to odda? ...milosierdzie, a moze macie fajnego nika? Dajcie mi jeden, jedyny powod. I to nie jest sprawa zawistnych Polaczkow tylko sprawa uzciwosci. Nie chce nikogo obrazac ale czy czlowiek ktory zaczyna zarabiac na forum bedzie pisal ksiazki o zarabianiu pieniedzy? Napewno nie. Szkolenia... pozal sie Panie Boze. Kiedys jak zaczynalem bylem na szkolniu Efixa. To byla poprostu reklama platformy. Nic wiecej. Sciema...
Zapomnijcie ze ktos wam cos da. Tutaj trzeba samemu. Czy nigdy nie zastanawiacie sie dlaczego nie ma na forum prawdziwego tradera? Oni siedza w domach i sie nie udzielaja na forach. Po co innym przekazywac swoja wiedze?
To tego trzeba sobie dojsc samemu... znajomi nazywaja to dupogodziny
Albo inny numer. Macie jakis swoj magiczny system-automat. I potem sprzedajecie go na Allegro za 150 pln. Czy to nie dziwne? Ty tez bys tak zrobil?

Uwazam, ze ogromna wiekszosc tych ktorzy pisza ksiazki, prowadza kursy, udzielaja lekcji itd, itp poprostu w ten sposob zarabia pieniadze bo na Fx nie wychodzi.

Zreszta nie wiedzialem na forum czlowieka ktory w uczciwy i zetelny sposob podaje swoje pozycje. Albo pyblikuje z pozycje z opoznieniem (czeka az pozycja bedzie zyskowna wtedy sie pochwali, a jak przyniesie strate to nic nie powie) Zadnego powaznego dziennika, takiego dlugoterminowego z rzetelna publikacja pozycji....
To wszystko dziala inaczej, tutaj trzeba samemu a nie tak jak w szkole gdzie mozna zawsze odpisac,
Ostatnio widzialem szkolenia w Londynie prowdzone przez Pana Bollingera. Szkolenie chyba 2 lub 3 dniowe...cos ok 1500 funtow... Jemu tez nie wierze...

Zeby sprawe podsumowac, zastanowcie sie co byscie robili na miejscu takiego goscia ktory zarabia na fx?
A) Zarabiacie sobie pieniadze i siedzicie cicho w swoim domku
B)Piszecie ksiazki, orgamizujecie kursy.

Tam gdzie chodzi o pieniadze tam nie ma litosci

Awatar użytkownika
Grzegosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Grzegosz »

FX_Jack pisze:Handel walutami to nie bajka. Do sukcesu dochodzi sie latami. Mysle 6-10 lat potrzeba zeby zaczac samodzielnie myslec, nie klocmy sie. Jedni potrzebuja 5 lat inni 50. W kazdym razie to nie jest wszystko na pstryk. Tutaj nie wystarczy skonczyc uczelnie i miec papierek. Potrzebne sa lata uczciwej i samodzielnej pracy. I powolutku zaczyna sie udawac. Zaczynacie odnosic sukcesy, potraficie sobie zaszeregowac swoja bron. Zaczynasz rozmiec co jest wazne a co nie. Konto zaczyna powoli rosnac. Myslisz sobie.... tyle lat. Kosztowao mnie to przyjaciol, czesto zwiazek malzenski sie rozpadl itd, itp Krotko mowiac zaplaciles za to nie malo. Ale teraz juz wiesz. Wiesz jak postaepowac i patrzysz sie na tych ludzi na forach, ktorzy tak jak ty dawniej bladza po omacku. Czujesz to? Wiesz ze teraz moze ci sie udac, ze jestes dobry. I teraz zastanow sie co dalej robisz?
O ile z tą częscią zgadzam się z Tobą w 100% o tyle część o prowadzeniu szkoleń itp. zalatuje ignorancją i wysokim subiektywizmem. Powinieneś wziąć pod uwagę, że nie każdy człowiek ma taki sam proces myślenia jak TY. Każdy ma inne ambicję, inną definicje sukcesu, szczęscia, spełnienia, inne podejście DO PIENIĘDZY.... Nie prowadze szkoleń, ale myślę że jak już bym doszlifował swój sposób tradingu na tip top i miałbym wyniki udekumentowane z ostatnich 10 lat pod nadzorem odpowiedniej instytucji(z dedykacją dla ZZ :D) to ogromną przyjemność sprawiałoby mi szolenie innych i dzielenie się wiedzą, szacunek i poważanie w oczach innych, misja nauczania kontakt z drugim człowiekiem....rewelacja , w dodatku dostajesz za to pieniądze super!
"The key to success in the market is to lose the least amount of money possible when you’re wrong."

fievral
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 17 maja 2011, 23:15

Nieprzeczytany post autor: fievral »

Witam, a co myslicie o tym szkoleniu
http://szkola-forex.pl/szkolenia/analiz ... yce_2.html ,
moze ktos wie cos wiecej na ten temat lub korzystal z niego, czy jest sens wydawac wogole pieniadze na to szkolenie? Bede bardzo wdzieczny za kazda kontruktywna opinie.

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

fievral pisze:Witam, a co myslicie o tym szkoleniu
http://szkola-forex.pl/szkolenia/analiz ... yce_2.html ,
moze ktos wie cos wiecej na ten temat lub korzystal z niego, czy jest sens wydawac wogole pieniadze na to szkolenie? Bede bardzo wdzieczny za kazda kontruktywna opinie.
szkolenie do bani lepiej na liveroom do phila Newtona sie zapisac
poza tym niech se Urbanski polipy zoperuje w nosie bo zal sluchac
tyle leszczy nalapal a kasy na polipy szkoduje !


:mrgreen:

ODPOWIEDZ